1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-12-2017
Vārdadienas šodien: Iveta, Otīlija

Rakstos

Panākumi vieglatlētikas krosā

Turpinoties Valsts robežsardzes 2017.gada spartakiādei, 22.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā “Janapole” robežsargi sacentās vieglatlētikas krosā.
Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas skrējēji veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, vīrieši (veterāni) - 1000 m, sievietes - 1000 m un sievietes (veterānes) - 1000 m. Par uzvarētāju individuālajā vērtējumā kļuva sportists, kurš pirmais veica distanci savā grupā. Savukārt komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus 3000 m distancē, vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (vīriešiem veterāniem) un vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (sievietēm). Rezultātā komandu vērtējumā panākumu laurus plūca arī Viļakas pārvaldes komanda, kura izcīnīja godalgoto 3.vietu. Bez medaļām neizpalika ar individuālajā vērtējumā. Viļakas pārvaldes robežsargs Dainis Razminovičs ieguva bronzas vērto 3.vietu vīriešu – veterānu grupā, bet Santa Prole ierindojās 3.vietā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā.

Laika prognoze

3.8°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 97%
Wind: DDR at 11.3 kmh
Trešdiena-3°C/2°C
Ceturtdiena-2°C/-1°C
Piektdiena-1°C/1°C
Sestdiena-2°C/0°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Iestāžu vadītāji, biznesmeņi un citas amatpersonas, ja vēlaties veikt mazsāpīgas reformas savā darbavietā vai uzņēmumā, ja vēlaties, lai Jūsu idejas tiktu uzņemtas uz urrā, tad šodien sasauciet kolektīva sapulci vai deputātu sēdi. Tieši šodien Jūsu padoties vai kolēģi var būt toleranti un uzklausīt viens otru. Un vēl viens interesants ticējums: to cilvēku, kurš šodien atradīs atslēgu, drīzumā sagaida pārcelšanās uz jaunu dzīves vai darbavietu.