1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-01-2019
Vārdadienas šodien: Agne, Agnese, Agnija

Rakstos

Atjaunota satiksme autoceļā Ruskulova-Bērzpils

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (“LAU”) 24.aprīlī publicētajā paziņojumā informē, ka atjaunota satiksme uz vietējās nozīmes valsts grants autoceļa Ruskulova-Bērzpils Balvu novadā.

Šim autoceļam no 21. līdz 31.kilometram tika veikta greiderēšana un šķembu iestrāde kūkumojošās vietās 48m3 apjomā. Greiderēšanas darbus veic uz tiem grants autoceļiem, kuru tehniskais stāvoklis un mitrums ir atbilstošs darbu izpildei. Uz grants autoceļu segumiem, kas vēl ir pārmitrināti, darbus neveic, jo nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, kā arī tādēļ, ka ar uzturēšanas smagsvara tehniku var vēl vairāk pasliktināt autoceļa stāvokli. “LAU” joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš un regulāri apseko grants autoceļus. Tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, darbus uzsāks. Autovadītājiem jāņem vērā, ka šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šajos ceļu posmos liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Aicinām informēt par neatbilstošu ceļu stāvokli, zvanot uz VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.

Laika prognoze

-8.9°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 94%
Wind: RDR at 0 kmh
Otrdiena-13°C/-13°C
Trešdiena-11°C/-7°C
Ceturtdiena-12°C/-7°C
Piektdiena-12°C/-9°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Mēness aptumsuma pirmdienā dažiem būs vērojams neliels prāta aptumsums (piedodiet, nekā personīga). Tāpēc svarīgas lietas: darījumus, sapulces, tikšanās, komandējumus un operācijas būtu vēlams atlikt uz pāris dienām. Nebrīnieties, ka daudzi būs nervozi, neizgulējušies un kašķīgi. Tāpēc iespējami dažādi „fors mažor” apstākļi: gan revolūcijas, gan terora akti, gan vulkāna izvirdumi vai pat tornado (tpu, tpu, nu cerēsim, ka tik traki nebūs). Tāpēc vismaz tu un es mēģināsim necelt vētru ūdens glāzē, darīt savu darāmo, nekontaktējoties ar cilvēkiem, kuri mūs kaitina un izsit no līdzsvara. Vai norunāts?

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Saeimā iesniegto iniciatīvu noteikt 32 darba stundas nedēļā?