1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-10-2018
Vārdadienas šodien: Drosma, Drosmis, Elīna

Rakstos

Lepojas ar jaunajiem literātiem

Desmito reizi pie lasītājiem nonākusi Latviešu valodas aģentūras izdotā grāmata, kuras sauklis šogad ir “Labi vārdi sirdi silda”, un šo gadu gaitā izdotajās grāmatās, kur apkopoti labākie bērnu radošie darbi, lasāmi arī Balvu pamatskolas skolēnu dzejoļi, pasakas un pārdomas.
Šajā mācību gadā pamatskola lepojas nu jau ar Balvu Valsts ģimnāzijas 7.klases skolnieču Kerijas Žanetes Zeltiņas un Ketijas Mozules darbiņiem, kas lasāmi grāmatā “Labi vārdi sirdi silda”. Skolas kolektīvs priecājas arī par skolotāju Vitu Romanovsku, kura saņēmusi Latviešu valodas aģentūras Pateicības vēstuli par skolēnu rosināšanu dalībai konkursā un līdzdalību krājuma tapšanā.

Laika prognoze

6.9°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 93%
Wind: ZZR at 8 kmh
Sestdiena1°C/11°C
Svētdiena3°C/11°C
Pirmdiena2°C/10°C
Otrdiena2°C/8°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Ģimeniskajā piektdienā esi gatavs (-a), ka Tavā darba procesā ik pa brīdim iejauksies telefona zvans no bērna, vīra (sievas), vecākiem vai citiem radiniekiem. Iespējams, ka Tev pat tas sāks krist uz nerviem un radīsies jautājums: „Ko viņiem visiem šodien no manis vajag?” Un, protams, ka darba lietas tad var palikt otrajā plānā. Un diez vai tas patiks Tavam šefam vai klientiem. Galvenais: nestreso un pareizi izkārto prioritātes! Piemēram, plkst. 10.00 atprasos no darba uz pusstundu un aizvedu bērnu pie zobārsta, nokavēto atstrādājot pusdienās; tad pēc darba ieskriešu pie vecākiem un ievedīšu zāles, bet radiniece Mildiņa, kura neko nesaprot no datora, lai ar savu rēķinu apmaksu caur i-banku, pagaida līdz rītdienai. Neaizmirsti, ka šodien būs jārēķinās ar tukšo stundu sarežģījumiem no plkst. 15.27 līdz 23.20. Lai Tev viss izdodas!