1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-09-2018
Vārdadienas šodien: Agris, Agrita

Rakstos

Meiteņu futbola diena Balvos

15.septembrī Balvos notiks Latvijas Futbola federācijas (LFF) Ziemeļaustrumu reģiona meiteņu futbola diena “Es arī spēlēju futbolu”. Pasākumā sadarbībā ar Ziemeļaustrumu reģiona treneriem un klubiem notiks dažādas ar futbolu saistītas aktivitātes, stafetes un spēles, kā arī meitenēm un viņu vecākiem būs iespēja tikt pie piemiņas veltēm no Ziemeļaustrumu futbola centra. Savukārt vietējām Ziemeļaustrumu reģiona skolām, kuru audzēknes piedalīsies meiteņu futbola dienā, būs iespēja saņemt futbola ekipējumu izmantošanai sporta stundām.
Meiteņu futbola diena ir LFF Ziemeļaustrumu reģiona un LFF īstenota futbola attīstības programma, kā mērķis ir piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Pēdējos gados Ziemeļaustrumu reģionā meiteņu futbols ieguvis jaunu iedvesmu un papildu motivāciju turpmākai attīstībai. Arvien vairāk meitenes visā pasaulē pievienojas lielajai futbola ģimenei. Mūsdienās visā pasaulē ar futbolu nodarbojas vairāk nekā 30 miljoni sieviešu un meiteņu.

Laika prognoze

9.3°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 87%
Wind: ZZA at 9.7 kmh
Otrdiena3°C/11°C
Trešdiena8°C/10°C
Ceturtdiena7°C/14°C
Piektdiena2°C/11°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

‘Čika’ pirmdienā vajadzētu atturēties no aktīvas rīcības, jo Tu vari iedomāties, pie kā tas novedīs. Tāpēc jau no rīta labāk nodrošināties gan ar rezerves zeķbiksēm, auto riepu, lieku pildspalvu vai instrumentu kasti, drošs paliek nedrošs. Jo nevar zināt, kurā brīdī, kas lūzīs vai plīsīs. Tomēr nestreso, jo problēmu putra nebūs jāstrebj Tev vienai (-am). Noteikti atradīsies kāds līdzcilvēks, kurš palīdzēs izvilkt iestigušo traktoru vai atradās ieviesušos kļūdu Tavā atskaitē, vai nomierinās kādu agresīvu vai neapmierinātu klientu. Tādēļ ‘čika’ diena nemaz nebūs tik melna kā viņu mālē. Ar nelielu piebildi, ka pret visa veida informāciju, ko šodien izdzirdēsiet, izturamies ar piesardzību un aizdomām un pirms to tālāk izplatām, 3x pārbaudām.