1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-06-2021
Vārdadienas šodien: Līga

Rakstos

Jaunu sievieti tiesās par slepkavību

Pagājušajā trešdienā Rēzeknes tiesa saņēma Balvu rajona prokuratūras prokurores tiesai nodoto krimināllietu, kurā par notikumu Balvu novada Bērzkalnes pagastā pie kriminālatbildības saukti vienas ģimenes locekļi – divi brāļi un viņu māsa.
Latvijas Republikas Prokuratūras preses sekretāre LAURA MAJEVSKA informē: “Kā norādīts lēmumā, šī gada februārī Balvu novada Bērzkalnes pagastā visi trīs jaunieši, personīgas nepatikas vadīti pret savu paziņu, kopīgi lietojot alkoholu, sāka viņu sist, sasēja rokas un kājas, izveda viņu no mājas un noguldīja uz ledusskapja durvīm. Pēc tam viņi vīrieti aizvilka līdz netālu esošajam mežam, kur turpināja sist. Pēc kāda laika jaunā sieviete paņēma cirvi un sita cietušajam pa galvu un ķermeni. Rezultātā viņa noslepkavoja vīrieti. Visi trīs apsūdzēti par noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 152.panta otrajā daļā. Savukārt sieviete apsūdzēta arī pēc Krimināllikuma 117.panta 2.punkta. Lieta nodota izskatīšanai Rēzeknes tiesai”.
Kā vēsta Latvijas tiesu e-pakalpojumu mājaslapā www.manas.tiesas.lv publicētā informācija, šo krimināllietu izskatīs Rēzeknes tiesā Balvos  27.augustā pulksten 10 (tiesnese - Simona Gmireka). Tā būs atklāta tiesas sēde. Kā apsūdzētie norādīti LAURA BUKOVSKA, JURIS BUKOVSKIS un JĀNIS BUKOVSKIS.
Šī gada laikraksta “Vaduguns” 5.marta numurā jau rakstījām, ka 27.februārī Valsts policijas Balvu iecirknī uzsākts kriminālprocess par to, ka Balvu novada Bērzkalnes pagastā mežā atrasts 29 gadus jauna vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm - dažāda rakstura brūcēm ķermenī. Nākamajā dienā pēc notikušā tika aizturētas trīs personas – 1996.gadā dzimusi sieviete, 1998.gadā dzimis vīrietis un 2000.gadā dzimis vīrietis. Iepriekš visas trīs personas bija nonākušas policijas redzeslokā. Savukārt nogalinātajam vīrietim – Kasparam Jeromānam - šogad decembrī (Ziemassvētku vakarā) apritētu apaļi 30 gadi. Kasparu zemes klēpī guldīja 5.martā.

vadi

Veiksmes prognoze


.