1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-12-2017
Vārdadienas šodien: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

“Nebēda” pārved galveno balvu

Balvu Kultūras un atpūtas centra deju kopa “Nebēda” Andongas Starptautiskajā Masku deju festivālā – konkursā Dienvidkorejā 12 valstu deju grupu konkurencē izcīnījusi galveno balvu (Grand Prize) 7 000 000 vērtībā (aptuveni 5000 eiro). Balvenieši žūrijas un skatītāju vērtējumam piedāvāja deju “Nerejat’i, ciema suņi!” (Jāņa Purviņa horeogrāfija un Sniedzes Grīnbergas mūzika).
Kolektīva vadītājs Agris Veismanis neslēpj gandarījumu par uzvaru, tomēr spriež, ka katram kolektīvam piemita sava odziņa, tādēļ izvēlēties labākos noteikti bija ļoti grūti: “Katra valsts bija citādāka. Nesaprotu, kā var novērtēt tik dažādu tautu temperamentus, jo katram piemīt savs skaistums.” Horeogrāfs atgādina, ka tas nebija nekāds deju čempionāts, bet konkursā varēja piedalīties visi kolektīvi, kas to vēlējās. A.Veismanis ir pārliecināts, ka dejotāji uz Dienvidkoreju nebrauca ar domu uzvarēt, taču uzzinājuši, ka kopā ar Bolīvijas un Malaizijas kolektīviem iekļuvuši finālā, saprata - kaut kādu balvu mājās tomēr pārvedīs. “Domājām, ka augstāko vērtējumu saņems Bolīvija, bet žūrija tomēr izvēlējās mūs,” gandarīts kolektīva vadītājs.

 

Laika prognoze

-2.8°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 97%
Wind: DA at 0 kmh
Otrdiena2°C/6°C
Trešdiena-3°C/3°C
Ceturtdiena-2°C/-1°C
Piektdiena0°C/1°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pragmatiskajā pirmdienā nepalīdzēs sapņošana un lidināšanās mākoņos. Būs vien jādara tas, kas jādara. Vairāk vadīsimies no prāta, nevis jūtu pozīcijām. Pie jaunām lietām nevajadzētu vēl ķerties, labāk pabeigt vecās, sen zināmās. Šodien vajadzētu izvairīties no darbošanās ar lakām, krāsām un citām indīgām vielām. Tāpat kosmētiskas vai medicīniskas procedūras, kas saistītas ar kārpu, dzimumzīmju un furunkulu likvidēšanu, ieteicams atstāt uz citu dienu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai Latvijā cilvēkus apzināti izdzīvo no laukiem?