1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-06-2018
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Panākumi vieglatlētikas krosā

Turpinoties Valsts robežsardzes 2017.gada spartakiādei, 22.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā “Janapole” robežsargi sacentās vieglatlētikas krosā.
Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas skrējēji veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, vīrieši (veterāni) - 1000 m, sievietes - 1000 m un sievietes (veterānes) - 1000 m. Par uzvarētāju individuālajā vērtējumā kļuva sportists, kurš pirmais veica distanci savā grupā. Savukārt komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus 3000 m distancē, vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (vīriešiem veterāniem) un vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (sievietēm). Rezultātā komandu vērtējumā panākumu laurus plūca arī Viļakas pārvaldes komanda, kura izcīnīja godalgoto 3.vietu. Bez medaļām neizpalika ar individuālajā vērtējumā. Viļakas pārvaldes robežsargs Dainis Razminovičs ieguva bronzas vērto 3.vietu vīriešu – veterānu grupā, bet Santa Prole ierindojās 3.vietā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā.

Laika prognoze

9.7°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 96%
Wind: DDA at 19.3 kmh
Otrdiena11°C/22°C
Trešdiena13°C/26°C
Ceturtdiena14°C/27°C
Piektdiena14°C/27°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Šī diena 100% atbildīs teicienam: pirmdiena – grūta diena. Un vienalga vai būsi mājās, vai darbā, nekas neies pēc plāna. Tāpēc ieteicams darīt tikai pašas nepieciešamākās lietas, jaunus plānus, projektus, pirkumus un randiņus atstājot citai dienai. Šopings šodien var novest pie naudas izšķiešanas un brāķa pirkuma. Medicīniskas manipulācijas un procedūras saistībā ar aknām un žultspūsli, kā arī asins pārliešanu vēlams atlikt uz pāris dienām (protams, saskaņojot ar mediķiem).