1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-04-2018
Vārdadienas šodien: Armanda, Armands

Rakstos

Pagaidām nav saņemts neviens pieteikums

Viļakas novada dome aicina pieteikties uz pašvaldības policijas inspektora amatu.
Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļā gan informēja, ka līdz vakardienas pusdienlaikam nav saņemts neviens pieteikums, tādēļ termiņš iespējai pieteikties policista amatā pagarināts līdz šī gada 27.decembrim (ieskaitot).
Viļakas novada pašvaldības izpilddirektore Zigrīda Vancāne pastāstīja, ka atsevišķa pašvaldības policijas struktūra netiks veidota, bet plānots izveidot vienu jaunu amata vienību, kas būs pakļauta izpilddirektoram. Policijas inspektoram būs arī savas darba telpas. Savukārt pašvaldības policista darba pienākumos ietilps kārtības nodrošināšana sabiedriskās vietās, informācijas reģistrēšana par likumpārkāpumiem un ziņošana par tiem kompetentām personām, pašvaldības saistošo noteikumu kontrolēšana un citu normatīvo aktu ievērošana, administratīvo pārkāpumu novēršana un pārtraukšana, protokolu sastādīšana, lietu izskatīšana par šiem pārkāpumiem vai to nodošana izskatīšanai pēc pakļautības, kā arī citu pienākumu veikšana, kas noteikta pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos.

Laika prognoze

5.5°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 76%
Wind: ZZR at 12.9 kmh
Pirmdiena5°C/12°C
Otrdiena7°C/13°C
Trešdiena5°C/11°C
Ceturtdiena4°C/13°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Emocionālajā svētdienā Tu, sieva, neķer pannu, lai iegāztu vīram pa galvu. Bet gan lai uzceptu garšīgas karbonādes. Bet Tu, vīrs, negrāb āmuru, lai sadotu sievai pa nagiem, bet dodies uz pagrabu, lai beidzot sanaglotu kastes kartupeļu stādīšanas talkai. Bet Jūs, bērniņi, spēlējiet labāk uz kāda mūzikas instrumenta, nevis vecākiem uz nerviem. Un tā uz zemes (mājās) būs miers, un visiem labs prāts.