1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-01-2018
Vārdadienas šodien: Austris

Rakstos

Sagādā svētkus pansionāta iemītniekiem

Ziemassvētki ir tas laiks, kad darām labus darbus, piepildām kāda sapņus un vienkārši liekam līksmot sirdīm. Par Ziemassvētku prieka radīšanu šogad neaizmirsa arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni. 13.decembrī Izglītojamo pašpārvaldes pārstāvji kopā ar direktores vietnieci audzināšanas darbā Lauru Zujāni apciemoja Balvu pansionāta iemītniekus, sniedzot tiem svētku dāvanas, uzklausot un vēlot labu svētku laikā.
Skolotāja Laura stāsta, ka jaunieši šo akciju aizsāka, savas iniciatīvas vadīti: “Akcijas doma bija pašu rokām izgatavot dažādas veltes, piemēram, uzadīt cimdus un zeķes, kā arī dāvināt grāmatas un preces, kuras noderētu ikdienas lietošanai.” Viena mēneša garumā jaunieši sarūpēja dažādas lietas, sasaiņoja tās, kopumā sagatavojot 55 dāvaniņas.
Atgriežoties no pansionāta, izglītojamie atzina, ka pasākums bija pacilātības un labestības pilns. Jauniešus uz pārdomām vedināja senioru stāsti par dzīvi, notikumiem, mūža gājumu, kā arī tika iegūtas vērtīgas dzīves atziņas. Gandarījumu jauniešiem darīja tas, ka Balvu pansionāta iemītnieki bija pateicīgi un sirsnības pilni par to, ka viņus kāds atcerējās un apciemoja. “Tas patiešām bija tā vērts, tāpēc aicinām visus piedalīties šāda veida pasākumos un no sirds paveikt kādu labu darbu, kā arī neaizmirst pateikties saviem tuviniekiem,” rosina Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni.
Arī Balvu pansionāta direktore Jana Komane apliecina, ka vecie ļaudis un šīs iestādes iemītnieki Ziemassvētkus vienmēr gaida, jo zina, ka kāds atbrauks ar svētku koncertu, kāds atvedīs dāvaniņas vai vienkārši aprunāsies. “Ir prieks, ka bērni atceras vecos ļaudis, ir prieks, ka viņos ir patiesa līdzjūtība. Šos labos darbus bērni dara no visas sirds, un to jūt arī pansionāta iemītnieki. Smaids no viņu sejām nepazūd,” teic Jana Komane.

Laika prognoze

-5.2°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 96%
Wind: DR at 1.6 kmh
Otrdiena-10°C/-5°C
Trešdiena-3°C/-3°C
Ceturtdiena1°C/3°C
Piektdiena-1°C/2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Aktīvajā pirmdienā apsveicamas prātīgas aktivitātes, kad daudziem ļoti gribēsies izcelties no pelēkās masas un parādīt sevi kā ekskluzīvu eksemplāru. Diemžēl reti kuram tas izdodies, tāpēc iesaku neiet pāri līķiem ne ar savu, ne līdzcilvēku dzīvību un veselību. Īpaši šodien saudzējama galvas zona: smadzeņu un nervu sistēmas, acu, ausu, deguna, mēles, mutes augšdaļas un zoda rajons. Tāpat zobu raušanu labāk atlikt līdz ceturtdienai (protams, saskaņojot ar savu zobārstu). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāsamazina autobusu maršrutu skaits laukos?