1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-07-2018
Vārdadienas šodien: Digna, Jautrīte, Kamila

Rakstos

Sagādā svētkus pansionāta iemītniekiem

Ziemassvētki ir tas laiks, kad darām labus darbus, piepildām kāda sapņus un vienkārši liekam līksmot sirdīm. Par Ziemassvētku prieka radīšanu šogad neaizmirsa arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni. 13.decembrī Izglītojamo pašpārvaldes pārstāvji kopā ar direktores vietnieci audzināšanas darbā Lauru Zujāni apciemoja Balvu pansionāta iemītniekus, sniedzot tiem svētku dāvanas, uzklausot un vēlot labu svētku laikā.
Skolotāja Laura stāsta, ka jaunieši šo akciju aizsāka, savas iniciatīvas vadīti: “Akcijas doma bija pašu rokām izgatavot dažādas veltes, piemēram, uzadīt cimdus un zeķes, kā arī dāvināt grāmatas un preces, kuras noderētu ikdienas lietošanai.” Viena mēneša garumā jaunieši sarūpēja dažādas lietas, sasaiņoja tās, kopumā sagatavojot 55 dāvaniņas.
Atgriežoties no pansionāta, izglītojamie atzina, ka pasākums bija pacilātības un labestības pilns. Jauniešus uz pārdomām vedināja senioru stāsti par dzīvi, notikumiem, mūža gājumu, kā arī tika iegūtas vērtīgas dzīves atziņas. Gandarījumu jauniešiem darīja tas, ka Balvu pansionāta iemītnieki bija pateicīgi un sirsnības pilni par to, ka viņus kāds atcerējās un apciemoja. “Tas patiešām bija tā vērts, tāpēc aicinām visus piedalīties šāda veida pasākumos un no sirds paveikt kādu labu darbu, kā arī neaizmirst pateikties saviem tuviniekiem,” rosina Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni.
Arī Balvu pansionāta direktore Jana Komane apliecina, ka vecie ļaudis un šīs iestādes iemītnieki Ziemassvētkus vienmēr gaida, jo zina, ka kāds atbrauks ar svētku koncertu, kāds atvedīs dāvaniņas vai vienkārši aprunāsies. “Ir prieks, ka bērni atceras vecos ļaudis, ir prieks, ka viņos ir patiesa līdzjūtība. Šos labos darbus bērni dara no visas sirds, un to jūt arī pansionāta iemītnieki. Smaids no viņu sejām nepazūd,” teic Jana Komane.

Laika prognoze

21.2°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 81%
Wind: ZA at 11.3 kmh
Piektdiena17°C/25°C
Sestdiena17°C/26°C
Svētdiena17°C/25°C
Pirmdiena16°C/25°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Šīs ceturtdienas moto: strīdos dzimst patiesība. Tikai skaties, lai no mušas netiktu uzpūsts zilonis un neizceltos vētra ūdens glāzē. Šodienas strīdā neuzvarēs tas, kurš skaļāk kliegs, bet gan tas, kurš paklusēs, visu noklausīsies līdz galam un ar savu viedokli beigās uzliks treknu punktu uz i. Lai Tavi šodienas ieroči ir savaldība un tolerance, nevis naids un skaudība! Šodien labāk veiksies tie ātrie darbi, kurus var paveikt 1-2 dienu laikā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai viegli būt mājražotājiem?