1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-10-2018
Vārdadienas šodien: Drosma, Drosmis, Elīna

Rakstos

Pagaidām nav saņemts neviens pieteikums

Viļakas novada dome aicina pieteikties uz pašvaldības policijas inspektora amatu.
Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļā gan informēja, ka līdz vakardienas pusdienlaikam nav saņemts neviens pieteikums, tādēļ termiņš iespējai pieteikties policista amatā pagarināts līdz šī gada 27.decembrim (ieskaitot).
Viļakas novada pašvaldības izpilddirektore Zigrīda Vancāne pastāstīja, ka atsevišķa pašvaldības policijas struktūra netiks veidota, bet plānots izveidot vienu jaunu amata vienību, kas būs pakļauta izpilddirektoram. Policijas inspektoram būs arī savas darba telpas. Savukārt pašvaldības policista darba pienākumos ietilps kārtības nodrošināšana sabiedriskās vietās, informācijas reģistrēšana par likumpārkāpumiem un ziņošana par tiem kompetentām personām, pašvaldības saistošo noteikumu kontrolēšana un citu normatīvo aktu ievērošana, administratīvo pārkāpumu novēršana un pārtraukšana, protokolu sastādīšana, lietu izskatīšana par šiem pārkāpumiem vai to nodošana izskatīšanai pēc pakļautības, kā arī citu pienākumu veikšana, kas noteikta pašvaldības policijas nolikumā, domes lēmumos un normatīvajos aktos.

Laika prognoze

6.9°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 93%
Wind: ZZR at 8 kmh
Sestdiena1°C/11°C
Svētdiena3°C/11°C
Pirmdiena2°C/10°C
Otrdiena2°C/8°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Ģimeniskajā piektdienā esi gatavs (-a), ka Tavā darba procesā ik pa brīdim iejauksies telefona zvans no bērna, vīra (sievas), vecākiem vai citiem radiniekiem. Iespējams, ka Tev pat tas sāks krist uz nerviem un radīsies jautājums: „Ko viņiem visiem šodien no manis vajag?” Un, protams, ka darba lietas tad var palikt otrajā plānā. Un diez vai tas patiks Tavam šefam vai klientiem. Galvenais: nestreso un pareizi izkārto prioritātes! Piemēram, plkst. 10.00 atprasos no darba uz pusstundu un aizvedu bērnu pie zobārsta, nokavēto atstrādājot pusdienās; tad pēc darba ieskriešu pie vecākiem un ievedīšu zāles, bet radiniece Mildiņa, kura neko nesaprot no datora, lai ar savu rēķinu apmaksu caur i-banku, pagaida līdz rītdienai. Neaizmirsti, ka šodien būs jārēķinās ar tukšo stundu sarežģījumiem no plkst. 15.27 līdz 23.20. Lai Tev viss izdodas!