1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-04-2021
Vārdadienas šodien: Jadviga, Laura

Rakstos

Mēs strādājam!

Mums pēdējā laikā bieži jautā, vai “Vaduguns” strādā? Jā, tas ir mūsu darbs, mūsu misija. Lūdzam arī jūsu palīdzību, lai šo darbu izdarītu labāk un profesionālāk. Kopā mēs veidojam vēsturi, turklāt šobrīd ir īpaši svarīgi teikt uzmundrinājuma vārdus, dalīties padomos un izjūtās, kā arī nosodīt tos, kuriem ir vienaldzīga līdzcilvēku veselība. Izņēmumi – prezidents vai sētnieks – nedrīkst būt! Ja cilvēkam jāatrodas pašizolācijā, tad citu variantu nav un nevar būt. Tāpat bezatbildīgi ir organizēt ballītes un pulcēties kompānijās.
Ikvienu aicinām būt par “Vaduguns” līdzautoru, daloties pārdomās, atsūtot fotostāstus, rakstus, feļetonus, dzejoļus, viedokļus, kā jums klājas šajā laikā, kā to pavadāt, kā pietrūkst, kam vajadzētu pievērst īpašu uzmanību, lai pēc mēneša vai gada kopējo uzvaru varētu atcerēties ar sirsnīgiem pateicības vārdiem ārstiem, mediķiem, pārdevējiem, policistiem, ugunsdzēsējiem, sētniekiem un pārējiem darbarūķiem... Rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
“Vaduguns” reklāmas daļa līdz 14.aprīlim piektdienās strādās līdz plkst. 12.00. Aicinām klientus izmantot elektroniskos pakalpojumus vai zvanīt uz tālruņiem 26161959, 64507018 (darba laikā). Vēstules (arī atbildes uz konkursu jautājumiem) bez pastmarkas var iemest redakcijas pastkastītē Teātra ielā 8, Balvos.

 

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat lēmumu no 12.aprīļa uzsākt pedagogu vakcināciju?