1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-07-2018
Vārdadienas šodien: Ramona, Ritma

Rakstos

Pagaidām nav saņemts neviens pieteikums

Viļakas novada dome aicina pieteikties uz pašvaldības policijas inspektora amatu.
Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļā gan informēja, ka līdz vakardienas pusdienlaikam nav saņemts neviens pieteikums, tādēļ termiņš iespējai pieteikties policista amatā pagarināts līdz šī gada 27.decembrim (ieskaitot).
Viļakas novada pašvaldības izpilddirektore Zigrīda Vancāne pastāstīja, ka atsevišķa pašvaldības policijas struktūra netiks veidota, bet plānots izveidot vienu jaunu amata vienību, kas būs pakļauta izpilddirektoram. Policijas inspektoram būs arī savas darba telpas. Savukārt pašvaldības policista darba pienākumos ietilps kārtības nodrošināšana sabiedriskās vietās, informācijas reģistrēšana par likumpārkāpumiem un ziņošana par tiem kompetentām personām, pašvaldības saistošo noteikumu kontrolēšana un citu normatīvo aktu ievērošana, administratīvo pārkāpumu novēršana un pārtraukšana, protokolu sastādīšana, lietu izskatīšana par šiem pārkāpumiem vai to nodošana izskatīšanai pēc pakļautības, kā arī citu pienākumu veikšana, kas noteikta pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos.

Laika prognoze

17.3°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 93%
Wind: ZA at 1.6 kmh
Sestdiena17°C/27°C
Svētdiena17°C/24°C
Pirmdiena17°C/24°C
Otrdiena17°C/25°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pacietīgā piektdiena pacietīgiem cilvēkiem. Ceru, ka Tu piederi pie tādiem. Ja nē, tad būs ļoti jācenšas un jāietur vidusceļš. Tāpat jebkurā konfliktā nevajadzētu iesaistīties un nepieņemt ne Anniņas, ne Jāņa pusi. Pacenties būt neitrāls un samierināt strīdniekus. Lai šodienas devīze ir: nemiers posta, bet miers baro! Šinī piektdienā apsveicama mērenība gan strādāšanā, gan ēšanā, gan seksā. Zemniekiem šodien rekomendācijas liekas. Jūs labāk par mani zināsiet: vai vālot sienu, vai vagot dārzu, vai retināt bietes. Lai izdodas!

 

 

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai viegli būt mājražotājiem?