1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-10-2018
Vārdadienas šodien: Irīda, Īrisa

Rakstos

Atjaunota satiksme autoceļā Ruskulova-Bērzpils

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (“LAU”) 24.aprīlī publicētajā paziņojumā informē, ka atjaunota satiksme uz vietējās nozīmes valsts grants autoceļa Ruskulova-Bērzpils Balvu novadā.

Šim autoceļam no 21. līdz 31.kilometram tika veikta greiderēšana un šķembu iestrāde kūkumojošās vietās 48m3 apjomā. Greiderēšanas darbus veic uz tiem grants autoceļiem, kuru tehniskais stāvoklis un mitrums ir atbilstošs darbu izpildei. Uz grants autoceļu segumiem, kas vēl ir pārmitrināti, darbus neveic, jo nav iespējams nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi, kā arī tādēļ, ka ar uzturēšanas smagsvara tehniku var vēl vairāk pasliktināt autoceļa stāvokli. “LAU” joprojām pastiprinātu uzmanību pievērš un regulāri apseko grants autoceļus. Tiklīdz konstatēs, ka ceļa segums atbilst grants seguma remonta un greiderēšanas darba veikšanai, darbus uzsāks. Autovadītājiem jāņem vērā, ka šķīdoņa laikā braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. Vairumā valsts autoceļu ar grants segumu ieviesti transporta masas ierobežojumi. Šajos ceļu posmos liegts pārvietoties transportam, kas smagāks par 10 tonnām. Aicinām informēt par neatbilstošu ceļu stāvokli, zvanot uz VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centra diennakts tālruni 8000 5555.

Laika prognoze

3.8°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 96%
Wind: Dienvidi at 11.3 kmh
Otrdiena2°C/8°C
Trešdiena1°C/6°C
Ceturtdiena-1°C/7°C
Piektdiena2°C/8°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Urrā, nu tad beidzot var sākt darboties uz pilnu klapi. Šinī pirmdienā var izdoties daudz kas, ar piebildi, ka to visu vajadzētu uzsākt pēc plkst. 10.00. Šodienas panākumu atslēga būs vezums enerģijas, kaudze neatlaidības, klēpis čakluma un saujiņa nekaunības. Un tad Tu noteikti uzjāsi Stikla kalnā kā Antiņš un iespējams, ka jau ar 1x, nevis ar 3x. Šodienas panākumi vairāk attiecināmi uz karjeru, nevis mīlas lietām.