1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-09-2018
Vārdadienas šodien: Rauls, Rodrigo

Rakstos

Policisti izglābj slīkstošu vīrieti

Sestdien, 26. augusta vakarā pēc pulksten sešiem, pašvaldības policija saņēma zvanu no sievietes, kura Balvu ezerā pie Kupravas krustojuma pamanījusi ūdenī iekritušu, slīkstošu cilvēku. Dežurējošie pašvaldības policisti Andis Grāvītis un Mārtiņš Vīdners, nekavējoties devušies uz notikuma vietu, kur konstatēja, ka ūdenī guļ, iespējams, stipri iereibis 1946. gadā dzimis vīrietis. Turpat netālu nogāzē gulēja otrs 1958. gadā dzimis, iespējams, iereibis vīrietis. Novērtējuši situāciju, abi policisti nolēma, ka cilvēks no ūdens ir jāizvelk pašu spēkiem, jo laika gaidīt glābējus vairs nav.
M. Vīdners spriež, ka varbūt vīrietis aizmidzis stāvajā krastā un ievēlies ezerā, kas sakarā ar nesenajiem plūdiem ir pārplūdis un diezgan dziļš. “Iespējams, viņu kāds tur iegrūda. Nezinām, kā viņš tur nokļuva,” skaidroja policists.
Sadevušies rokās “ķēdītē”, A. Grāvītis un M. Vīdners izvilka cietušo no ūdens stāvajā krastā un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu gādībā, ko bija izsaukušas garāmgājējas. Notikuma vietā bija ieradusies arī cietušā meita, kura devās tēvam līdzi uz slimnīcu. Savukārt otrajam, 1958. gadā dzimušajam vīrietim, nakti nācās pārlaist vietējā atskurbtuvē.    

Laika prognoze

9°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 71%
Wind: NW at 32 kmh
Trešdiena8°C/10°C
Ceturtdiena7°C/14°C
Piektdiena1°C/12°C
Sestdiena3°C/11°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Trakajā.pilnmēness otrdienā visām glābšanas un kontrolējošām institūcijām jābūt uzdevumu augstumos, jo dragreisi un satiksmes noteikumu neievērošana uz ceļiem būs ikdienišķa parādība. Tāpat darba būs daudz ātrās palīdzības mediķiem un policistiem, jo cilvēku aktivitāte, precīzāk, agresivitāte var novest pie kautiņiem, traumām, ugunsgrēkiem un, nedod Dievs, pat terora aktiem vai revolūcijām. Tāpēc pirms ko lauzt, graut vai plēst, atcerēsimies, ka nemiers posta, bet miers baro!