1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-01-2018
Vārdadienas šodien: Austris

Rakstos

Lepojas ar jaunajiem literātiem

Desmito reizi pie lasītājiem nonākusi Latviešu valodas aģentūras izdotā grāmata, kuras sauklis šogad ir “Labi vārdi sirdi silda”, un šo gadu gaitā izdotajās grāmatās, kur apkopoti labākie bērnu radošie darbi, lasāmi arī Balvu pamatskolas skolēnu dzejoļi, pasakas un pārdomas.
Šajā mācību gadā pamatskola lepojas nu jau ar Balvu Valsts ģimnāzijas 7.klases skolnieču Kerijas Žanetes Zeltiņas un Ketijas Mozules darbiņiem, kas lasāmi grāmatā “Labi vārdi sirdi silda”. Skolas kolektīvs priecājas arī par skolotāju Vitu Romanovsku, kura saņēmusi Latviešu valodas aģentūras Pateicības vēstuli par skolēnu rosināšanu dalībai konkursā un līdzdalību krājuma tapšanā.

Laika prognoze

-5.2°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 96%
Wind: DR at 1.6 kmh
Otrdiena-10°C/-5°C
Trešdiena-3°C/-3°C
Ceturtdiena1°C/3°C
Piektdiena-1°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Aktīvajā pirmdienā apsveicamas prātīgas aktivitātes, kad daudziem ļoti gribēsies izcelties no pelēkās masas un parādīt sevi kā ekskluzīvu eksemplāru. Diemžēl reti kuram tas izdodies, tāpēc iesaku neiet pāri līķiem ne ar savu, ne līdzcilvēku dzīvību un veselību. Īpaši šodien saudzējama galvas zona: smadzeņu un nervu sistēmas, acu, ausu, deguna, mēles, mutes augšdaļas un zoda rajons. Tāpat zobu raušanu labāk atlikt līdz ceturtdienai (protams, saskaņojot ar savu zobārstu). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāsamazina autobusu maršrutu skaits laukos?