1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-10-2017
Vārdadienas šodien: Severīns, Urzula

Rakstos

Policisti izglābj slīkstošu vīrieti

Sestdien, 26. augusta vakarā pēc pulksten sešiem, pašvaldības policija saņēma zvanu no sievietes, kura Balvu ezerā pie Kupravas krustojuma pamanījusi ūdenī iekritušu, slīkstošu cilvēku. Dežurējošie pašvaldības policisti Andis Grāvītis un Mārtiņš Vīdners, nekavējoties devušies uz notikuma vietu, kur konstatēja, ka ūdenī guļ, iespējams, stipri iereibis 1946. gadā dzimis vīrietis. Turpat netālu nogāzē gulēja otrs 1958. gadā dzimis, iespējams, iereibis vīrietis. Novērtējuši situāciju, abi policisti nolēma, ka cilvēks no ūdens ir jāizvelk pašu spēkiem, jo laika gaidīt glābējus vairs nav.
M. Vīdners spriež, ka varbūt vīrietis aizmidzis stāvajā krastā un ievēlies ezerā, kas sakarā ar nesenajiem plūdiem ir pārplūdis un diezgan dziļš. “Iespējams, viņu kāds tur iegrūda. Nezinām, kā viņš tur nokļuva,” skaidroja policists.
Sadevušies rokās “ķēdītē”, A. Grāvītis un M. Vīdners izvilka cietušo no ūdens stāvajā krastā un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu gādībā, ko bija izsaukušas garāmgājējas. Notikuma vietā bija ieradusies arī cietušā meita, kura devās tēvam līdzi uz slimnīcu. Savukārt otrajam, 1958. gadā dzimušajam vīrietim, nakti nācās pārlaist vietējā atskurbtuvē.    

Laika prognoze

2.1°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 79%
Wind: Austrumi at 1.6 kmh
Svētdiena-2°C/4°C
Pirmdiena-3°C/2°C
Otrdiena-3°C/3°C
Trešdiena-3°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Šinī sestdienā naudasmaku noslēp gan no bērniem, gan no vīra vai sievas un no sevis pašas (-a). Kāpēc? Tāpēc, ka pretējā gadījumā skapī uzradīsies vēl viena kleita, kas būs 2 izmērus par mazu, bet ar tāāādu atlaidi (varbūt vēl notievēšu?!). Un vīra makšķerpiederumiem plauktā var parādīties super vizulis, kas makā pusi no vīra algas, bet ar garantiju, ka katru reizi uz tā uzķersies 10 kg smaga līdaka. Un par citiem nemaz nerunāsim: Murim tiks nopirkta rotaļlieta – pelīte 100-tā pēc skaita un Džerim graužamais-zobu asināmais kauls labas skolas somas cenā. Ja Jums tādas mantas saimniecībā noderēs, aidā, uz bodi!

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kas vainojams, ka palielinās bezdarba līmenis Latvijā?