1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-06-2018
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Meiteņu futbola diena Balvos

15.septembrī Balvos notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemeļaustrumu reģiona meiteņu futbola diena “Es arī spēlēju futbolu”. Pasākumā sadarbībā ar Ziemeļaustrumu reģiona treneriem un klubiem notiks dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie piemiņas veltēm no Ziemeļaustrumu futbola centra. Savukārt vietējām Ziemeļaustrumu reģiona skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola ekipējumu izmantošanai sporta stundām.
Meiteņu futbola diena ir LFF Ziemeļaustrumu reģiona un LFF īstenota futbola attīstības programma, kā mērķis ir piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģionā meiteņu futbols ieguvis jaunu iedvesmu un papildu motivāciju turpmākai attīstībai. Arvien vairāk meitenes visā pasaulē pievienojas lielajai futbola ģimenei. Mūsdienās visā pasaulē ar futbolu nodarbojas vairāk nekā 30 miljoni sieviešu un meiteņu.

Laika prognoze

9.7°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 96%
Wind: DDA at 19.3 kmh
Otrdiena11°C/22°C
Trešdiena13°C/26°C
Ceturtdiena14°C/27°C
Piektdiena14°C/27°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Šī diena 100% atbildīs teicienam: pirmdiena – grūta diena. Un vienalga vai būsi mājās, vai darbā, nekas neies pēc plāna. Tāpēc ieteicams darīt tikai pašas nepieciešamākās lietas, jaunus plānus, projektus, pirkumus un randiņus atstājot citai dienai. Šopings šodien var novest pie naudas izšķiešanas un brāķa pirkuma. Medicīniskas manipulācijas un procedūras saistībā ar aknām un žultspūsli, kā arī asins pārliešanu vēlams atlikt uz pāris dienām (protams, saskaņojot ar mediķiem).