1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-05-2024
Vārdadienas šodien: Ilvija, Marlēna, Ziedone

Rakstos

Rūgts!

Kāzas

2023.gads

20.oktobrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā viens otram 'Jā' vārdu teica balvenieši Kristīne Rundzāne un Gints Daukšte. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Ginta māsa Sintija Daukšte un viņa draugs Raitis Pujats.

6.oktobrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un par sievu un vīru kļuva šķilbēniete Sanita Ārmane un Vīksnas pagasta iedzīvotājs Ņikita Petrovs.. Jaunā pāra liecinieki bija abu kopīgie draugi Viktors Saveļjevs un Elvīra Nāgele.

16.septembrī Rēzeknē gredzenus mija un viens otram 'jā' vārdu teica krišjāniete Liene Karole un salnavietis Mārtiņš Gabranovs. Jaunā pāra liecinieki šajā īpašajā dienā bija ģimenes draugi Laura un Andris Jaškas. 

12.augustā Viļakas Vissvētās Jēzus sirds katoļu baznīcā viens otram 'Jā' vārdu teica un Dieva priekšā solījās būt kopā kā priekos, tā bēdās viļacēniete Edīte Barsova un madonietis Kristaps Danieks. Jauno pāri dzīvē ievadīja liecinieki Rūta un Gatis Šaicāni.

5.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica balvenieši Maija Stikiņa un Aleksandrs Zaicevs. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Maijais vecākais brālis Guntars Stikiņš ar dzīvesbiedri Ivetu Ločmeli.

3.augustā Viļakas Vissvētās Jēzus sirds Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu tieca liepājniece Kristīne Sergejeva un balvenietis Kristaps Rižijs. Jaunā pāra liecinieki viņu skaistajā dienā bija Kristīnes brāļa sieva Faina Minčonoka un Kristapa labākais draugs Normunds Liepiņš.

 

3.augustā palika 2 mēneši, kā Alūksnē, Aleksandra paviljonā, pēc 13 gadu draudzības gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica Susāju pagasta iedzīvotāja Evija Sprukule un Rugāju pagasta iedzīvotājs Viktors Sils. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Evijas bērnības draudzene ar vīru - Rita un Guntis Circeni. 

28.jūlijā Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un viens otram solījās būt kopā kā priekos, tā bēdās tikainiete Viola Freimane un gulbenietis Arnis Šrēders. Šajā dienā jauno pāri dzīvē ievadīja ģimenes draugi - Dana un Andrejs Sidoroviči.

22.jūlijā Baltinavas Romas katoļu baznīcā laulājās un viens otram 'Jā' vārdu teica briežuciemiete Lauma Pundure un Artis Pundurs. Jaunā pāra liecinieki bija tuvi draugi - Aija un Kaspars Dambas.

22.jūlijā Barkavas Svētā Staņislava Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un Dieva priekšā solījās būt kopā kā priekos, tā bēdās Marta ikauniece un bērzpilietis Emīls Vilciņš. Jaunā pāra laulību liecinieki bija Emīla vecākā māsa Antra Leone ar vīru Guntaru Leonu.

14.jūlijā Stāmerienes pilī mija laulības gredzenus un viens otram 'jā' vārdu teica Daniēla Gruziņa un Edgars Paškovs. Jauno pāri dzīvē ievadīja liecinieki Rēzija Puško un Dāvis Kokorevičs.

30.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un par sievu un vīru kļuva balveniete Viktorija Naļivaiko un Māris Jasinskis no Preiļiem. Jaunā pāra liecinieki viņu kāzu dienā bija Inga Harkova un Dāvis Slišāns.

22.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā viens otram 'Jā' vārdu teica un gredzenus mija medņeviete Sintija Pabērza un briežciemietis Dāvis Ločmelis. Jaunā pāra liecinieki šajā īpašajā dienā bija viņu tuvākie cilvēki - Sintijas māsa ar vīru - Inguna un Lauris Cīruļi.

17.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā svinīgā laulību ceremonijā par sievu un vīru kļuva Liāna Slišāne no Šķilbēnu pagasta un rugājietis Gvido Putniņš. Jaunā pāra liecinieki no līgavas puses bija vecākais brālis Arvis Slišāns, savukārt no līgavaiņa puses - bērnības draudzene Santa Kononova.

17.jūnjā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'jā' vārdu teica Agita Nazarova no Kraukļevas un lazdukalnietis Jānis Burka. Jauno pāri dzīvē ievadīja vedēji Svetlana un Elvijs Burkas. 

