1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-09-2018
Vārdadienas šodien: Agris, Agrita

Rakstos

Kur var iepazīties ar tiesu lietām?

Laikrakstā regulāri publicējam tiesu kalendārus un tiesu lietu nolēmumus. Redakcija saņēmusi lasītāja vēstuli, kurš jautā, kur ar šo informāciju var iepazīties plašāk?

Ar minēto informāciju var iepazīties Latvijas tiesu elektronisko pakalpojumu interneta mājaslapā www.manas.tiesas.lv. Anonimizētie tiesu nolēmumi ikvienam interesentam pieejami sadaļā “Nolēmumi”. Tur tiesu lietas var atlasīt pēc datuma, lietas veida, paveida, instances, likuma panta un arī pēc tiesu iestādes. Ja vēlaties atrast tiesu nolēmumus krimināllietās, kur runa ir par izdarītiem likumpārkāpumiem mūspusē, iepretī sadaļai “Atlasīt pēc tiesu iestādes” jāizvēlas “Rēzeknes tiesa”.
Tiesu kalendāru var apskatīt tās pašas mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi”. Tiesu kalendārā pieejams tiesas sēdes laiks, ar publiski pieejamiem vārdiem un uzvārdiem apsūdzētie (kriminālprocesos), prasītāji un atbildētāji (civilprocesos) un personas, kuras sauktas pie administratīvās atbildības (administratīvā pārkāpuma procesos), apsūdzības panti vai lietas būtība, kā arī tiesas sēdes veids (mutisks vai rakstveida) un tiesnesis, kurš lietu izskata. Ja vēlaties noskaidrot, kurā no datumiem paredzēta kāda no tiesas sēdēm Balvos, no visām tiesu iestādēm jāizvēlas “Rēzeknes tiesa Balvos”.

Laika prognoze

9.3°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 89%
Wind: Ziemeļi at 11.3 kmh
Otrdiena3°C/11°C
Trešdiena8°C/10°C
Ceturtdiena7°C/14°C
Piektdiena2°C/11°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

‘Čika’ pirmdienā vajadzētu atturēties no aktīvas rīcības, jo Tu vari iedomāties, pie kā tas novedīs. Tāpēc jau no rīta labāk nodrošināties gan ar rezerves zeķbiksēm, auto riepu, lieku pildspalvu vai instrumentu kasti, drošs paliek nedrošs. Jo nevar zināt, kurā brīdī, kas lūzīs vai plīsīs. Tomēr nestreso, jo problēmu putra nebūs jāstrebj Tev vienai (-am). Noteikti atradīsies kāds līdzcilvēks, kurš palīdzēs izvilkt iestigušo traktoru vai atradās ieviesušos kļūdu Tavā atskaitē, vai nomierinās kādu agresīvu vai neapmierinātu klientu. Tādēļ ‘čika’ diena nemaz nebūs tik melna kā viņu mālē. Ar nelielu piebildi, ka pret visa veida informāciju, ko šodien izdzirdēsiet, izturamies ar piesardzību un aizdomām un pirms to tālāk izplatām, 3x pārbaudām.