1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-11-2019
Vārdadienas šodien: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Rakstos

Atkal panākumi vieglatlētikas krosā

 

Turpinoties Valsts robežsardzes (VRS) 2019.gada spartakiādei, 20.septembrī Rīgā, Šmerļa meža  trasē, notika VRS čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā.

VRS, VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas robežsargi veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, bet vīrieši-veterāni, sievietes un sievietes-veterāni - 1000 m. Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā augsto 2.vietu izcīnīja VRS Viļakas pārvaldes robežsardze ZANDA MIHAILOVA.
Savukārt nedēļu vēlāk (27.septembrī) turpat Rīgā, Šmerļa mežā, notika Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Piecu komandu kopvērtējumā 1.vietu ieguva Valsts policija, 2.vietu - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, bet 3.vietu - Valsts robežsardzes komanda. Turklāt VRS komandā startēja un bronzas vērtās godalgas palīdzēja izcīnīt arī jau minētā Z.Mihailova no Viļakas pārvaldes.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Pēc svētku otrdienā gūt panākumus var traucēt personīgais ego. Iespējams, ka jūsu kolēģis (-e) sajutīsies kā pasaules naba un ierosinās taisīt reformas ģimenē vai darbavietā. Piemēram: šķirties vai dalīt mantu, atlaist no darba vai pazemināt amatā, atvilkt no algas vai samazināt tāpat niecīgo atalgojumu. Pirms taisīt vētru ūdens glāzē un pamācīt citus, šodien katram derētu atcerēties savu ieņemamo amatu un pienākumus. Lai neiznāktu tā, ka ola māca vistu. Vai sarunājuši?