1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
24-04-2018
Vārdadienas šodien: Bārbala, Līksma

Rakstos

Apmaldās mežos

Aizvadītajās dienās mūspusē notika divu apmaldījušos cilvēku meklēšana.
16.oktobrī Balvu novada Vectilžas pagastā mežā apmaldījās kāds vīrietis, kurš no tā izkļuva pats saviem spēkiem.
Savukārt 17.oktobrī pulksten 20.08 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Rugāju novada Lazdukalna pagastu, kur mežā bija apmaldījies vīrietis. Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova informē, ka arī VP Balvu iecirknis saņēma informāciju no kādas iedzīvotājas, ka minētajā pagastā mežā apmaldījies 1966.gadā dzimušais vīrietis, kurš kopā ar paziņām bija aizbraucis ogot. Likumsargi nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu, lai kopā ar VUGD uzsāktu meklēšanas pasākumus. Diemžēl uz speciālo skaņas signālu vīrietim neizdevās iziet no meža. Turklāt dienestu darbu apgrūtināja tas, ka ātri satumsa un vīrietis bija iestrēdzis uz nelielas saliņas Šnitkas purva vidū.
VP Balvu iecirkņa likumsargi uzsver, ka īpaši grūti meklēt cilvēkus, kuri apmaldījušies purvos, jo tiem nav iespējams piekļūt ar parastām automašīnām un diennakts tumšajā laikā purvos bīstami pārvietoties arī kājām. Tieši šādos gadījumos ļoti svarīga cieša dienestu sadarbība, lai, maksimāli ātri un efektīvi izmantojot katram pieejamos resursus, izglābtu pazudušo cilvēku. Šoreiz vīrieša glābšanai piesaistīja arī Valsts robežsardzes helihopteru un Nacionālo bruņoto spēku zemessargus. Dienestu darbinieki saliedēti strādāja visu nakti un pulksten 5 no rīta vīrieti izveda no meža.

Laika prognoze

6.9°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 93%
Wind: Dienvidi at 4.8 kmh
Trešdiena5°C/12°C
Ceturtdiena4°C/12°C
Piektdiena3°C/12°C
Sestdiena7°C/14°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Labvēlīgajā trešdienā cūkas laime var uzsmaidīt ikvienam gan darbā, gan skolā, gan trenažieru zālē, gan baseinā, gan tusiņā, gan randiņā. Var darīt jebko, un izdosies jebkas. Ja sen vēlies nopietni parunāt ar priekšnieku, deputātu, skolotāju, policistu vai ārstu, bet nevari saņemt dūšu, tad šodien to izdari. Jo cilvēki būs redzīgi un dzirdīgi ne tikai pret savām, bet arī citu problēmām. Šodien var uzsākt arī jaunas un pamatīgas lietas. Lai izdodas!