1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-02-2018
Vārdadienas šodien: Almants, Haralds

Rakstos

Darina raķetes un frizūras

Īsi pirms Līgo svētkiem noslēgusies Balvu Bērnu un jauniešu centra rīkotā nometne “Zvaigžņu akadēmija”, kurā desmit dienas 20 bērni vecumā no 8 līdz 11 gadiem, jautri un saturīgi pavadot laiku, apguva jaunas iemaņas un iepazina jaunus draugus. Pēc iepazīšanās aktivitātēm, kopīgas nometnes noteikumu izdomāšanas un karoga zīmēšanas pirmajā dienā skolotājas Aigas Jansones vadībā viņi mācījās strādāt ar šujmašīnu, izšujot personalizētas grāmatzīmes un apsveikumus, kā arī darinot rokas vai kakla sprādzes. Skolotājas Ineses Hmaras darbnīcās nometnes dalībnieki darināja origami zvaigznes, bet Inta Ozola ļāva mazajiem nometnes dalībniekiem vaļu sejas apgleznošanā, hennas zīmēšanā, frizūru veidošanā un nagu lakošanā. Savukārt Ditas Niperes un Alīnas Saveļjevas vadībā tapa pieci horeogrāfiski priekšnesumi. To radīšanā piepalīdzēja arī Nodarbinātības Valsts aģentūras un pašvaldības piedāvātā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma dalībniece Annija Raibekaze. Šo darba iespēju izmantoja arī Annija Anete Logina, kura palīdzēja radošajās un eksperimentālajās nodarbībās.
Arī nometnes vadītāja Agnese Puļča savās nodarbībās ļāva bērniem radoši izpausties, veidojot skaistas kolāžas no dažādiem materiāliem un izgatavojot ielūgumus uz noslēguma pasākumu, kā arī jautri pavadīt laiku, kopā spēlējot komandu un individuālās spēles. Savukārt Tehniskās jaunrades klubiņa vadītāja Jāņa Ikstena nodarbībās bērni darināja raķetes, kuras pēc tam laida gaisā, kā arī spageti torņus, sacenšoties, kuram sanāks visaugstākais. Arī skolotājas Līgas Veigules darbnīcās nebija garlaicīgi – bērni, darbojoties ar krāsaino papīru, šķērēm un līmi, veidoja transformējamus kubus un figūras origami tehnikā. Savukārt Rita Keiša pārbaudīja bērnu ritma izjūtu, ļaujot izmēģināt mūzikas instrumentus skaņu laboratorijā. Arī šogad nometnes dalībnieki devās pārgājienā uz veco parku, bet ekskursijai šovasar izvēlējās Rēzekni, kur iepazina Latgales kultūrvēstures muzeju un apmeklēja mini zoodārzu “Rozītes” Audriņos. Nometnes noslēguma pasākumā bērni iepriecināja vecākus ar priekšnesumiem, kā arī piedāvāja viņiem aplūkot visus divās nedēļās izveidotos darbiņus.

Laika prognoze

-20°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 74%
Wind: WSW at 0 kmh
Sestdiena-19°C/-10°C
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-12°C
Otrdiena-24°C/-17°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pļāpīgajā piektdienā apkārt virmos tik daudz tenku un vietējo „sensāciju”, ka grūti būs pacensties atsijāt graudus no pelavām. Tādēļ šodien jebkura veida informācija no dažādiem kanāliem 7x jāpārbauda, pirms to izplati tālāk. Šī iemesla pēc šinī piektdienā labāk nerīkot ne sapulces, ne svarīgas pārrunas, jo nav garantijas, ka netiksi apmānīts (-a0 vai nenokļūsi pašapmāna valgos.

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?