1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-08-2018
Vārdadienas šodien: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Rakstos

Aicina apmeklēt pasākumus par godu Antona Rimoviča piemiņai

Balvu pilsētas deviņdesmitgadē īpaši tiek godināts Balvu miesta dibinātājs, garīdznieks un koktēlnieks Antons Rimovičs.
Par godu viņa piemiņai 3.maijā plkst. 15.00 Balvu Novada muzejā būs izstādes “Antons Rimovičs: Dievam un Cilvēkam” atklāšana. 4.maijā plkst. 11.00 Balvu Romas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise un plkst. 12.30 skvēra atklāšanas pasākums pie Balvu Sakrālās kultūras centra.
Skvēra atklāšanā piedalīsies Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis, Šauļu bīskaps Eugenijus Bartulis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, vairāki Saeimas deputāti un citi viesi gan no Latvijas, gan Lietuvas. Muzikālu priekšnesumu sniegs Tautas pūtēju orķestris “Balvi” un Balvu novada jauktais koris “Mirklis”.

Laika prognoze

25°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 69%
Wind: SE at 11 kmh
Svētdiena13°C/22°C
Pirmdiena14°C/21°C
Otrdiena8°C/20°C
Trešdiena12°C/21°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
LU4
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Ja kāds no Jums ir padevies ažiotāžai par šodienas laimīgo kāzu datumu – 18.08.18, tad gribu Jūs nedaudz atvēsināt, ka šodien noslēgtās laulības nebūs nemaz tik rožainas kā solīts. Tāpēc prātīgāk būtu tās atlikt uz ļoti skaistu datumu – 1.septembri. Ja nu Jūsu viesi jau sēd pie kāzu galda un sauc „Rūgts!”, neko darīt. Tik traka jau tā kopdzīve nebūs, ja būsiet toleranti un piekāpīgi. Jo ļoti bieži būs vēlēšanās noskaidrot: kurš ģimenē galvenais? Te nu derētu atcerēties vecāku padomu: gudrākais piekāpjas.

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat iniciatīvu aizliegt reklamēt ātros kredītus medijos?