1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-01-2018
Vārdadienas šodien: Austris

Rakstos

Pagaidām nav saņemts neviens pieteikums

Viļakas novada dome aicina pieteikties uz pašvaldības policijas inspektora amatu.
Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļā gan informēja, ka līdz vakardienas pusdienlaikam nav saņemts neviens pieteikums, tādēļ termiņš iespējai pieteikties policista amatā pagarināts līdz šī gada 27.decembrim (ieskaitot).
Viļakas novada pašvaldības izpilddirektore Zigrīda Vancāne pastāstīja, ka atsevišķa pašvaldības policijas struktūra netiks veidota, bet plānots izveidot vienu jaunu amata vienību, kas būs pakļauta izpilddirektoram. Policijas inspektoram būs arī savas darba telpas. Savukārt pašvaldības policista darba pienākumos ietilps kārtības nodrošināšana sabiedriskās vietās, informācijas reģistrēšana par likumpārkāpumiem un ziņošana par tiem kompetentām personām, pašvaldības saistošo noteikumu kontrolēšana un citu normatīvo aktu ievērošana, administratīvo pārkāpumu novēršana un pārtraukšana, protokolu sastādīšana, lietu izskatīšana par šiem pārkāpumiem vai to nodošana izskatīšanai pēc pakļautības, kā arī citu pienākumu veikšana, kas noteikta pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos.

Laika prognoze

-5.2°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 96%
Wind: DR at 1.6 kmh
Otrdiena-10°C/-5°C
Trešdiena-3°C/-3°C
Ceturtdiena1°C/3°C
Piektdiena-1°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Aktīvajā pirmdienā apsveicamas prātīgas aktivitātes, kad daudziem ļoti gribēsies izcelties no pelēkās masas un parādīt sevi kā ekskluzīvu eksemplāru. Diemžēl reti kuram tas izdodies, tāpēc iesaku neiet pāri līķiem ne ar savu, ne līdzcilvēku dzīvību un veselību. Īpaši šodien saudzējama galvas zona: smadzeņu un nervu sistēmas, acu, ausu, deguna, mēles, mutes augšdaļas un zoda rajons. Tāpat zobu raušanu labāk atlikt līdz ceturtdienai (protams, saskaņojot ar savu zobārstu). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāsamazina autobusu maršrutu skaits laukos?