1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-09-2018
Vārdadienas šodien: Agris, Agrita

Rakstos

Atgriežas ar četrpadsmit medaļām

21. un 22.jūnijā Jelgavā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 55.sporta spēles. Tās bija veltītas Latvijas simtgadei, un vieglatlētikas sacensībās piedalījās vairāk nekā 500 sportisti-vieglatlēti.
Latvijas Sporta veterānu savienības prezidents Daumants Znatnajs tās nodēvējis par gadsimta sporta spēlēm, jo kopējā spēļu programma sastāvēja no 30 sporta veidiem ar dalībniekiem vecumā no 30 līdz 90 un vairāk gadiem 13 vecuma grupās. Kāpēc sacensību vasaras posms notika tieši pirms Jāņiem, kad cilvēki ir aizņemti? Iemesls - lai ārzemju tautieši, ieradušies uz Dziesmusvētkiem, varētu startēt arī sporta spēlēs.
Vieglatlētikas sacensībās Jelgavā dažādās disciplīnās Balvu novada sportisti izcīnīja 14 dažāda kaluma medaļas. Vislabākie rezultāti mūsu vecākajam dalībniekam Jānim Spridzānam 80+ vecuma grupā - 1.vieta diska mešanā un augstlēkšanā, 3.vieta lodes grūšanā. Neatpalika arī Andris Spridzāns vecuma grupā 55+ izcīnot 1.vietu diska mešanā, 2.vietu lodes grūšanā. Vecuma grupā 65+ Ērikam Apšeniekam 2.vieta 400 m, 3. ieta 800 m, Jānim Strapcānam 3.vieta lodes grūšanā. Mārtiņš Stabiņš 70+ vecuma grupā - 2.vieta diska mešanā, 4.vieta lodes grūšanā. Sacensībās piedalījās arī Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs, izcīnot vecuma grupā 45+ 2.vietu šķēpa mešanā ar rezultātu 41,36 m. Pirmo reizi veterānu mačos šajā pašā vecuma grupā startēja Arnis Voika, sasniedzot atzīstamu rezultātu šķēpa mešanā -35,09 m un izcīnot 3.vietu. Aigaram Vilciņam 5.vieta 100 m skrējienā. Visjaunākajā vecuma grupā 35+ Egonam Lācim 2.vieta lodes grūšanā, 3.vieta diska mešanā, bet Andrejam Tokarevam 2.vieta 100 m un tāllēkšanā, 3.vieta 200 m.
Nākošās sacensības notiks 11. un 12.augustā Bauskā, kur būs 5.Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem un vienlaikus arī 4.Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem.

Laika prognoze

8.3°C

Balvi

Humidity: 86%
Wind: ZZR at 6.4 kmh
Otrdiena3°C/11°C
Trešdiena7°C/10°C
Ceturtdiena7°C/14°C
Piektdiena2°C/11°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

‘Čika’ pirmdienā vajadzētu atturēties no aktīvas rīcības, jo Tu vari iedomāties, pie kā tas novedīs. Tāpēc jau no rīta labāk nodrošināties gan ar rezerves zeķbiksēm, auto riepu, lieku pildspalvu vai instrumentu kasti, drošs paliek nedrošs. Jo nevar zināt, kurā brīdī, kas lūzīs vai plīsīs. Tomēr nestreso, jo problēmu putra nebūs jāstrebj Tev vienai (-am). Noteikti atradīsies kāds līdzcilvēks, kurš palīdzēs izvilkt iestigušo traktoru vai atradās ieviesušos kļūdu Tavā atskaitē, vai nomierinās kādu agresīvu vai neapmierinātu klientu. Tādēļ ‘čika’ diena nemaz nebūs tik melna kā viņu mālē. Ar nelielu piebildi, ka pret visa veida informāciju, ko šodien izdzirdēsiet, izturamies ar piesardzību un aizdomām un pirms to tālāk izplatām, 3x pārbaudām.