1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-02-2018
Vārdadienas šodien: Diāna, Dina, Dins

“Nebēda” pārved galveno balvu

Balvu Kultūras un atpūtas centra deju kopa “Nebēda” Andongas Starptautiskajā Masku deju festivālā – konkursā Dienvidkorejā 12 valstu deju grupu konkurencē izcīnījusi galveno balvu (Grand Prize) 7 000 000 vērtībā (aptuveni 5000 eiro). Balvenieši žūrijas un skatītāju vērtējumam piedāvāja deju “Nerejat’i, ciema suņi!” (Jāņa Purviņa horeogrāfija un Sniedzes Grīnbergas mūzika).
Kolektīva vadītājs Agris Veismanis neslēpj gandarījumu par uzvaru, tomēr spriež, ka katram kolektīvam piemita sava odziņa, tādēļ izvēlēties labākos noteikti bija ļoti grūti: “Katra valsts bija citādāka. Nesaprotu, kā var novērtēt tik dažādu tautu temperamentus, jo katram piemīt savs skaistums.” Horeogrāfs atgādina, ka tas nebija nekāds deju čempionāts, bet konkursā varēja piedalīties visi kolektīvi, kas to vēlējās. A.Veismanis ir pārliecināts, ka dejotāji uz Dienvidkoreju nebrauca ar domu uzvarēt, taču uzzinājuši, ka kopā ar Bolīvijas un Malaizijas kolektīviem iekļuvuši finālā, saprata - kaut kādu balvu mājās tomēr pārvedīs. “Domājām, ka augstāko vērtējumu saņems Bolīvija, bet žūrija tomēr izvēlējās mūs,” gandarīts kolektīva vadītājs.

 

Laika prognoze

-16°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 82%
Wind: NNE at 7 kmh
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-11°C
Otrdiena-24°C/-17°C
Trešdiena-19°C/-14°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Kontrastainā sestdiena, kur rīta puse līdz plkst. 11.18 būs pārpratumiem un strīdiem bagāta, bet pēcpusdiena – saticīgāka un mierīgāka. Vienalga, ar ko jūs nodarbosieties, sargieties no pārsalšanas un caurvējiem. Šodien noķert bronhītu vai plaušu karsoni būs vieglāk par vieglu. Saudzējiet arī nervu sistēmu un spēlējiet uz jebkuriem mūzikas instrumentiem, izņemot nervus. Visas dienas devīze: klusēšana – zelts, runāšana sudrabs.

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?