1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
14-12-2018
Vārdadienas šodien: Hanna, Jana, Johanna

Rakstos

Var iesniegt precizēšanas pieprasījumus

Līdz 3.aprīlim lauksaimniekiem ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavas elementu precizēšanu šī gada vienotā iesnieguma sezonai.

LAD informē, ka to iespējams izdarīt caur elektronisko pieteikšanās sistēmu. Precizēšanas pieprasījums jāiesniedz, ja vēlas iekļaut lauku blokā jau sakoptu platību vai arī no bloka izņemt neapsaimniekotu platību, ja ir nepieciešamība pievienot jaunus ainavas elementus, piemēram, koku vai krūmu pudurus, akmeņu kaudzes, dīķus un tamlīdzīgi.
Jāzina un jāatceras, ka uz lauka bloka precizēšanas iesniegšanas brīdi platībai jābūt sakoptai (lai nav krūmu, celmu, kūlas). Kā atgādina lauku konsultanti, platību apsekos dabā un, ja tā nebūs sakopta, to neiekļaus lauku blokā un šogad vairs atkārtoti arī neapsekos.
Pārliecināties par savām apsaimniekotajām platībām var LAD ģeogrāfiskajā informācijas sistēmā, kur apkopota informācija par lauksaimniecībā izmantojamo zemi un ainavas elementiem lauku blokos. Lauku bloku - precizēšanas pieprasījumā ir iespēja izveidot lauksaimnieka bloku – nošķirt savu apsaimniekoto platību no kaimiņu apsaimniekotajām platībām.
Precizēšanas pieprasījuma iesniegšana, protams, nav pieteikšanās uz atbalstu. Lai pieteiktos platību maksājumiem, būs jāiesniedz vienotais iesniegums šim gadam.

Laika prognoze

-6°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 93%
Wind: ENE at 7 kmh
Svētdiena-5°C/-2°C
Pirmdiena-6°C/-4°C
Otrdiena-8°C/-4°C
Trešdiena-9°C/-5°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Fantāziju sestdienā daudziem gribēsies aiziet no realitātes un uzdot vēlamo par esošo. Tāpēc kaimiņa lielīšanos par jauna auto pirkšanu vai drauga-Minhauzena stāstu par nomedīto vilku uzklausi kā pasaku ar laimīgām beigām. Tāpat šodien pastāv lielas iespējas nokļūt krāpnieku un melu nagos, īpaši no plkst. 13.49 līdz 24.00. Tāpēc nekrītiet ģībonī, mīļās dāmas, ja šodien krodziņā iepazītā „bagātā” kavaliera miljoni pārsprāgs kā ziepju burbulis brīdī, kad oficiants atnesīs rēķinu. Un pusnaktī, kad būs jādodas mājās, viņa lepnais limuzīns pēkšņi būs pazudis vai pārvērties par ķirbi. Un jums pašai viņš būs jāved mājās ar savu veco „vabolīti” vai jābrien kājām pa peļķēm vai kupenām.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat aizvadīto gadu Latvijā?