1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-06-2018
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Kur var iepazīties ar tiesu lietām?

Laikrakstā regulāri publicējam tiesu kalendārus un tiesu lietu nolēmumus. Redakcija saņēmusi lasītāja vēstuli, kurš jautā, kur ar šo informāciju var iepazīties plašāk?

Ar minēto informāciju var iepazīties Latvijas tiesu elektronisko pakalpojumu interneta mājaslapā www.manas.tiesas.lv. Anonimizētie tiesu nolēmumi ikvienam interesentam pieejami sadaļā “Nolēmumi”. Tur tiesu lietas var atlasīt pēc datuma, lietas veida, paveida, instances, likuma panta un arī pēc tiesu iestādes. Ja vēlaties atrast tiesu nolēmumus krimināllietās, kur runa ir par izdarītiem likumpārkāpumiem mūspusē, iepretī sadaļai “Atlasīt pēc tiesu iestādes” jāizvēlas “Rēzeknes tiesa”.
Tiesu kalendāru var apskatīt tās pašas mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi”. Tiesu kalendārā pieejams tiesas sēdes laiks, ar publiski pieejamiem vārdiem un uzvārdiem apsūdzētie (kriminālprocesos), prasītāji un atbildētāji (civilprocesos) un personas, kuras sauktas pie administratīvās atbildības (administratīvā pārkāpuma procesos), apsūdzības panti vai lietas būtība, kā arī tiesas sēdes veids (mutisks vai rakstveida) un tiesnesis, kurš lietu izskata. Ja vēlaties noskaidrot, kurā no datumiem paredzēta kāda no tiesas sēdēm Balvos, no visām tiesu iestādēm jāizvēlas “Rēzeknes tiesa Balvos”.

Laika prognoze

9.6°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 92%
Wind: DDR at 9.7 kmh
Otrdiena12°C/22°C
Trešdiena13°C/26°C
Ceturtdiena14°C/27°C
Piektdiena14°C/27°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Šī diena 100% atbildīs teicienam: pirmdiena – grūta diena. Un vienalga vai būsi mājās, vai darbā, nekas neies pēc plāna. Tāpēc ieteicams darīt tikai pašas nepieciešamākās lietas, jaunus plānus, projektus, pirkumus un randiņus atstājot citai dienai. Šopings šodien var novest pie naudas izšķiešanas un brāķa pirkuma. Medicīniskas manipulācijas un procedūras saistībā ar aknām un žultspūsli, kā arī asins pārliešanu vēlams atlikt uz pāris dienām (protams, saskaņojot ar mediķiem).