1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-02-2018
Vārdadienas šodien: Zane, Zuzanna

Rakstos

Kur var iepazīties ar tiesu lietām?

Laikrakstā regulāri publicējam tiesu kalendārus un tiesu lietu nolēmumus. Redakcija saņēmusi lasītāja vēstuli, kurš jautā, kur ar šo informāciju var iepazīties plašāk?

Ar minēto informāciju var iepazīties Latvijas tiesu elektronisko pakalpojumu interneta mājaslapā www.manas.tiesas.lv. Anonimizētie tiesu nolēmumi ikvienam interesentam pieejami sadaļā “Nolēmumi”. Tur tiesu lietas var atlasīt pēc datuma, lietas veida, paveida, instances, likuma panta un arī pēc tiesu iestādes. Ja vēlaties atrast tiesu nolēmumus krimināllietās, kur runa ir par izdarītiem likumpārkāpumiem mūspusē, iepretī sadaļai “Atlasīt pēc tiesu iestādes” jāizvēlas “Rēzeknes tiesa”.
Tiesu kalendāru var apskatīt tās pašas mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi”. Tiesu kalendārā pieejams tiesas sēdes laiks, ar publiski pieejamiem vārdiem un uzvārdiem apsūdzētie (kriminālprocesos), prasītāji un atbildētāji (civilprocesos) un personas, kuras sauktas pie administratīvās atbildības (administratīvā pārkāpuma procesos), apsūdzības panti vai lietas būtība, kā arī tiesas sēdes veids (mutisks vai rakstveida) un tiesnesis, kurš lietu izskata. Ja vēlaties noskaidrot, kurā no datumiem paredzēta kāda no tiesas sēdēm Balvos, no visām tiesu iestādēm jāizvēlas “Rēzeknes tiesa Balvos”.

Laika prognoze

-10°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 92%
Wind: West at 7 kmh
Otrdiena-14°C/-6°C
Trešdiena-17°C/-8°C
Ceturtdiena-18°C/-9°C
Piektdiena-15°C/-9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pirmdiena – grūta diena. Tas nevienam nav jaunums. Nu tad saudzēsim gan sevi, gan līdzcilvēkus. Negrābsim jaunus darbus, neuzsāksim jaunas lietas. Sargāsim ceļgalus, ribas un citus kaulus no traumām, tāpēc uzmanīsimies gan uz slidenām grīdām, gan uz slidenām ielām. Vēl viena vājā vieta šodien būs zobi, tāpēc zobu raušanas un protezēšanas procesā var rasties sarežģījumi. Tādēļ pakonsultējieties ar savu stomatologu: kā Jums labāk rīkoties?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kāpēc strīdi par tā dēvēto Stambulas konvenciju atgādina vētru ūdensglāzē?