2.jūnijā Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā viens otram 'Jā' vārdu teica un gredzenus mija balvenieši Laura Līdaciņa un Edgars Kravalis. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija abu kopējie draugi un ikdienas atbalsts - Dace un Ainis Ķerāni.

25.maijā Pārgaujas novadā, Unguru ezera krastā, savu 'Jā' vārdu viens otram teica bijušais Lazdulejas pagasta iedzīvotājs Guntars Logins un rūjieniete Santa Birģele. Laulības noslēdza ilggadējais Latvijas Bruņoto spēku virskapelāns Elmārs Pļaviņš, savukārt kāzu liecinieki bija ģimenes draugi Marta Kvisvika un Andrejs Semjonovs.

27.aprīļa rītā bijusī rugājiete ANNIJA ROMĀNE un kādreizējais varakļānietis VALTERS SVILĀNS modās ar visskaistākajām domām par savu kopējo nākotni. Dažas stundas vēlāk Siguldas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā viņi mija laulību gredzenus un viens otram solījās būt kopā kā priekos, tā bēdās. Jauno pāri dzīvē šajā skaistajā
dienā ievadîīa Karīna un Reinis Ralfs Muktupauli.

15.aprīlī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'jā' vārdu teica bijusī šķilbēniete DACE MARTINOVA un medņevietis JEVGENIJS BOROVIKOVS. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Daces vecākā māsa Līga Martinova ar dzīvesbiedru Aivaru Čiguru.

2022.gads

 28.decembrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija krāslaviete Zinaida Birule un žīgurietis Edvīns Volkovs. jauno pāri dzīvē ievadīja liecinieki Viktorija Andronova un Māris Madarnieks.

21.maijā Igates ekumēniskajā baznīcā, Vidridžu pagastā, viens otram 'jā' vārdu teica un mūžīgu mīlestību solīja tilžēniete Solvita Boldāne un rugājietis Guntis Mosāns. Jauno pāri dzīvē ievadīja Gunta bērnības draugs Romāns Aščeulovs ar savu sievu Madaru.

22.aprīlī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā viens otram 'Jā' vārdu teica un mūžīgu mīlestību solīja rugājiete Līga Stikiņa un gulbenietis Andrejs Kulakovs. Šajā īpašajā dienā jauno pāri dzīvē ievadīja ģimenes draugi Evita un Sergejs Korņevi.

2021.gads

18.septembrī Balvu pilsētas parkā, pie vides objekta "Gaiss", gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica balveniete Līga Mačāne un viļacēnietis Andrejs Aleksejevs. Jaunā pāra liecinieki šajā svarīgajā dienā bija ģimenes draugi Jevģenija un Sergejs Volnobajevi.

 

28.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā viens otram 'Jā' vārdu teica žiguriete Svetlana Podmošina un kubulietis Edvīns Villers. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Larisa Kamaldiņa ar vīru.

 

21.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica lazdukalniete Vivita Voite un Edgars Kupčs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Edgara brālis Viktors ar sievu Ilzi.

7.augustā Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā 'Jā' vārdu teica un solījās būt kopā priekos un bēdās bijusī Vīksnas pagasta iedzīvotāja Evija Liepiņa un balvenietis Jānis Kacēns. Liecinieku godā bija laulāto ļoti labi draugi - balvenieši Māra un Inārs Keiši.

2020.gads

30.oktobrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā par sievu un vīru kļuva mālpilieši Dagnija Puķīte un Jānis Zilberts. Jaunā pāra liecinieki šajā svinīgajā dienā bija balvenieši Inese un Viktors Kuzmas.

 3.oktobrī Rugāju novadā, atpūtas vietā "Mazezeriņi", Boževas ezera krastā, gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu eica rugājiete Linda Auziņa un daudzenietis Jānis Balodis. Jaunā pāra liecinieki šajā svarīgajā dienā bija Lindas krustēvs Vilnis Ozoliņš ar sievu Elīnu.

10.oktobrī Šķilbēnu Sāpju Dievmātes katoļu baznīcā savas sirdis uz mūžu savienoja un viens otram 'Jā' vārdu teica šķilbēniete Samanta Logina un krāslavietis Mareks Zolnerovičš. Jauno pāri dzīvē ievadīja Samantas kaimiņi un ģimenes draugi, ļoti radoši un jautri cilvēki, kuri ar saviem jociņiem spēj sasmīdidāt jebkuru - Gunta Slišāne un Ainārs Baculs.

