1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-07-2018
Vārdadienas šodien: Ramona, Ritma

Rakstos

Lepojas ar jaunajiem literātiem

Desmito reizi pie lasītājiem nonākusi Latviešu valodas aģentūras izdotā grāmata, kuras sauklis šogad ir “Labi vārdi sirdi silda”, un šo gadu gaitā izdotajās grāmatās, kur apkopoti labākie bērnu radošie darbi, lasāmi arī Balvu pamatskolas skolēnu dzejoļi, pasakas un pārdomas.
Šajā mācību gadā pamatskola lepojas nu jau ar Balvu Valsts ģimnāzijas 7.klases skolnieču Kerijas Žanetes Zeltiņas un Ketijas Mozules darbiņiem, kas lasāmi grāmatā “Labi vārdi sirdi silda”. Skolas kolektīvs priecājas arī par skolotāju Vitu Romanovsku, kura saņēmusi Latviešu valodas aģentūras Pateicības vēstuli par skolēnu rosināšanu dalībai konkursā un līdzdalību krājuma tapšanā.

Laika prognoze

17.3°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 93%
Wind: ZZA at 1.6 kmh
Sestdiena17°C/27°C
Svētdiena17°C/24°C
Pirmdiena17°C/24°C
Otrdiena17°C/25°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Pacietīgā piektdiena pacietīgiem cilvēkiem. Ceru, ka Tu piederi pie tādiem. Ja nē, tad būs ļoti jācenšas un jāietur vidusceļš. Tāpat jebkurā konfliktā nevajadzētu iesaistīties un nepieņemt ne Anniņas, ne Jāņa pusi. Pacenties būt neitrāls un samierināt strīdniekus. Lai šodienas devīze ir: nemiers posta, bet miers baro! Šinī piektdienā apsveicama mērenība gan strādāšanā, gan ēšanā, gan seksā. Zemniekiem šodien rekomendācijas liekas. Jūs labāk par mani zināsiet: vai vālot sienu, vai vagot dārzu, vai retināt bietes. Lai izdodas!

 

 

 

 

 

 


 

 

       

 

              

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai viegli būt mājražotājiem?