1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
26-04-2018
Vārdadienas šodien: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Šķilbēnu pagastā policistam piedāvā kukuli

Aizvadītās nedēļas laikā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi aizdomās par kukuļdošanu aizturēja divus cilvēkus. Viens no šādiem gadījumiem notika Daugavpils novada Naujenes pagastā, otrs - mūspusē.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova informē, ka 3.janvārī, veicot ierasto patrulēšanu Viļakas novada Šķilbēnu pagastā, Valsts policijas Balvu iecirkņa darbinieki apturēja “WONJAN” markas mopēda vadītāju. Pārbaudot vadītāja dokumentus, 1972.gadā dzimušā vīrieša izelpā bija jūtama alkohola smaka. Vīrietim veica alkohola koncentrācijas mērījumu un izrādījās, ka viņš atrodas 2,65 promiļu alkohola reibumā. Lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas, mopēda vadītājs policijas darbiniekam piedāvāja kukuli 50 eiro apmērā.

 

Laika prognoze

9.1°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 67%
Wind: ZR at 6.4 kmh
Piektdiena2°C/12°C
Sestdiena6°C/14°C
Svētdiena7°C/16°C
Pirmdiena12°C/19°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Laimes māte visiem un joprojām dala veiksmes pīrādziņus. Tikai ilgi nečammājies, jo tos ātri var izķert. Un pēc plkst. 12.50, kad sāksies ‘čika’ laiks, to vairāk nebūs. Pēcpusdienā jau Tavā ceļā var stāties tukšo stundu ķibelītes: ātras dusmas, pārpratumi, pārlieks pedantisms vai kuņģa dumpošanās un tehnikas niķi. Arī vērtīgus pirkumus labāk iegādāties priekšpusdienā līdz plkst. 13.00.