10.oktobrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā svinīgā laulību ceremonijā gredzenu mija viļacēniete Gita Arbuzova un medņevietis Artūrs Reniņš. Jauno pāri dzīvē ievadīja Zane un Raivis Dvinski.

3.oktobrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica Marina Baburina un Antons Sarkans. Jauno pāri dzīvē ievadīja Marinas vecākā māsa ar vīru - Gaļina un Andris Barbaniškas. 

25.septembrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā svinīgā laulību ceremonijā gredzenus mija vectilžēnieši Ingrīda Sipunova un Vasilijs Zagarjuks. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Ingrīdas brālis ar sievu - Elmārs un Inita Zaharāni.

19.septembrī Balvu evaņģēliski luteriskajā baznīcā gredzenus mija un viens otram solījās būt kopā gan priekos, gan bēdās Kristīne Tarļecka un Ainis Apinis. Jauno pāri dzīvē ievadīja Solvita un Aivars Avotiņi.

12.septembrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā savus likteņus savienoja un viens otram 'Jā' vārdu teica vectilžēniete Laura Elīna Miķelsone un briežuciemietis Raivis Langovskis. Jaunā pāra vedēji, kuri padarīja viņu balto dienu tik īpašu, bija Aivis un Ginta Langovski.

21.augustā pēc septiņus gadus ilgas draudzības Balvu evaņģēliski luteriskajā baznīcā viens otram 'Jā' vārdu teica kubuliete Alise Kaičenko un gulbenietis Kaspars Ozers. Jauno pāri dzīvē ievadīja viņu tuvākie draugi - Alises draudzene Karina Aleksejeva un Kaspara draugs Ivo Gereišs.

15.augustā Balvu evaņģēliski luteriskajā baznīcā gredzenus mija un viens otram solījās būt kopā priekos un bēdās Mārīte Jefimova no Saulkrastiem un rugājietis Ilmārs Stikiņš. Jauno pāri dzīvē ievadīja Ināra un Zigurds Ločmeļi.

Saulainajā 7.augusta dienā Balvu Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā viens otram "Jā" vārdu teica un mūžīgu mīlestību solīja balveniete Laura Usāne un vectilžēnietis Mārtiņš Ločmelis. Jauno pāri dzīvē ievadīja Laura brālis Kaspars ar draudzeni Zani.

Tilžēniete Sendija Saliņa un gulbenietis Ričards Romanovs viens otram mīlestību apliecināja 30.jūlijā Siguldā, Baltajā flīģelī. Jaunais pāris par vedējiem izvēlējās Sendijas labāko draudzeni kopš Smiltenes tehnikuma laikiem - Larisu Mihailovu un Ričarda brālēnu Mareku Prokofjevu. 

2019.gads

14.septembrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā ģimenes saites nolēma stiprināt trīs bērnu vecāki, balvenieši Agrita Grāmatiņa un Edmunds Ančs. Jauno pāri dzīvē ievadīja pozitīvi, atvērti, jautri cilvēki - ģimenes draugi Dita Nipere un Ilvars Ūzuliņš.

6.septembrī apritēs trīs mēneši, kopš Baltinavas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un solījās būt kopā kā priekos, tā bēdās balveniete Amanda Reinfelde un itālis Mikola Vološins. Jauno pāri dzīvē ievadīja Amandas krusttēvs Guntis Lielbārdis ar sievu Dailu.

15.augustā Alūksnes pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'jā' vārdu teica balveniete Linda Putilova un Vīksnas pagasta iedzīvotājs Ingus Zīmelis. Jaunā pāra liecinieki šajā skaistajā dienā bija abu bērni.

 

10.augustā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija lejasciemiete Madara Uiska un bērzpilietis Dairis Džigurs. Jauno pāri dzīvē ievadīja vislabākie vedēji Daira māsa Evija ar vīru Raivi, kuri tieši pirms pieciem gadiem - 9.augustā - salaulājās šajā pašā baznīcā.

9.augustā Viļakas novada viesu namā Balkanos svinīgā laulības ceremonijā gredzenus mija un par sievu un vīru kļuva Margarita Hlebnaja un baltinavietis Igors Jegorovs.

7.augustā Balvu evaņģēliski luteriskajā baznīcā viens otram 'jā' vārdu teica, kā arī solīja būt kopā priekos un bēdās balvenieši Vija Vējiņa un Arvīds Raciborskis. Jaunā pāra liecinieki bija Dana un Intars Ceplīši.

