1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-12-2017
Vārdadienas šodien: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Top Antona Rimoviča skvērs

Šo trešdien Sakrālās kultūras centrā Balvos notika tikšanās ar Balvu Romas katoļu draudzes prāvestu Mārtiņu Klušu un vēsturnieci Irēnu Šaicāni, kuri klātesošos iepazīstināja ar Antona Rimoviča skvēra būvniecību un viņa dzīves gaitām.

Laikraksta “Vaduguns” 12.septembra numurā jau rakstījām par pētniecisko ekspedīciju pa kādreizējā Balvu Romas katoļu draudzes prāvesta A.Rimoviča pēdām, kā mērķis bija apzināt prāvesta un koktēlnieka atstāto kultūrvēsturisko mantojumu Latgalē. Savukārt tikšanās laikā Sakrālās kultūras centrā prāvests M.Klušs detalizētāk izklāstīja par Antona Rimoviča piemiņai veltītā skvēra būvniecības tehnisko pusi, kuru plānots atklāt nākamā gada pavasarī – aprīļa beigās vai maija sākumā.

 

Laika prognoze

-2.8°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 97%
Wind: DA at 0 kmh
Otrdiena2°C/6°C
Trešdiena-3°C/3°C
Ceturtdiena-2°C/-1°C
Piektdiena0°C/1°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pragmatiskajā pirmdienā nepalīdzēs sapņošana un lidināšanās mākoņos. Būs vien jādara tas, kas jādara. Vairāk vadīsimies no prāta, nevis jūtu pozīcijām. Pie jaunām lietām nevajadzētu vēl ķerties, labāk pabeigt vecās, sen zināmās. Šodien vajadzētu izvairīties no darbošanās ar lakām, krāsām un citām indīgām vielām. Tāpat kosmētiskas vai medicīniskas procedūras, kas saistītas ar kārpu, dzimumzīmju un furunkulu likvidēšanu, ieteicams atstāt uz citu dienu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai Latvijā cilvēkus apzināti izdzīvo no laukiem?