1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-03-2018
Vārdadienas šodien: Marita, Māra, Mārīte

Nodos publiskai apspriešanai nākotnes vīzijas

Visās mūspuses pašvaldībās izstrādāti novadu attīstības programmu projekti. Vakar Balvu novada kārtējā domes sēdē deputāti apstiprināja arī Balvu novada attīstības programmas 2018. – 2024.gadam projektu un noteica to nodot publiskai apspriešanai no 2017.gada 17.novembra līdz 2017.gada 15.decembrim.

Balvu novada logotipa grafiskais risinājums konceptuāli balstīts uz novada ģeogrāfisko novietojumu un novada resursiem: novads atrodas Latvijas kultūrvēsturiskā novada Latgales teritorijā – Ziemeļlatgalē; novads atrodas Latvijas austrumu daļā - vietā, kur Latvijā aust saule; atspoguļota novada teritoriālās vērtības – Balvu pilsēta un 10 pagasti, kur dzīvo novada iedzīvotāji, pieejami dabas resursi (meža zemes, lauksaimniecības zemes, ūdeņi), vieta, kur mācīties, strādāt un atpūsties. Izvēlētais logotipa un saukļa simbola skaidrojums: “Saule – dzīvības un mūžīgās kustības simbols, bez kuras nebūtu dzīvības. Saules gaisma simbolizē iedvesmu un garīgu vērojumu. Saules zīme simbolizē kopību, vienotību, drošību, gaismu, mūžību, bezgalīgu telpu bez dimensijām.”

Laika prognoze

-1°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 69%
Wind: SSW at 18 kmh
Pirmdiena-7°C/4°C
Otrdiena-7°C/0°C
Trešdiena-7°C/1°C
Ceturtdiena-6°C/3°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Kurš (-a) vakar strādāja un netika ne uz copi, ne šopingu, to vēl var paspēt šodien. Tāpat kā vēl var paspēt saslimt no saaukstēšanās vai liela stresa. Tad nu atceramies, ka pavasaris ir viltīgs, tāpēc cepurītes, šallītes un siltās zeķītes vēl neslēpjam skapjos un antresolos. Tāpat cenšamies neko neņemt galvā. Situācijās, kad liekas, ka pienācis pasaules gals, psihologi iesaka uzdot sev jautājumu: vai šodienas problēma man arī pēc gada būs problēma? Ja varat atbildēt ar ‘nē’, tad ko tur stresot. Nospļaujieties un ejiet tālāk!