3.augustā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un viens otram solījās būt kopā priekos un bēdās Mārīte Elksne no Rēzeknes novada un bērzpilietis Dāvis Circens. Jauno pāri dzīvē ievadīja Dāvja draugs ar sievu - Vivita un Artis Čudari.

3.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'jā' vārdu teica balvenieši Anna Aleksejeva un Raivis Pugejs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Raivja draugs Andris ar sievu Egitu.

1.augustā Baltinavas Romas katoļu baznīcā viens otram 'jā' vārdu teica bijusī Litenes pagasta iedzīvotāja Sintija Sārtaputna un briežuciemietis Raitis Ločmelis. Jauno pāri dzīvē ievadīja tuvi ģimenes draugi - Līga un Juris Garkalni.

"Ja mums jautā, kas ir savādāk pēc kāzām, tad varam apgalvot, ka nekas nav kā agrāk. Viss ir pa īstam, un, ja vēl blakus ir cilvēks, kuru mīli un cieni, nekas nav neiespējams un kopā var gāzt kalnus," teic Anna un Valdis Silenieki, kuri 13.jūlijā savās mājās Balvu pagasta "Bumbierkalnā" svinēja "Gredzenu mīšanas zaļumballi". Jauno pāri dzīvē ievadīja ģimenes draugi Diāna un Aleksandrs Ludāni. 

2017.gads

2017.gada 22.decembrī Ķekavas novada Baložos savu mīlestību apliecināja un viens otram 'Jā' vārdu teica rugājiete Diāna Brezinska un ķekavietis Mārtiņš Parasigs-Parasiņš. Par vedējiem jaunais pāris izvēlējās līgavaiņa krustvecākus ar bagātīgu pieredzi laulībā Ēriku un Ligitu Rozenštrauhus.

Baltinavietis Viktors Ludboržs un Līga (iepriekš Ķisere) gredzenus mija Alūksnes Svētā Bonifācija Romas katoļu baznīcā zīmīgā datumā - 17.11.2017. - dienu pirms Latvijas dzimšanas dienas. Jauno pāri salaulāja ļoti jauks un gudrs mācitājs Ingars Stepkāns, bet dzīvē ievadīja Līgas un Viktora studiju biedri - Kristaps un Kristīne. 

27.augustā Lesterā, Anglijā, svinīgā ceremonijā viens otram 'jā' vārdu teica bijusī balveniete Agneta Mača un jelgavnieks Juris Mihailovs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Agnetas māsa Lana un ģimenes draugs Salvis.

26.augustā Baltinavas Romas katoļu baznīcā priesteris Staņislavs Prikulis ar laulības saitēm savienoja brocēnieti Inesi Dīriņu un baltinavieti Kasparu Kaņepi. Jauno pāri dzīvē ievadīja Inses māsa Inguna ar dzīvesbiedru Normundu, kuriem stress pirms kāzām bija lielāks nekā pašiem jaunlaulātajiem, par ko liecina vairākus kilometrus garā sarakste skaipā un whatsappā kāzu organizēšanas laikā.

 

Saulainā 20.augusta dienā Balvu Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā viens otram būt blakus priekos un bēdās solījās balveniete Inga Kudure un žīgurietis Māris Rēdmanis. Jauno pāri dzīvē ievadīja Ingas draudzene Māra Bondare un Māra brālēns Artūrs Mičulis.

17.augustā Balvu Romas katoļu baznīcā savā sudrabkāzu jubilejā laulību gredzenus mija un viens otram 'jā' vārdu teica balvenieši Antra un Ēriks Eizāni.

8.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā svinīgā ceremonijā gredzenus mija balveniete Regita Sīle un Jānis Gūtmanis no Valdemārpils. Jauno pāri dzīvē ievadīja Kristīne un Nikolajs Petrovi.

5.augustā Balvu Romas katoļu baznīcā 'jā' vārdu teica un viens otram mūžīgu mīlestību solīja Kubulu pagasta iedzīvotāja Liene Belka un balvenietis Nauris Pomers. Jauno pāri dzīvē ievadīja Aija un Vilnis Putniņi.

30.septembrī apritēja divi mēneši, kopš Viļakas Romas katoļu baznīcā svinīgā laulību ceremonijā, kuru vadīja priesteris Fēlikss Šneveļs, viens otram 'jā' vārdu teica viļacēni Ieva Aleksāne un Guntis Pundurs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Ievas māsa Līga Aleksāne ar draugu Ivaru Locānu.

