1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-02-2018
Vārdadienas šodien: Almants, Haralds

Rakstos

Meiteņu futbola diena Balvos

15.septembrī Balvos notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemeļaustrumu reģiona meiteņu futbola diena “Es arī spēlēju futbolu”. Pasākumā sadarbībā ar Ziemeļaustrumu reģiona treneriem un klubiem notiks dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie piemiņas veltēm no Ziemeļaustrumu futbola centra. Savukārt vietējām Ziemeļaustrumu reģiona skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola ekipējumu izmantošanai sporta stundām.
Meiteņu futbola diena ir LFF Ziemeļaustrumu reģiona un LFF īstenota futbola attīstības programma, kā mērķis ir piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģionā meiteņu futbols ieguvis jaunu iedvesmu un papildu motivāciju turpmākai attīstībai. Arvien vairāk meitenes visā pasaulē pievienojas lielajai futbola ģimenei. Mūsdienās visā pasaulē ar futbolu nodarbojas vairāk nekā 30 miljoni sieviešu un meiteņu.

Laika prognoze

-20°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 74%
Wind: WSW at 0 kmh
Sestdiena-19°C/-10°C
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-12°C
Otrdiena-24°C/-17°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pļāpīgajā piektdienā apkārt virmos tik daudz tenku un vietējo „sensāciju”, ka grūti būs pacensties atsijāt graudus no pelavām. Tādēļ šodien jebkura veida informācija no dažādiem kanāliem 7x jāpārbauda, pirms to izplati tālāk. Šī iemesla pēc šinī piektdienā labāk nerīkot ne sapulces, ne svarīgas pārrunas, jo nav garantijas, ka netiksi apmānīts (-a0 vai nenokļūsi pašapmāna valgos.

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?