1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-01-2018
Vārdadienas šodien: Austris

Nodos publiskai apspriešanai nākotnes vīzijas

Visās mūspuses pašvaldībās izstrādāti novadu attīstības programmu projekti. Vakar Balvu novada kārtējā domes sēdē deputāti apstiprināja arī Balvu novada attīstības programmas 2018. – 2024.gadam projektu un noteica to nodot publiskai apspriešanai no 2017.gada 17.novembra līdz 2017.gada 15.decembrim.

Balvu novada logotipa grafiskais risinājums konceptuāli balstīts uz novada ģeogrāfisko novietojumu un novada resursiem: novads atrodas Latvijas kultūrvēsturiskā novada Latgales teritorijā – Ziemeļlatgalē; novads atrodas Latvijas austrumu daļā - vietā, kur Latvijā aust saule; atspoguļota novada teritoriālās vērtības – Balvu pilsēta un 10 pagasti, kur dzīvo novada iedzīvotāji, pieejami dabas resursi (meža zemes, lauksaimniecības zemes, ūdeņi), vieta, kur mācīties, strādāt un atpūsties. Izvēlētais logotipa un saukļa simbola skaidrojums: “Saule – dzīvības un mūžīgās kustības simbols, bez kuras nebūtu dzīvības. Saules gaisma simbolizē iedvesmu un garīgu vērojumu. Saules zīme simbolizē kopību, vienotību, drošību, gaismu, mūžību, bezgalīgu telpu bez dimensijām.”

Laika prognoze

-5.3°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 96%
Wind: DR at 4.8 kmh
Otrdiena-10°C/-5°C
Trešdiena-3°C/-3°C
Ceturtdiena1°C/3°C
Piektdiena-1°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Aktīvajā pirmdienā apsveicamas prātīgas aktivitātes, kad daudziem ļoti gribēsies izcelties no pelēkās masas un parādīt sevi kā ekskluzīvu eksemplāru. Diemžēl reti kuram tas izdodies, tāpēc iesaku neiet pāri līķiem ne ar savu, ne līdzcilvēku dzīvību un veselību. Īpaši šodien saudzējama galvas zona: smadzeņu un nervu sistēmas, acu, ausu, deguna, mēles, mutes augšdaļas un zoda rajons. Tāpat zobu raušanu labāk atlikt līdz ceturtdienai (protams, saskaņojot ar savu zobārstu). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāsamazina autobusu maršrutu skaits laukos?