30.septembrī aprit divi mēneši, kopš Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija Dagnija Melnace un Mārtiņš Poliks. Jauno pāri dzīvē ievadīja Tamāra un Juri Andrejevi.

"ir tik patīkami tagad saukties par sieviņu un vīriņu. Nebeidzam viens otru pārsteigt un aplaimot ar mīļvārdiņiem - mēs mīlam viens otru," teic naukšēniete Kristīne (bijusī Rožnaja) un rugājietis Aigars Melnis, kuri gredzenus mija 29.jūlijā Bērzpils Romas katoļu baznīcā. Jauno pāri dzīvē ievadīja līgavas māsa Anžela Rožnaja ar savu puisi Gintu Buividu.

16.jūlijā Balvu evaņgēliski luteriskajā baznīcā gredzenus mija un viens otram solījās būt kopā gan priekos, gan bēdās Vita Koškina no Rugāju pagasta un lazdukalnietis Kristaps Zušs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Kristapa krustvecāki Eduards un Anita Stalidzāni.

Bijusī balveniete Saila Mikule un salaspilietis Kristaps Plociņš 13.jūlijā, kas nu jau oficiāli ir jaunās Plociņu ģimenes kāzu datums, viens otram 'jā' vārdu teica pasakainā atpūtas kompleksā "Līcīši". Kāzas bija rūpīga plānotas, tāpēc līgava pie altāra, kas tika izveidots turpat pie uoīes, piebrauca ar plostu. Saila vēlējās, lai viss notiek kā pasakā, tāpēc līgavainis viņu pirmo reizi ieraudzīja tikai brīdī, kad dzīvās mūzikas pavadībā Saila tēvam pie rokas tuvojās altārim.

 

29.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā, klātesot pašiem tuvākajiem cilvēkiem, gredzenus mija balvenieši Sanita Kupča un Sandis Līcītis. Jauno pāri dzīvē ievadīja abu labākie draugi Zane Putniņa un Mairis Učelnieks, par kuriem jau sen bija skaidrs - tieši viņi būs tie, kuri šajā īpašajā notikumā stāvēs blakus jaunajam pārim.

"Mums bija fantastiskas kāzas - tieši tādas, par kādām abi sapņojām," teic bijušais viļacēnietis Kaspars Vilkaste, kurš ar savu izredzēto - anglieti Samantu Hemstoku (Hemstock) - gredzenus mija un 'jā' vārdu viens otram teica 25.jūnijā Donkasteras St. George Minster baznīcā Lielbritānijā.

Saulaini vētrainā 18.jūnija dienā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā laulības ostā iestūrēja un viens otram "Jā" vārdu teica bijusī balveniete Tatjana Popoviča un talsenieks Aleksandrs Vaņičkins. Mīlestības pilnā gaisotnē jauno pāri dzīvē ievadīja Aleksandra brālis Viktors Vaņičkins ar sievu Lindu uz kāzu viesiem.

 

16.06.16 pulksten 16 Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram "Jā" vārdu teica balveniete Džesika Zibene un rīdzinieks Antons Sergijenko. Ceremoniju vadīja Svetlana Romanovska, bet jauno pāri brīnišķīgajā dienā atbalstīja viņu mīļie vedēji - Džesikas brālis Rodžers Zibens un Karolina Birska, kuri par vīru un sievu kļuva pirms dažām dienām - 11.jūnijā.

1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, viens otram "Jā" vārdu teica balvenieši Ilze Mileiko un Zintis Jaundžeikars. Jauno pāri dzīvē ievadīja viņu draugi Oksana un Gatis Logini.

19.maijā Ņujorkā, Amerikas Savienotajās valstīs, gredzenus mija un viens otram "Jā" vārdu teica balveniete Katrīna Bukša (iepriekš Kubuliņa) un grāmatas "Parādu piedzinējs" autors, baltinavietis Aldis Bukšs.

2016.gads

25.decembrī, kas ir mīlestības, gaišuma un brīnumu laiks, Balvu Romas katoļu baznīcā savas sirdis un likteņus savienoja rīdziniece Vita Pičoha un balvenietis Redžinalds Mileiko. Jauno pāri dzīvē ievadīja Vitas māsa Jeļena Pičoha ar vīru Genādiju.

18.oktobrī Itālijas pilsētā L'Akvilā, Abruco reģionā, viens otram "jā" vārdu teica un gredzenus mija bijusī lazdukalniete Mairita Lūse un itālis Alekssandro Di Marzio. Tā kā itāļu kāzās vedēju parasti nav, arī šajās iztika bez tiem, taču, kā stāsta jaunlaulātie, tas neliedza šajā īpašajā dienā visiem dziedāt, dejot, izklaidēties un garšīgi paēst.

