1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-04-2018
Vārdadienas šodien: Armanda, Armands

Rakstos

Sagādā svētkus pansionāta iemītniekiem

Ziemassvētki ir tas laiks, kad darām labus darbus, piepildām kāda sapņus un vienkārši liekam līksmot sirdīm. Par Ziemassvētku prieka radīšanu šogad neaizmirsa arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni. 13.decembrī Izglītojamo pašpārvaldes pārstāvji kopā ar direktores vietnieci audzināšanas darbā Lauru Zujāni apciemoja Balvu pansionāta iemītniekus, sniedzot tiem svētku dāvanas, uzklausot un vēlot labu svētku laikā.
Skolotāja Laura stāsta, ka jaunieši šo akciju aizsāka, savas iniciatīvas vadīti: “Akcijas doma bija pašu rokām izgatavot dažādas veltes, piemēram, uzadīt cimdus un zeķes, kā arī dāvināt grāmatas un preces, kuras noderētu ikdienas lietošanai.” Viena mēneša garumā jaunieši sarūpēja dažādas lietas, sasaiņoja tās, kopumā sagatavojot 55 dāvaniņas.
Atgriežoties no pansionāta, izglītojamie atzina, ka pasākums bija pacilātības un labestības pilns. Jauniešus uz pārdomām vedināja senioru stāsti par dzīvi, notikumiem, mūža gājumu, kā arī tika iegūtas vērtīgas dzīves atziņas. Gandarījumu jauniešiem darīja tas, ka Balvu pansionāta iemītnieki bija pateicīgi un sirsnības pilni par to, ka viņus kāds atcerējās un apciemoja. “Tas patiešām bija tā vērts, tāpēc aicinām visus piedalīties šāda veida pasākumos un no sirds paveikt kādu labu darbu, kā arī neaizmirst pateikties saviem tuviniekiem,” rosina Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas skolēni.
Arī Balvu pansionāta direktore Jana Komane apliecina, ka vecie ļaudis un šīs iestādes iemītnieki Ziemassvētkus vienmēr gaida, jo zina, ka kāds atbrauks ar svētku koncertu, kāds atvedīs dāvaniņas vai vienkārši aprunāsies. “Ir prieks, ka bērni atceras vecos ļaudis, ir prieks, ka viņos ir patiesa līdzjūtība. Šos labos darbus bērni dara no visas sirds, un to jūt arī pansionāta iemītnieki. Smaids no viņu sejām nepazūd,” teic Jana Komane.

Laika prognoze

5.5°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 76%
Wind: ZZR at 12.9 kmh
Pirmdiena5°C/12°C
Otrdiena7°C/13°C
Trešdiena5°C/11°C
Ceturtdiena4°C/13°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Emocionālajā svētdienā Tu, sieva, neķer pannu, lai iegāztu vīram pa galvu. Bet gan lai uzceptu garšīgas karbonādes. Bet Tu, vīrs, negrāb āmuru, lai sadotu sievai pa nagiem, bet dodies uz pagrabu, lai beidzot sanaglotu kastes kartupeļu stādīšanas talkai. Bet Jūs, bērniņi, spēlējiet labāk uz kāda mūzikas instrumenta, nevis vecākiem uz nerviem. Un tā uz zemes (mājās) būs miers, un visiem labs prāts.