1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-11-2017
Vārdadienas šodien: Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds

Rakstos

Kur var iepazīties ar tiesu lietām?

Laikrakstā regulāri publicējam tiesu kalendārus un tiesu lietu nolēmumus. Redakcija saņēmusi lasītāja vēstuli, kurš jautā, kur ar šo informāciju var iepazīties plašāk?

Ar minēto informāciju var iepazīties Latvijas tiesu elektronisko pakalpojumu interneta mājaslapā www.manas.tiesas.lv. Anonimizētie tiesu nolēmumi ikvienam interesentam pieejami sadaļā “Nolēmumi”. Tur tiesu lietas var atlasīt pēc datuma, lietas veida, paveida, instances, likuma panta un arī pēc tiesu iestādes. Ja vēlaties atrast tiesu nolēmumus krimināllietās, kur runa ir par izdarītiem likumpārkāpumiem mūspusē, iepretī sadaļai “Atlasīt pēc tiesu iestādes” jāizvēlas “Rēzeknes tiesa”.
Tiesu kalendāru var apskatīt tās pašas mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi”. Tiesu kalendārā pieejams tiesas sēdes laiks, ar publiski pieejamiem vārdiem un uzvārdiem apsūdzētie (kriminālprocesos), prasītāji un atbildētāji (civilprocesos) un personas, kuras sauktas pie administratīvās atbildības (administratīvā pārkāpuma procesos), apsūdzības panti vai lietas būtība, kā arī tiesas sēdes veids (mutisks vai rakstveida) un tiesnesis, kurš lietu izskata. Ja vēlaties noskaidrot, kurā no datumiem paredzēta kāda no tiesas sēdēm Balvos, no visām tiesu iestādēm jāizvēlas “Rēzeknes tiesa Balvos”.

Laika prognoze

-2.9°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 95%
Wind: DA at 11.3 kmh
Piektdiena2°C/3°C
Sestdiena3°C/6°C
Svētdiena0°C/4°C
Pirmdiena0°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Prātīgajā ceturtdienā sajutuši, ka vakardienas mākoņi izklīst un atspīd kāds veiksmes stariņš. Tomēr pēcpusdienā jārēķinās ar ‘čika’ laika ķibelītēm no plkst. 12.33 līdz 22.15: gan traktora, gan mašīnas vai traktoram vai Brūnes niķiem. Toties vakarā omu var uzlabot ar jaunu randiņu vai pačubināšanos ar otro pusīti. Tas šodien ir ne tikai vēlams, bet pat ieteicams.