26.septembrī Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un būt kopā priekos un bēdās viens otram solīja Skrundas iedzīvotāja Lāsma Diāna Upeniece un tilžēnietis Pēteris Brenčs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Pētera māsa Ineta Brenča un brālēns Ilgvars Zdanovičs.

5.septembrī Balvu novada dzimtsarakstu nodaļā pēc astoņu gadu draudzības gredzenus mija Vīksnas pagasta iedzīvotāja Marina Kuzmina un Saldus novada Zaņas pagasta iedzīvotājs Mārtiņš Gedominskis. Jauno pāri dzīvē ievadīja draugi Inese un Edijs Štorhi, kuri pašlaik dzīvo Norvēģijā.  

26.septembrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā sirsnīgā ceremonijā vistuvāko dragu lokā viens otram 'jā' vārdu teica balvenieši Kristīne Popovičenko un Jānis Kleins. Jauno pāri dzīvē ievadīja viņu tuvākie draugi Artūrs Timofejevs un Ieva Gromova.

 

26.septembrī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā skaistā laulību ceremonijā gredzenus mija balveniete Gaļina Baikova un Jānis Vavilovs. Jaunā pāra liecinieki šajā dienā bija Gaļinas draudzene Larisa un Jāņa brālēns Ģirts.

 25.septembrī apritēja divi mēneši kopš Latgales vēstniecībā "GORS" dzimtsarakstu nodaļā Rēzeknē gredzenus mija rugājiete Sintija Logina un rēzeknietis Jevgeņijs Gritans. Jauno pāri dzīvē ievadīja abu kopējie draugi Lāsma Mainele un Dmitrijs Kazakevičs.

15.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā viens otram 'Jā' vārdu teica un gredzenus mija bērzpiliete Sintija Iškāne un Edgars Frolovs no Vīksnas pagasta. Jauno pāri dzīvē ievadīja abu kopīgie draugi Oksana un Gatis Logini.

7.augustā Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļā 'Jā' vārdu viens otram teica Iveta Socka no Krišjāņiem un Jānis Puisāns no Rēzeknes puses. Jauno pāri dzīvē ievadīja Jāņa māsa Daiga ar draugu Andri. 

 

1.augustā Viļakas Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā svinīgā ceremonijā Ivara Viguļa vadībā gredzenus mija medņeviete Inese Babāne un baltinavietis Uldis Logins. Jauno pāri kopīgā dzīvē ievadīja Ulda krusttēvs - Aivars Kašs un Jolanta Baranovska-Kaša no Ikšķiles.

1.augustā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija un būt kopā solīja Elīna un Guntars Liepiņi. Jauno pāri dzīvē ievadīja Evija Kalniņa un Juris Kaļiņis.

1.augustā Baltinavas Romas katoļu baznīcā viens otram mūžīgu mīlestību solīja un gredzenus mija baltinavieši Aīda Zalcmane un Armands Ruskulis. Jauno pāri dzīvē ievadīja Armanda krusttēvs un viņa sieva - Edgars un Ingūna Ruskuļi, kuri ir kopā jau 20 gadus un visiem ir kā labs piemērs.

 

31.jūlijā Baltinavas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija bijusī  rugājiete Madara Balode un baltinavietis Mārtiņš Siliņš. Tā kā jaunais pāris jau no sākta gala zināja, ka vēlēsies īsteni latgaliskas kāzas, šaubu par vedējiem nebija - par tiem pieaicināja Mārtiņa labākā drauga vecākus Skaidrīti un Aigaru Keišus. 

11.septembrī apritēja divi mēneši kopš dienas, kad Rēzeknes dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija bijusī bērzpiliete Velga Kaļva un varakļānietis Artūrs Krasovskis. Jauno pāri dzīvē ievadīja lieliskie un visforšākie vedēji Ināra Konivale un Pēteris Laizāns.

 

25.jūlijā Baltinavas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija briežuciemiete Sandra Pakalnīte un šķilbēnietis Gints Circens. Jauno pāri dzīvē ievadīja viņu draugi, baltinavieši Skaidrīte un Aigars Keiši.

4.jūlijā Viļakas Romas katoļu baznīcā viens otram 'Jā'  vārdu teica un solījās būt kopā gan priekos, gan bēdās susājiete Evita Zaremba un rīdzinieks Andris Krīgers. Jauno pāri dzīvē ievadīja Evitas krustmāte Ārija Zaremba un Jānis Rags.

