1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-10-2017
Vārdadienas šodien: Severīns, Urzula

“Nebēda” pārved galveno balvu

Balvu Kultūras un atpūtas centra deju kopa “Nebēda” Andongas Starptautiskajā Masku deju festivālā – konkursā Dienvidkorejā 12 valstu deju grupu konkurencē izcīnījusi galveno balvu (Grand Prize) 7 000 000 vērtībā (aptuveni 5000 eiro). Balvenieši žūrijas un skatītāju vērtējumam piedāvāja deju “Nerejat’i, ciema suņi!” (Jāņa Purviņa horeogrāfija un Sniedzes Grīnbergas mūzika).
Kolektīva vadītājs Agris Veismanis neslēpj gandarījumu par uzvaru, tomēr spriež, ka katram kolektīvam piemita sava odziņa, tādēļ izvēlēties labākos noteikti bija ļoti grūti: “Katra valsts bija citādāka. Nesaprotu, kā var novērtēt tik dažādu tautu temperamentus, jo katram piemīt savs skaistums.” Horeogrāfs atgādina, ka tas nebija nekāds deju čempionāts, bet konkursā varēja piedalīties visi kolektīvi, kas to vēlējās. A.Veismanis ir pārliecināts, ka dejotāji uz Dienvidkoreju nebrauca ar domu uzvarēt, taču uzzinājuši, ka kopā ar Bolīvijas un Malaizijas kolektīviem iekļuvuši finālā, saprata - kaut kādu balvu mājās tomēr pārvedīs. “Domājām, ka augstāko vērtējumu saņems Bolīvija, bet žūrija tomēr izvēlējās mūs,” gandarīts kolektīva vadītājs.

 

Laika prognoze

2.3°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 77%
Wind: Austrumi at 1.6 kmh
Svētdiena-2°C/4°C
Pirmdiena-3°C/2°C
Otrdiena-3°C/3°C
Trešdiena-3°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Šinī sestdienā naudasmaku noslēp gan no bērniem, gan no vīra vai sievas un no sevis pašas (-a). Kāpēc? Tāpēc, ka pretējā gadījumā skapī uzradīsies vēl viena kleita, kas būs 2 izmērus par mazu, bet ar tāāādu atlaidi (varbūt vēl notievēšu?!). Un vīra makšķerpiederumiem plauktā var parādīties super vizulis, kas makā pusi no vīra algas, bet ar garantiju, ka katru reizi uz tā uzķersies 10 kg smaga līdaka. Un par citiem nemaz nerunāsim: Murim tiks nopirkta rotaļlieta – pelīte 100-tā pēc skaita un Džerim graužamais-zobu asināmais kauls labas skolas somas cenā. Ja Jums tādas mantas saimniecībā noderēs, aidā, uz bodi!

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kas vainojams, ka palielinās bezdarba līmenis Latvijā?