1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-02-2018
Vārdadienas šodien: Almants, Haralds

Top Antona Rimoviča skvērs

Šo trešdien Sakrālās kultūras centrā Balvos notika tikšanās ar Balvu Romas katoļu draudzes prāvestu Mārtiņu Klušu un vēsturnieci Irēnu Šaicāni, kuri klātesošos iepazīstināja ar Antona Rimoviča skvēra būvniecību un viņa dzīves gaitām.

Laikraksta “Vaduguns” 12.septembra numurā jau rakstījām par pētniecisko ekspedīciju pa kādreizējā Balvu Romas katoļu draudzes prāvesta A.Rimoviča pēdām, kā mērķis bija apzināt prāvesta un koktēlnieka atstāto kultūrvēsturisko mantojumu Latgalē. Savukārt tikšanās laikā Sakrālās kultūras centrā prāvests M.Klušs detalizētāk izklāstīja par Antona Rimoviča piemiņai veltītā skvēra būvniecības tehnisko pusi, kuru plānots atklāt nākamā gada pavasarī – aprīļa beigās vai maija sākumā.

 

Laika prognoze

-20°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 74%
Wind: WSW at 0 kmh
Sestdiena-19°C/-10°C
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-12°C
Otrdiena-24°C/-17°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pļāpīgajā piektdienā apkārt virmos tik daudz tenku un vietējo „sensāciju”, ka grūti būs pacensties atsijāt graudus no pelavām. Tādēļ šodien jebkura veida informācija no dažādiem kanāliem 7x jāpārbauda, pirms to izplati tālāk. Šī iemesla pēc šinī piektdienā labāk nerīkot ne sapulces, ne svarīgas pārrunas, jo nav garantijas, ka netiksi apmānīts (-a0 vai nenokļūsi pašapmāna valgos.

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?