1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-11-2017
Vārdadienas šodien: Aleksandrs, Doloresa

Nodos publiskai apspriešanai nākotnes vīzijas

Visās mūspuses pašvaldībās izstrādāti novadu attīstības programmu projekti. Vakar Balvu novada kārtējā domes sēdē deputāti apstiprināja arī Balvu novada attīstības programmas 2018. – 2024.gadam projektu un noteica to nodot publiskai apspriešanai no 2017.gada 17.novembra līdz 2017.gada 15.decembrim.

Balvu novada logotipa grafiskais risinājums konceptuāli balstīts uz novada ģeogrāfisko novietojumu un novada resursiem: novads atrodas Latvijas kultūrvēsturiskā novada Latgales teritorijā – Ziemeļlatgalē; novads atrodas Latvijas austrumu daļā - vietā, kur Latvijā aust saule; atspoguļota novada teritoriālās vērtības – Balvu pilsēta un 10 pagasti, kur dzīvo novada iedzīvotāji, pieejami dabas resursi (meža zemes, lauksaimniecības zemes, ūdeņi), vieta, kur mācīties, strādāt un atpūsties. Izvēlētais logotipa un saukļa simbola skaidrojums: “Saule – dzīvības un mūžīgās kustības simbols, bez kuras nebūtu dzīvības. Saules gaisma simbolizē iedvesmu un garīgu vērojumu. Saules zīme simbolizē kopību, vienotību, drošību, gaismu, mūžību, bezgalīgu telpu bez dimensijām.”

Laika prognoze

1.7°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 96%
Wind: Dienvidi at 12.9 kmh
Svētdiena0°C/2°C
Pirmdiena-1°C/2°C
Otrdiena-2°C/1°C
Trešdiena-3°C/0°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Sveiciens Valsts svētkos! Un neskatoties uz mūsu negarastāvokli, tie tomēr būs svētki. Cita lieta, ka prāts galīgi nenesīsies uz priekiem, tusiņiem un vēlmi kontaktēties ar līdzcilvēkiem. Drīzāk noskaņojums būs padrūms, un kādu pārāk jautru svētku svinētāju gribēsies pasūtīt vienu māju tālāk. Centīsimies tomēr nebūt tādi „rūgumpodi” un sabiedrībā rādīt laipnu ģīmi. Bet, ja kāds ar savu „depresiju” negribēs tikt galā, lai tup mājās pie TV vai datora un nebojā citiem svētku noskaņojumu. Sarunāts?