1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
13-11-2018
Vārdadienas šodien: Fricis, Vikentijs

Rakstos

Dzērumā ziņo policijai, ka pazudusi vīna pudele

Valsts policijas Balvu iecirknī reģistrēts kāds savdabīgs notikums, kas vēlreiz aktualizējis jautājumu par dienestu nepamatotu izsaukšanu.

16.jūnijā kāda sieviete, kura dzīvo Viļakas novada Šķilbēnu pagastā, būdama alkohola reibumā, informēja Valsts policiju, ka pazudusi vīna pudele. Valsts policija par notikušo uzsākusi administratīvo lietvedību un šis notikums reģistrēts kā nodarījums pret īpašumu/mantas pazušana. Tajā pašā laikā Valsts policija atgādina, ka Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 202.pants par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 140 eiro, bet juridiskajām personām – no 140 līdz 1400 eiro. Savukārt par apzinātu informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai apzinātu nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citi speciālie dienesti, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam, tiek iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu, uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 210 eiro, bet juridiskajām personām — no 700 līdz pat 7100 eiro.

Laika prognoze

6°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 98%
Wind: Ziemeļi at 3.2 kmh
Ceturtdiena0°C/5°C
Piektdiena-1°C/2°C
Sestdiena3°C/6°C
Svētdiena-1°C/4°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Astrologi apgalvo, ka šī būšot novembra visveiksmīgākā diena. Viņi sola gan veiksmi, gan panākumus, gan karjeras izaugsmi un pat slavas dziesmas gan tev, gan man. Cerēsim, ka tā arī notiks. Lai nesabojātu šo skaisto prognozi, es tomēr jums atgādināšu par tām problēmzonām, kuras šodien jāsaudzē, lai nenokļūtu slimnīcā. Tātad sargājami apakšstilbi, liela kauli, kāju ikri, aklā zarna, galvas smadzenes, nervu sistēma un orgāni, kas saistīti ar asinsspiedienu. Vai skaidrs?