1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-10-2017
Vārdadienas šodien: Severīns, Urzula

Rakstos

Meiteņu futbola diena Balvos

15.septembrī Balvos notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemeļaustrumu reģiona meiteņu futbola diena “Es arī spēlēju futbolu”. Pasākumā sadarbībā ar Ziemeļaustrumu reģiona treneriem un klubiem notiks dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie piemiņas veltēm no Ziemeļaustrumu futbola centra. Savukārt vietējām Ziemeļaustrumu reģiona skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola ekipējumu izmantošanai sporta stundām.
Meiteņu futbola diena ir LFF Ziemeļaustrumu reģiona un LFF īstenota futbola attīstības programma, kā mērķis ir piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģionā meiteņu futbols ieguvis jaunu iedvesmu un papildu motivāciju turpmākai attīstībai. Arvien vairāk meitenes visā pasaulē pievienojas lielajai futbola ģimenei. Mūsdienās visā pasaulē ar futbolu nodarbojas vairāk nekā 30 miljoni sieviešu un meiteņu.

Laika prognoze

2.1°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 79%
Wind: Austrumi at 1.6 kmh
Svētdiena-2°C/4°C
Pirmdiena-3°C/2°C
Otrdiena-3°C/3°C
Trešdiena-3°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Šinī sestdienā naudasmaku noslēp gan no bērniem, gan no vīra vai sievas un no sevis pašas (-a). Kāpēc? Tāpēc, ka pretējā gadījumā skapī uzradīsies vēl viena kleita, kas būs 2 izmērus par mazu, bet ar tāāādu atlaidi (varbūt vēl notievēšu?!). Un vīra makšķerpiederumiem plauktā var parādīties super vizulis, kas makā pusi no vīra algas, bet ar garantiju, ka katru reizi uz tā uzķersies 10 kg smaga līdaka. Un par citiem nemaz nerunāsim: Murim tiks nopirkta rotaļlieta – pelīte 100-tā pēc skaita un Džerim graužamais-zobu asināmais kauls labas skolas somas cenā. Ja Jums tādas mantas saimniecībā noderēs, aidā, uz bodi!

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kas vainojams, ka palielinās bezdarba līmenis Latvijā?