1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-02-2018
Vārdadienas šodien: Almants, Haralds

Rakstos

Panākumi vieglatlētikas krosā

Turpinoties Valsts robežsardzes 2017.gada spartakiādei, 22.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā “Janapole” robežsargi sacentās vieglatlētikas krosā.
Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas skrējēji veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, vīrieši (veterāni) - 1000 m, sievietes - 1000 m un sievietes (veterānes) - 1000 m. Par uzvarētāju individuālajā vērtējumā kļuva sportists, kurš pirmais veica distanci savā grupā. Savukārt komandu vērtējumā ieskaitīja trīs labākos rezultātus 3000 m distancē, vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (vīriešiem veterāniem) un vienu labāko rezultātu 1000 m distancē (sievietēm). Rezultātā komandu vērtējumā panākumu laurus plūca arī Viļakas pārvaldes komanda, kura izcīnīja godalgoto 3.vietu. Bez medaļām neizpalika ar individuālajā vērtējumā. Viļakas pārvaldes robežsargs Dainis Razminovičs ieguva bronzas vērto 3.vietu vīriešu – veterānu grupā, bet Santa Prole ierindojās 3.vietā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā.

Laika prognoze

-19°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 78%
Wind: NW at 0 kmh
Sestdiena-20°C/-10°C
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-12°C
Otrdiena-24°C/-17°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pļāpīgajā piektdienā apkārt virmos tik daudz tenku un vietējo „sensāciju”, ka grūti būs pacensties atsijāt graudus no pelavām. Tādēļ šodien jebkura veida informācija no dažādiem kanāliem 7x jāpārbauda, pirms to izplati tālāk. Šī iemesla pēc šinī piektdienā labāk nerīkot ne sapulces, ne svarīgas pārrunas, jo nav garantijas, ka netiksi apmānīts (-a0 vai nenokļūsi pašapmāna valgos.

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?