1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-12-2017
Vārdadienas šodien: Iveta, Otīlija

Rakstos

Meiteņu futbola diena Balvos

15.septembrī Balvos notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemeļaustrumu reģiona meiteņu futbola diena “Es arī spēlēju futbolu”. Pasākumā sadarbībā ar Ziemeļaustrumu reģiona treneriem un klubiem notiks dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie piemiņas veltēm no Ziemeļaustrumu futbola centra. Savukārt vietējām Ziemeļaustrumu reģiona skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola ekipējumu izmantošanai sporta stundām.
Meiteņu futbola diena ir LFF Ziemeļaustrumu reģiona un LFF īstenota futbola attīstības programma, kā mērķis ir piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģionā meiteņu futbols ieguvis jaunu iedvesmu un papildu motivāciju turpmākai attīstībai. Arvien vairāk meitenes visā pasaulē pievienojas lielajai futbola ģimenei. Mūsdienās visā pasaulē ar futbolu nodarbojas vairāk nekā 30 miljoni sieviešu un meiteņu.

Laika prognoze

0.4°C

Balvi

Lietus
Humidity: 99%
Wind: DA at 9.7 kmh
Trešdiena-3°C/2°C
Ceturtdiena-1°C/-1°C
Piektdiena-1°C/1°C
Sestdiena-2°C/0°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Iestāžu vadītāji, biznesmeņi un citas amatpersonas, ja vēlaties veikt mazsāpīgas reformas savā darbavietā vai uzņēmumā, ja vēlaties, lai Jūsu idejas tiktu uzņemtas uz urrā, tad šodien sasauciet kolektīva sapulci vai deputātu sēdi. Tieši šodien Jūsu padoties vai kolēģi var būt toleranti un uzklausīt viens otru. Un vēl viens interesants ticējums: to cilvēku, kurš šodien atradīs atslēgu, drīzumā sagaida pārcelšanās uz jaunu dzīves vai darbavietu.