18.aprīlī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā salaulājās un viens otram 'Jā' vārdu teica Jehovas liecinieki - alūksniete Beatrise Kalniņa un balvenietis Mārtiņš Bisters. Jauno pāri dzīvē ievadīja tuvi draugi Ojārs un Jūlija Jefimovi.

 17.aprīlī Baltinavas Romas katoļu baznīcā 'Jā' vārdu viens otram teica baltinaviete Laura Mežale un kaunatietis Arnis Žogots. Jauno pāri dzīvē ievadīja Agrita un Guntis Sirmači.

 

7.martā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā svinīgā ceremonijā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica Vīksnas pagasta iedzīvotāja Marina Antonova un kubulietis Aleksandrs Ļitvinovs. Jauno pāri dzīvē viņu uzticamie un tuvākie draugi - Tatjana Zaharāne un Juris Prenka.

 

2015.gads

5.septembrī Brenguļu pagasta viesu namā "Jaundzērvītes" gredzenus mija baltinaviete Tatjana Dubkova un Māris Bušmanis. Jauno pāri dzīvē ievadīja lieliski vedēji - abu draugi Madara un Gatis Macāni, par kuriem līgava teic: "Madara ir mana klasesbiedrene un labākā draudzene. Jau kopš skolas laikiem zināju, -ja kādreiz precēšos, tad tieši viņa būs vedējmāte. Un tā kā Madara dabūja sev superīgu vīru Gati, divu domu nebija -viņi būs paši labākie vedēji." 

23.augustā Rīgas Svētā Jēkaba Romas katoļu katedrālē būt kopā priekos un bēdās viens otram solīja bijusī balveniete Egija Boka un limbažnieks Māris Beķeris. Jauno pāri dzīvē ievadīja Egijas draudzene no studiju laikiem Gunita un Jānis Kalniņi.

22.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica bērzpilieši Elita Mičule un Andris Odumiņš. Jauno pāri dzīvē ievadīja Inta Koroļova un Atis Teterovskis.

16.augustā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā Dieva priekšā viens otram mūžīgu mīlestību solīja šķilbēniete Rudīte Vancāne un lazdukalnietis Vilnis Baranovskis.

 

9.augustā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā būt gan priekos, gan bēdās solījās bērzpiliete Evija žīgure un bijušais bērzpilietis (tagad rīdzinieks) Raivis Janevics. Jauno pāri dzīvē ievadīja abu draugi Aļona un Māris Noviki.

9.augustā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā svinīgā laulību ceremonijā sarakstījās Balvu pagasta iedzīvotāja Inese Kravale un Daugavpils novada Višķu pagasta iedzīvotājs Aleksejs Korženko. Jauno pāri dzīvē ievadīja Ineses krustmāte Rudīte Salmane un Alekseja māsas vīrs Ilmārs Deiko. 

8.augustā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā viens otram 'Jā' vārdu teica un savas sirdis savienoja lielvārdiete Kristīne Hološina un krišjānietis Jānis Beidzenieks. Jauno pāri dzīvē ievadīja Jāņa krustmāte Velga un viņas dzīvesbiedrs Artūrs.

2.augustā Rekavas Romas katoļu baznīcā gredzenus mija rekaviete Līga Circene un briežuciemietis Guntis Pundurs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Karina Aleksejeva un Jānis Circens.

2.augustā Līksnas Romas katoļu draudzes Vissvētākās Jēzus sirds baznīcā Daugavpils novada Līksnas pagastā viens otram mūžīgās laulības zvērestu deva un "Jā' vārdu teica bērzpiliete Santa Kokina un krišjānietis Andis Kašs.

25.jūlijā Kubulu pagasta bērnudārza "Ieviņa" estrādē gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica kubuliete Ieva Strazda un līvānietis Jānis Urbanovičs. Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļas darbiniecēm šī ceremonija bija īpaša, jo notika brīvā dabā. Jauno pāri dzīvē ievadīja Anete Cacivkina un Vladislavs Urbanovičs. 

19.jūlijā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā Bērzpilī viens otram 'Jā' vārdu teica, savas sirdis un likteņus savienoja balveniete Una Krēmere un rugājietis Jānis Sietnieks.

