1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-10-2018
Vārdadienas šodien: Drosma, Drosmis, Elīna

Rakstos

Sagādā svētkus pansionāta iemītniekiem

Ziemassvētki ir tas laiks, kad darām labus darbus, piepildām kāda sapņus un vienkārši liekam līksmot sirdīm. Par Ziemassvētku prieka radīšanu šogad neaizmirsa arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni. 13.decembrī Izglītojamo pašpārvaldes pārstāvji kopā ar direktores vietnieci audzināšanas darbā Lauru Zujāni apciemoja Balvu pansionāta iemītniekus, sniedzot tiem svētku dāvanas, uzklausot un vēlot labu svētku laikā.
Skolotāja Laura stāsta, ka jaunieši šo akciju aizsāka, savas iniciatīvas vadīti: “Akcijas doma bija pašu rokām izgatavot dažādas veltes, piemēram, uzadīt cimdus un zeķes, kā arī dāvināt grāmatas un preces, kuras noderētu ikdienas lietošanai.” Viena mēneša garumā jaunieši sarūpēja dažādas lietas, sasaiņoja tās, kopumā sagatavojot 55 dāvaniņas.
Atgriežoties no pansionāta, izglītojamie atzina, ka pasākums bija pacilātības un labestības pilns. Jauniešus uz pārdomām vedināja senioru stāsti par dzīvi, notikumiem, mūža gājumu, kā arī tika iegūtas vērtīgas dzīves atziņas. Gandarījumu jauniešiem darīja tas, ka Balvu pansionāta iemītnieki bija pateicīgi un sirsnības pilni par to, ka viņus kāds atcerējās un apciemoja. “Tas patiešām bija tā vērts, tāpēc aicinām visus piedalīties šāda veida pasākumos un no sirds paveikt kādu labu darbu, kā arī neaizmirst pateikties saviem tuviniekiem,” rosina Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni.
Arī Balvu pansionāta direktore Jana Komane apliecina, ka vecie ļaudis un šīs iestādes iemītnieki Ziemassvētkus vienmēr gaida, jo zina, ka kāds atbrauks ar svētku koncertu, kāds atvedīs dāvaniņas vai vienkārši aprunāsies. “Ir prieks, ka bērni atceras vecos ļaudis, ir prieks, ka viņos ir patiesa līdzjūtība. Šos labos darbus bērni dara no visas sirds, un to jūt arī pansionāta iemītnieki. Smaids no viņu sejām nepazūd,” teic Jana Komane.

Laika prognoze

6.9°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 93%
Wind: ZZR at 8 kmh
Sestdiena1°C/11°C
Svētdiena3°C/11°C
Pirmdiena2°C/10°C
Otrdiena2°C/8°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Piektdiena

Ģimeniskajā piektdienā esi gatavs (-a), ka Tavā darba procesā ik pa brīdim iejauksies telefona zvans no bērna, vīra (sievas), vecākiem vai citiem radiniekiem. Iespējams, ka Tev pat tas sāks krist uz nerviem un radīsies jautājums: „Ko viņiem visiem šodien no manis vajag?” Un, protams, ka darba lietas tad var palikt otrajā plānā. Un diez vai tas patiks Tavam šefam vai klientiem. Galvenais: nestreso un pareizi izkārto prioritātes! Piemēram, plkst. 10.00 atprasos no darba uz pusstundu un aizvedu bērnu pie zobārsta, nokavēto atstrādājot pusdienās; tad pēc darba ieskriešu pie vecākiem un ievedīšu zāles, bet radiniece Mildiņa, kura neko nesaprot no datora, lai ar savu rēķinu apmaksu caur i-banku, pagaida līdz rītdienai. Neaizmirsti, ka šodien būs jārēķinās ar tukšo stundu sarežģījumiem no plkst. 15.27 līdz 23.20. Lai Tev viss izdodas!