1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-10-2018
Vārdadienas šodien: Irīda, Īrisa

Rakstos

Aicina apmeklēt pasākumus par godu Antona Rimoviča piemiņai

Balvu pilsētas deviņdesmitgadē īpaši tiek godināts Balvu miesta dibinātājs, garīdznieks un koktēlnieks Antons Rimovičs.
Par godu viņa piemiņai 3.maijā plkst. 15.00 Balvu Novada muzejā būs izstādes “Antons Rimovičs: Dievam un Cilvēkam” atklāšana. 4.maijā plkst. 11.00 Balvu Romas katoļu baznīcā notiks Sv.Mise un plkst. 12.30 skvēra atklāšanas pasākums pie Balvu Sakrālās kultūras centra.
Skvēra atklāšanā piedalīsies Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis, Šauļu bīskaps Eugenijus Bartulis, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, vairāki Saeimas deputāti un citi viesi gan no Latvijas, gan Lietuvas. Muzikālu priekšnesumu sniegs Tautas pūtēju orķestris “Balvi” un Balvu novada jauktais koris “Mirklis”.

Laika prognoze

3.8°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 96%
Wind: Dienvidi at 11.3 kmh
Otrdiena2°C/8°C
Trešdiena1°C/6°C
Ceturtdiena-1°C/7°C
Piektdiena2°C/8°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Urrā, nu tad beidzot var sākt darboties uz pilnu klapi. Šinī pirmdienā var izdoties daudz kas, ar piebildi, ka to visu vajadzētu uzsākt pēc plkst. 10.00. Šodienas panākumu atslēga būs vezums enerģijas, kaudze neatlaidības, klēpis čakluma un saujiņa nekaunības. Un tad Tu noteikti uzjāsi Stikla kalnā kā Antiņš un iespējams, ka jau ar 1x, nevis ar 3x. Šodienas panākumi vairāk attiecināmi uz karjeru, nevis mīlas lietām.