12.jūlijā Svētā Jēkaba katedrālē Rīgā gredzenus mija balveniete Zane Pužule un rīdzinieks Gatis Štasulis. Jauno pāri dzīvē ievadīja divi lieliski pāri - draugi Laura un Andrejs Iļjini un Zanes māsa Elīna Meiere ar vīru Alvi.

12.jūlijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram 'Jā' vārdu teica balveniete Ilga Dūdele un bērzpilietis Edmunds Mārtužs. 

5.jūlijā Balvu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā gredzenus mija balvenieši Linda Tokareva un Māris Kušners. Jauno pāri dzīvē ievadīja Inga un Artis Priedeslaipas.

.

21.jūnijā Bēržu Svētās Annas Romas katoļu draudzē gredzenus mija un būt kopā gan bēdās, gan priekos viens otram solīja lazdukalniete Evita Anckina un smiltenietis Monvīds Zvejnieks. Jauno pāri dzīvē ievadīja liecinieki Sanita un Daumants Šusters.

14.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija balveniete Linda Korlaša un rugājietis Roberts Gruziņš. Jauno pāri dzīvē ievadīja vedēji Liene Gruziņa un Andris Kivkucāns.

 1.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija baltinavieši Astrīda Logina un Aleksejs Osipovs.

1.jūnijā par vīru un sievu kļuva arī vectilžēnieši Tatjana Trahnova un Ivans Prusakovs.

1.jūniju par savu kāzu dienu turpmāk varēs saukt arī balvenieši Aleksandrs Vasiļjevs un Ivanna Telegija.

Viens otram "jā" vārdu Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā teica balvenieši Ilze Petrova un Edgars Štekels. 

22.martā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija un viens otram "Jā" vārdu teica Krišjāņu pagasta iedzīvotāja Dace Liepiņa un bijušais tilžēnietis Andrejs Balodis. Jauno pāri dzīvē ievadīja Gaļina un Konstantīns Silovi.

 

14.februārī, visu mīlētāju dienā, Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija balvenieši Selva Lielbārde un Jānis Smuškovs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Laura un Igors Zujāni.

 

14.februārī, Valentīndienā, Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā viens otram "Jā" vārdu teica balveniete Irēna Galuškina un Sanktpēterburgas iedzīvotājs Dmitrijs Keišs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Svetlana un Eduards Semjonovi.

25.janvārī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā virmoja laimes, laba vēlējumu un mīlestības pilna gaisotne. Šī diena balvenietes Sņežanas Semjonovas un bērzkalnieša Raivja Ledaiņa dzīvē turpmāk būs īpašs datums, jo 25.janvārī viņi viens otram teica drošu "Jā" vārdu. Jauno pāri dzīvē ievadīja draugi Karīna Aleksejeva un Vladislavs Jermacāns.

2014.gads

Īsi pirms gadu mijas, 28.decembrī, Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija balvenieši Inese Keiša un Dainis Šakins. Jauno pāri dzīvē ievadīja Daiņa māsa Līga Annuškāne ar vīru Juri. Par to vairāk laikraksta "Vaduguns" 2014.gada 28.janvāra numurā.

13.septembrī Bēržu Svētās Annas Romas katoļu baznīcā priesteris Oļģerts Misjūns savienoja vectilžēnietes Agitas Gribovskas un balvenieša Guntara Sirmača sirdis un dzīves vienā veselumā. Ar jauno pāri šajā dienā bija viņu vedēji - Guntara brālis Dainis Sirmačs ar sievu Evitu - un kāzu viesi. Par to vairāk laikraksta "Vaduguns" 15.oktobra numurā.

31.augustā Rugāju novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija bērzkalniete Jekaterina Višņova un rugājietis Arvīds Sīlis. Jauno pāri dzīvē ievadīja Arvīda brālis ar sievu - Jānis un Ieva Sīļi. Par to vairāk laikraksta "Vaduguns" 15.oktobra numurā.

1.jūnijā Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija balvenieši Lāsma Prancāne un Miķelis Pirksts. Jauno pāri dzīvē ievadīja Kaspars Teilāns, kurš Balvos pazīstams kā fotogrāfs un radoša personība, un viņa otrā pusīte Violeta Korotkova. Par to vairāk laikraksta "Vaduguns" 30.jūlija numurā. 

20.aprīlī Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā gredzenus mija balvenieši Karīna Ivanovska un Eduards Mihailovs. Jauno pāri dzīvē ievadīja Diāna Kanaviņa un Ēriks Mihailovs. Par to vairāk laikraksta "Vaduguns" 14.maija numurā. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vadi

Veiksmes prognoze


.