1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-05-2018
Vārdadienas šodien: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Rakstos

Aicina apmeklēt pasākumus par godu Antona Rimoviča piemiņai

Balvu pilsētas deviņdesmitgadē īpaši tiek godināts Balvu miesta dibinātājs, garīdznieks un koktēlnieks Antons Rimovičs.
Par godu viņa piemiņai 3.maijā plkst. 15.00 Balvu Novada muzejā būs izstādes “Antons Rimovičs: Dievam un Cilvēkam” atklāšana. 4.maijā plkst. 11.00 Balvu Romas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise un plkst. 12.30 skvēra atklāšanas pasākums pie Balvu Sakrālās kultūras centra.
Skvēra atklāšanā piedalīsies Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis, Šauļu bīskaps Eugenijus Bartulis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, vairāki Saeimas deputāti un citi viesi gan no Latvijas, gan Lietuvas. Muzikālu priekšnesumu sniegs Tautas pūtēju orķestris “Balvi” un Balvu novada jauktais koris “Mirklis”.

Laika prognoze

13.6°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 82%
Wind: DR at 8 kmh
Ceturtdiena9°C/24°C
Piektdiena10°C/24°C
Sestdiena11°C/25°C
Svētdiena11°C/27°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Aktīvā priekšpusdiena (līdz plkst. 14.00) mīsies ar pasīvo pēcpusdienu. Tāpat šinī piektdienā būs arī tukšo stundu problēmas no plkst. 17.55 līdz 24.00, tāpēc prātīgāk šodien būt par „cīruli”, nevis „pūci”, kurš līdz pusdienām būs jau paveicis lauvas tiesu darbu. Veselības lauciņā daudziem problēmas var sagādāt aknu, kuņģa un aizkuņģa dziedzera dumpošanās. Īpaši to var sajust cukura diabēta slimnieki. Tāpēc gan slimajiem, gan veselajiem šodien jāseko līdzi diētai un jācenšas ēst viegli sagremojama un veselīga pārtika. Un, protams, jālieto medikamenti, kam tie ir nepieciešami.