Vārdadienas šodien: Ginta, Gunda, Gunta

Rakstos

Mūsējie startē ar panākumiem

Aizvadīta ziemas sacensību sezona Balvu Sporta skolas vieglatlētiem.
Ar atzīstamiem rezultātiem startēja juniori AIVA NIEDRA un AIVIS KRASTIŅŠ. Aiva 17.martā Rīgā Latvijas ziemas čempionātā šķēpa mešanā izcīnīja uzvaru, aizmetot 600 g smago šķēpu 44,46 m tālu. Savukārt Aivis Kuldīgā Latvijas ziemas čempionātā “U-20” grupā 60 m distanci veica 7,17 sekundēs un izcīnīja 2.vietu.
Latvijas ziemas čempionātā daudzcīņās Rīgā jauniešu “U-18” grupā ARTIS DUĻBINSKIS septiņcīņā izcīnīja 2.vietu.
Latvijas čempionātā daudzcīņās UVIS POŠEIKA “U-16 grupā” pieccīņā izcīnīja uzvaru un Latvijas čempionātā individuālās disciplīnās ieguva 2.vietu kārtslēkšanā, uzlecot 3,20 m augstu. Savukārt EDVARDS SARĶIS Latvijas ziemas čempionātā šķēpa mešanā izcīnīja 3.vietu, aizmetot 600 g smago šķēpu 38,50 m tālu.
Vasaras sezona vieglatlētiem būs vēl spraigāka par ziemas sezonu. Jūlijā Ogrē notiks Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Artis Duļbinskis, Aivis Krastiņš un Aiva Niedra piedalīsies “Humberta kausa” sacensībās Ungārijā. Sportisti, kuri izcīnīs pirmo un otro vietu Latvijas čempionātos, iekļūs Latvijas izlases sastāvā un aizstāvēs Latvijas godu Baltijas valstu sacensībās.