1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-09-2018
Vārdadienas šodien: Agris, Agrita

Rakstos

Panākumi vieglatlētikas krosā

Turpinoties Valsts robežsardzes 2017.gada spartakiādei, 22.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā “Janapole” robežsargi sacentās vieglatlētikas krosā.
Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas skrējēji veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, vīrieši (veterāni) - 1000 m, sievietes - 1000 m un sievietes (veterānes) - 1000 m. Par uzvarētāju individuālajā vērtējumā kļuva sportists, kurš pirmais veica distanci savā grupā. Savukārt komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus 3000 m distancē, vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (vīriešiem veterāniem) un vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (sievietēm). Rezultātā komandu vērtējumā panākumu laurus plūca arī Viļakas pārvaldes komanda, kura izcīnīja godalgoto 3.vietu. Bez medaļām neizpalika ar individuālajā vērtējumā. Viļakas pārvaldes robežsargs Dainis Razminovičs ieguva bronzas vērto 3.vietu vīriešu – veterānu grupā, bet Santa Prole ierindojās 3.vietā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā.

Laika prognoze

9.3°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 89%
Wind: Ziemeļi at 11.3 kmh
Otrdiena3°C/11°C
Trešdiena8°C/10°C
Ceturtdiena7°C/14°C
Piektdiena2°C/11°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

‘Čika’ pirmdienā vajadzētu atturēties no aktīvas rīcības, jo Tu vari iedomāties, pie kā tas novedīs. Tāpēc jau no rīta labāk nodrošināties gan ar rezerves zeķbiksēm, auto riepu, lieku pildspalvu vai instrumentu kasti, drošs paliek nedrošs. Jo nevar zināt, kurā brīdī, kas lūzīs vai plīsīs. Tomēr nestreso, jo problēmu putra nebūs jāstrebj Tev vienai (-am). Noteikti atradīsies kāds līdzcilvēks, kurš palīdzēs izvilkt iestigušo traktoru vai atradās ieviesušos kļūdu Tavā atskaitē, vai nomierinās kādu agresīvu vai neapmierinātu klientu. Tādēļ ‘čika’ diena nemaz nebūs tik melna kā viņu mālē. Ar nelielu piebildi, ka pret visa veida informāciju, ko šodien izdzirdēsiet, izturamies ar piesardzību un aizdomām un pirms to tālāk izplatām, 3x pārbaudām.