1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-08-2018
Vārdadienas šodien: Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Rakstos

Atjaunota satiksme autoceļā Ruskulova-Bērzpils

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (“LAU”) 24.aprīlī publicētajā paziņojumā informē, ka atjaunota satiksme uz vietējās nozīmes valsts grants autoceļa Ruskulova-Bērzpils Balvu novadā.

Šim autoceļam no 21. līdz 31.kilometram tika veikta greiderēšana un šķembu iestrāde kūkumojošās vietās 48m3 apjomā. Greiderēšanas darbus veic uz tiem grants autoceļiem, kuru tehniskais stāvoklis un mitrums ir atbilstošs darbu izpildei. Uz grants autoceļu segumiem, kas vēl ir pārmitrināti, darbus neveic, jo nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, kā arī tādēļ, ka ar uzturēšanas smagsvara tehniku var vēl vairāk pasliktināt autoceļa stāvokli. “LAU” joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš un regulāri apseko grants autoceļus. Tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, darbus uzsāks. Autovadītājiem jāņem vērā, ka šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šajos ceļu posmos liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Aicinām informēt par neatbilstošu ceļu stāvokli, zvanot uz VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.

Laika prognoze

25°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 69%
Wind: SE at 11 kmh
Svētdiena13°C/22°C
Pirmdiena14°C/21°C
Otrdiena8°C/20°C
Trešdiena12°C/21°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
LU4
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Ja kāds no Jums ir padevies ažiotāžai par šodienas laimīgo kāzu datumu – 18.08.18, tad gribu Jūs nedaudz atvēsināt, ka šodien noslēgtās laulības nebūs nemaz tik rožainas kā solīts. Tāpēc prātīgāk būtu tās atlikt uz ļoti skaistu datumu – 1.septembri. Ja nu Jūsu viesi jau sēd pie kāzu galda un sauc „Rūgts!”, neko darīt. Tik traka jau tā kopdzīve nebūs, ja būsiet toleranti un piekāpīgi. Jo ļoti bieži būs vēlēšanās noskaidrot: kurš ģimenē galvenais? Te nu derētu atcerēties vecāku padomu: gudrākais piekāpjas.

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat iniciatīvu aizliegt reklamēt ātros kredītus medijos?