1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-12-2017
Vārdadienas šodien: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Notiesā par vairāku tūkstošu zādzību

Rēzeknes tiesā izskatīta krimināllieta un piespriests sods VALĒRIJAM TIŠKOVSKIM, kurš izdarīja naudas zādzību no Balvu Vissvētās Dievmātes Aizmigšanas pareizticīgo draudzes baznīcas Balvos.
No publiski pieejamā tiesas sprieduma izriet, ka minētais vīrietis izdarīt zādzību no pareizticīgo baznīcas nolēma šī gada 19.augustā ap pulksten 6.30. Īstenojot savu nodomu, V.Tiškovskis devās uz baznīcu, kur pa neaizvērto logu iekļuva baznīcas telpās. Turpinājumā garnadzis devās uz telpu, kur notiek lūgšanas un novietota koka kaste, paņēma cirvi un atlauza piekaramo atslēgu, ar kuru bija noslēgta kaste. Vīrietis no kastes nozaga pareizticīgo baznīcas draudzei piederošo naudu 3872,12 eiro apmērā. Ar nozagto naudu V.Tiškovskis devās prom no baznīcas un to tērēja pēc saviem ieskatiem.

 

Laika prognoze

-2.8°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 97%
Wind: DA at 0 kmh
Otrdiena2°C/6°C
Trešdiena-3°C/3°C
Ceturtdiena-2°C/-1°C
Piektdiena0°C/1°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
Sesta judze
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pragmatiskajā pirmdienā nepalīdzēs sapņošana un lidināšanās mākoņos. Būs vien jādara tas, kas jādara. Vairāk vadīsimies no prāta, nevis jūtu pozīcijām. Pie jaunām lietām nevajadzētu vēl ķerties, labāk pabeigt vecās, sen zināmās. Šodien vajadzētu izvairīties no darbošanās ar lakām, krāsām un citām indīgām vielām. Tāpat kosmētiskas vai medicīniskas procedūras, kas saistītas ar kārpu, dzimumzīmju un furunkulu likvidēšanu, ieteicams atstāt uz citu dienu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai Latvijā cilvēkus apzināti izdzīvo no laukiem?