1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-01-2019
Vārdadienas šodien: Agne, Agnese, Agnija

Rakstos

Aicina apmeklēt pasākumus par godu Antona Rimoviča piemiņai

Balvu pilsētas deviņdesmitgadē īpaši tiek godināts Balvu miesta dibinātājs, garīdznieks un koktēlnieks Antons Rimovičs.
Par godu viņa piemiņai 3.maijā plkst. 15.00 Balvu Novada muzejā būs izstādes “Antons Rimovičs: Dievam un Cilvēkam” atklāšana. 4.maijā plkst. 11.00 Balvu Romas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise un plkst. 12.30 skvēra atklāšanas pasākums pie Balvu Sakrālās kultūras centra.
Skvēra atklāšanā piedalīsies Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis, Šauļu bīskaps Eugenijus Bartulis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, vairāki Saeimas deputāti un citi viesi gan no Latvijas, gan Lietuvas. Muzikālu priekšnesumu sniegs Tautas pūtēju orķestris “Balvi” un Balvu novada jauktais koris “Mirklis”.

Laika prognoze

-8.9°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 94%
Wind: Rietumu at 3.2 kmh
Otrdiena-13°C/-13°C
Trešdiena-11°C/-7°C
Ceturtdiena-12°C/-7°C
Piektdiena-12°C/-9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Mēness aptumsuma pirmdienā dažiem būs vērojams neliels prāta aptumsums (piedodiet, nekā personīga). Tāpēc svarīgas lietas: darījumus, sapulces, tikšanās, komandējumus un operācijas būtu vēlams atlikt uz pāris dienām. Nebrīnieties, ka daudzi būs nervozi, neizgulējušies un kašķīgi. Tāpēc iespējami dažādi „fors mažor” apstākļi: gan revolūcijas, gan terora akti, gan vulkāna izvirdumi vai pat tornado (tpu, tpu, nu cerēsim, ka tik traki nebūs). Tāpēc vismaz tu un es mēģināsim necelt vētru ūdens glāzē, darīt savu darāmo, nekontaktējoties ar cilvēkiem, kuri mūs kaitina un izsit no līdzsvara. Vai norunāts?

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Saeimā iesniegto iniciatīvu noteikt 32 darba stundas nedēļā?