1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-04-2018
Vārdadienas šodien: Armanda, Armands

Rakstos

Lepojas ar jaunajiem literātiem

Desmito reizi pie lasītājiem nonākusi Latviešu valodas aģentūras izdotā grāmata, kuras sauklis šogad ir “Labi vārdi sirdi silda”, un šo gadu gaitā izdotajās grāmatās, kur apkopoti labākie bērnu radošie darbi, lasāmi arī Balvu pamatskolas skolēnu dzejoļi, pasakas un pārdomas.
Šajā mācību gadā pamatskola lepojas nu jau ar Balvu Valsts ģimnāzijas 7.klases skolnieču Kerijas Žanetes Zeltiņas un Ketijas Mozules darbiņiem, kas lasāmi grāmatā “Labi vārdi sirdi silda”. Skolas kolektīvs priecājas arī par skolotāju Vitu Romanovsku, kura saņēmusi Latviešu valodas aģentūras Pateicības vēstuli par skolēnu rosināšanu dalībai konkursā un līdzdalību krājuma tapšanā.

Laika prognoze

5.5°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 76%
Wind: ZZR at 12.9 kmh
Pirmdiena5°C/12°C
Otrdiena7°C/13°C
Trešdiena5°C/11°C
Ceturtdiena4°C/13°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Emocionālajā svētdienā Tu, sieva, neķer pannu, lai iegāztu vīram pa galvu. Bet gan lai uzceptu garšīgas karbonādes. Bet Tu, vīrs, negrāb āmuru, lai sadotu sievai pa nagiem, bet dodies uz pagrabu, lai beidzot sanaglotu kastes kartupeļu stādīšanas talkai. Bet Jūs, bērniņi, spēlējiet labāk uz kāda mūzikas instrumenta, nevis vecākiem uz nerviem. Un tā uz zemes (mājās) būs miers, un visiem labs prāts.