1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-05-2018
Vārdadienas šodien: Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Rakstos

Atjaunota satiksme autoceļā Ruskulova-Bērzpils

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (“LAU”) 24.aprīlī publicētajā paziņojumā informē, ka atjaunota satiksme uz vietējās nozīmes valsts grants autoceļa Ruskulova-Bērzpils Balvu novadā.

Šim autoceļam no 21. līdz 31.kilometram tika veikta greiderēšana un šķembu iestrāde kūkumojošās vietās 48m3 apjomā. Greiderēšanas darbus veic uz tiem grants autoceļiem, kuru tehniskais stāvoklis un mitrums ir atbilstošs darbu izpildei. Uz grants autoceļu segumiem, kas vēl ir pārmitrināti, darbus neveic, jo nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, kā arī tādēļ, ka ar uzturēšanas smagsvara tehniku var vēl vairāk pasliktināt autoceļa stāvokli. “LAU” joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš un regulāri apseko grants autoceļus. Tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, darbus uzsāks. Autovadītājiem jāņem vērā, ka šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šajos ceļu posmos liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Aicinām informēt par neatbilstošu ceļu stāvokli, zvanot uz VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.

Laika prognoze

13.3°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 84%
Wind: DR at 4.8 kmh
Ceturtdiena9°C/24°C
Piektdiena10°C/24°C
Sestdiena11°C/25°C
Svētdiena11°C/27°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Aktīvā priekšpusdiena (līdz plkst. 14.00) mīsies ar pasīvo pēcpusdienu. Tāpat šinī piektdienā būs arī tukšo stundu problēmas no plkst. 17.55 līdz 24.00, tāpēc prātīgāk šodien būt par „cīruli”, nevis „pūci”, kurš līdz pusdienām būs jau paveicis lauvas tiesu darbu. Veselības lauciņā daudziem problēmas var sagādāt aknu, kuņģa un aizkuņģa dziedzera dumpošanās. Īpaši to var sajust cukura diabēta slimnieki. Tāpēc gan slimajiem, gan veselajiem šodien jāseko līdzi diētai un jācenšas ēst viegli sagremojama un veselīga pārtika. Un, protams, jālieto medikamenti, kam tie ir nepieciešami.