1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-05-2018
Vārdadienas šodien: Emīlija

Notiesā par vairāku tūkstošu zādzību

Rēzeknes tiesā izskatīta krimināllieta un piespriests sods VALĒRIJAM TIŠKOVSKIM, kurš izdarīja naudas zādzību no Balvu Vissvētās Dievmātes Aizmigšanas pareizticīgo draudzes baznīcas Balvos.
No publiski pieejamā tiesas sprieduma izriet, ka minētais vīrietis izdarīt zādzību no pareizticīgo baznīcas nolēma šī gada 19.augustā ap pulksten 6.30. Īstenojot savu nodomu, V.Tiškovskis devās uz baznīcu, kur pa neaizvērto logu iekļuva baznīcas telpās. Turpinājumā garnadzis devās uz telpu, kur notiek lūgšanas un novietota koka kaste, paņēma cirvi un atlauza piekaramo atslēgu, ar kuru bija noslēgta kaste. Vīrietis no kastes nozaga pareizticīgo baznīcas draudzei piederošo naudu 3872,12 eiro apmērā. Ar nozagto naudu V.Tiškovskis devās prom no baznīcas un to tērēja pēc saviem ieskatiem.

 

Laika prognoze

18°C

Balvi

Lietus
Humidity: 34%
Wind: SE at 7 kmh
Trešdiena10°C/21°C
Ceturtdiena9°C/24°C
Piektdiena9°C/23°C
Sestdiena11°C/25°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Veiksmīga diena veiksmīgiem cilvēkiem, kad gan loģika, gan intuīcija būs līdzsvarā. Tāpēc prāts būs ass kā skalpelis, un nevienam Jūs neizdosies apmuļķot. Diena piemērota precīzu lietu kārtošanai: kārtības ieviešanai gan mājā, gan kūtī, gan kabinetā vai dokumentu skapī, vai dārzā. Daudzi šodien nolems lieki neriskēt un vadīsies pēc principa – labāk zīle rokā, nekā mednis kokā. Uzskatu, ka tā būs laba doma. Augkopjiem, kuriem patīk eksperimentēt ar eksotisku augu ieviešanu Latvijā, šodien iesaku tādu kaprīzu svešzemnieku iestādīt savā siltumnīcā. Pašai (-am) par lielu brīnumu un prieku šis „radījums” augs griezdamies un pārsteigs apkārtējos ar svešzemju šarmu.