1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-02-2018
Vārdadienas šodien: Diāna, Dina, Dins

Notiesā par vairāku tūkstošu zādzību

Rēzeknes tiesā izskatīta krimināllieta un piespriests sods VALĒRIJAM TIŠKOVSKIM, kurš izdarīja naudas zādzību no Balvu Vissvētās Dievmātes Aizmigšanas pareizticīgo draudzes baznīcas Balvos.
No publiski pieejamā tiesas sprieduma izriet, ka minētais vīrietis izdarīt zādzību no pareizticīgo baznīcas nolēma šī gada 19.augustā ap pulksten 6.30. Īstenojot savu nodomu, V.Tiškovskis devās uz baznīcu, kur pa neaizvērto logu iekļuva baznīcas telpās. Turpinājumā garnadzis devās uz telpu, kur notiek lūgšanas un novietota koka kaste, paņēma cirvi un atlauza piekaramo atslēgu, ar kuru bija noslēgta kaste. Vīrietis no kastes nozaga pareizticīgo baznīcas draudzei piederošo naudu 3872,12 eiro apmērā. Ar nozagto naudu V.Tiškovskis devās prom no baznīcas un to tērēja pēc saviem ieskatiem.

 

Laika prognoze

-16°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 82%
Wind: NNE at 7 kmh
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-11°C
Otrdiena-24°C/-17°C
Trešdiena-19°C/-14°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Kontrastainā sestdiena, kur rīta puse līdz plkst. 11.18 būs pārpratumiem un strīdiem bagāta, bet pēcpusdiena – saticīgāka un mierīgāka. Vienalga, ar ko jūs nodarbosieties, sargieties no pārsalšanas un caurvējiem. Šodien noķert bronhītu vai plaušu karsoni būs vieglāk par vieglu. Saudzējiet arī nervu sistēmu un spēlējiet uz jebkuriem mūzikas instrumentiem, izņemot nervus. Visas dienas devīze: klusēšana – zelts, runāšana sudrabs.

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?