1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
13-11-2018
Vārdadienas šodien: Fricis, Vikentijs

Rakstos

Atgriežas ar četrpadsmit medaļām

21. un 22.jūnijā Jelgavā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 55.sporta spēles. Tās bija veltītas Latvijas simtgadei, un vieglatlētikas sacensībās piedalījās vairāk nekā 500 sportisti-vieglatlēti.
Latvijas Sporta veterānu savienības prezidents Daumants Znatnajs tās nodēvējis par gadsimta sporta spēlēm, jo kopējā spēļu programma sastāvēja no 30 sporta veidiem ar dalībniekiem vecumā no 30 līdz 90 un vairāk gadiem 13 vecuma grupās. Kāpēc sacensību vasaras posms notika tieši pirms Jāņiem, kad cilvēki ir aizņemti? Iemesls - lai ārzemju tautieši, ieradušies uz Dziesmusvētkiem, varētu startēt arī sporta spēlēs.
Vieglatlētikas sacensībās Jelgavā dažādās disciplīnās Balvu novada sportisti izcīnīja 14 dažāda kaluma medaļas. Vislabākie rezultāti mūsu vecākajam dalībniekam Jānim Spridzānam 80+ vecuma grupā - 1.vieta diska mešanā un augstlēkšanā, 3.vieta lodes grūšanā. Neatpalika arī Andris Spridzāns vecuma grupā 55+ izcīnot 1.vietu diska mešanā, 2.vietu lodes grūšanā. Vecuma grupā 65+ Ērikam Apšeniekam 2.vieta 400 m, 3. ieta 800 m, Jānim Strapcānam 3.vieta lodes grūšanā. Mārtiņš Stabiņš 70+ vecuma grupā - 2.vieta diska mešanā, 4.vieta lodes grūšanā. Sacensībās piedalījās arī Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs, izcīnot vecuma grupā 45+ 2.vietu šķēpa mešanā ar rezultātu 41,36 m. Pirmo reizi veterānu mačos šajā pašā vecuma grupā startēja Arnis Voika, sasniedzot atzīstamu rezultātu šķēpa mešanā -35,09 m un izcīnot 3.vietu. Aigaram Vilciņam 5.vieta 100 m skrējienā. Visjaunākajā vecuma grupā 35+ Egonam Lācim 2.vieta lodes grūšanā, 3.vieta diska mešanā, bet Andrejam Tokarevam 2.vieta 100 m un tāllēkšanā, 3.vieta 200 m.
Nākošās sacensības notiks 11. un 12.augustā Bauskā, kur būs 5.Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem un vienlaikus arī 4.Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem.

Laika prognoze

6°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 98%
Wind: Ziemeļi at 3.2 kmh
Ceturtdiena0°C/5°C
Piektdiena-1°C/2°C
Sestdiena3°C/6°C
Svētdiena-1°C/4°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Astrologi apgalvo, ka šī būšot novembra visveiksmīgākā diena. Viņi sola gan veiksmi, gan panākumus, gan karjeras izaugsmi un pat slavas dziesmas gan tev, gan man. Cerēsim, ka tā arī notiks. Lai nesabojātu šo skaisto prognozi, es tomēr jums atgādināšu par tām problēmzonām, kuras šodien jāsaudzē, lai nenokļūtu slimnīcā. Tātad sargājami apakšstilbi, liela kauli, kāju ikri, aklā zarna, galvas smadzenes, nervu sistēma un orgāni, kas saistīti ar asinsspiedienu. Vai skaidrs?