28-03-2024
Vārdadienas šodien: Agija, Aldonis

Rakstos

Viļacēni kaldina sudraba medaļu izcīnīšanu

2. un 3.jūnijā Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas 2017.gada sporta sezonas noslēguma sacensības. To mērķis ir popularizēt sportu, veselīgu dzīvesveidu, stiprināt sadarbību, audzināt komandas garu un vienotības sajūtu.

Valsts robežsardzes komandā startēja arī Viļakas pārvaldes sportisti, kā arī robežsargi no Daugavpils, Rīgas, Ventspils, Ludzas pārvaldēm un Valsts robežsardzes koledžas. Tāpat sacensībās piedalījās vēl 32 Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu komandas, tostarp Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Valsts policijas koledžas, Drošības policijas, Valsts policijas centrālā aparāta, Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes un citu komandu pārstāvji. Ņemot vērā pagājušā gada sporta sezonas noslēguma sacensību rezultātus, komandas sadalīja četrās grupā, lai savstarpēji sacenstos piecās disciplīnās – minifutbolā, volejbolā, strītbolā, automašīnas stumšanā un stafetē. Rezultātā robežsargi izcīnīja divas zelta godalgas volejbolā un futbolā, kā arī sudraba medaļas par prezentācijas priekšmetu, kuru sagatavoja Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta Trešās mācību rotas kadeti. Savukārt komandu kopvērtējumā Valsts robežsardzes sportisti izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties tikai Rīgas pašvaldības policijai. 3.vietā ierindojās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes komanda.