1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-03-2019
Vārdadienas šodien: Izidors, Kazimirs

Rakstos

Dzērumā ziņo policijai, ka pazudusi vīna pudele

Valsts policijas Balvu iecirknī reģistrēts kāds savdabīgs notikums, kas vēlreiz aktualizējis jautājumu par dienestu nepamatotu izsaukšanu.

16.jūnijā kāda sieviete, kura dzīvo Viļakas novada Šķilbēnu pagastā, būdama alkohola reibumā, informēja Valsts policiju, ka pazudusi vīna pudele. Valsts policija par notikušo uzsākusi administratīvo lietvedību un šis notikums reģistrēts kā nodarījums pret īpašumu/mantas pazušana. Tajā pašā laikā Valsts policija atgādina, ka Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 202.pants par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 140 eiro, bet juridiskajām personām – no 140 līdz 1400 eiro. Savukārt par apzinātu informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai apzinātu nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citi speciālie dienesti, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam, tiek iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu, uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 35 līdz 210 eiro, bet juridiskajām personām — no 700 līdz pat 7100 eiro.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Stipri šaubos, vai šī svētdiena ir domāta pavadīšanai barā. Drīzāk – lai atpūstos, pafilozofētu, pārdomātu dzīvi, palasītu gudras grāmatas, palaiskotos aromātiskā vannā vai vienkārši izgulētos. Jo šodienas skraidīšana apkārt var beigties ar saskriešanos ar traku suni vai cilvēku. Un diez vai Tev rīt gribēsies doties uz darbu vai skolu ar zilu aci, lauztu degunu vai smadzeņu satricinājumu (tpu, tpu). Ja šodien rodas kāda problēma, tad turies pie pārbaudītām vērtībām. Un lūdz palīdzību cilvēkam, ar kuru kopā esat apēduši pus pudu sāls.