1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2018
Vārdadienas šodien: Estere, Hermīne

Rakstos

Atgriežas ar četrpadsmit medaļām

21. un 22.jūnijā Jelgavā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 55.sporta spēles. Tās bija veltītas Latvijas simtgadei, un vieglatlētikas sacensībās piedalījās vairāk nekā 500 sportisti-vieglatlēti.
Latvijas Sporta veterānu savienības prezidents Daumants Znatnajs tās nodēvējis par gadsimta sporta spēlēm, jo kopējā spēļu programma sastāvēja no 30 sporta veidiem ar dalībniekiem vecumā no 30 līdz 90 un vairāk gadiem 13 vecuma grupās. Kāpēc sacensību vasaras posms notika tieši pirms Jāņiem, kad cilvēki ir aizņemti? Iemesls - lai ārzemju tautieši, ieradušies uz Dziesmusvētkiem, varētu startēt arī sporta spēlēs.
Vieglatlētikas sacensībās Jelgavā dažādās disciplīnās Balvu novada sportisti izcīnīja 14 dažāda kaluma medaļas. Vislabākie rezultāti mūsu vecākajam dalībniekam Jānim Spridzānam 80+ vecuma grupā - 1.vieta diska mešanā un augstlēkšanā, 3.vieta lodes grūšanā. Neatpalika arī Andris Spridzāns vecuma grupā 55+ izcīnot 1.vietu diska mešanā, 2.vietu lodes grūšanā. Vecuma grupā 65+ Ērikam Apšeniekam 2.vieta 400 m, 3. ieta 800 m, Jānim Strapcānam 3.vieta lodes grūšanā. Mārtiņš Stabiņš 70+ vecuma grupā - 2.vieta diska mešanā, 4.vieta lodes grūšanā. Sacensībās piedalījās arī Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs, izcīnot vecuma grupā 45+ 2.vietu šķēpa mešanā ar rezultātu 41,36 m. Pirmo reizi veterānu mačos šajā pašā vecuma grupā startēja Arnis Voika, sasniedzot atzīstamu rezultātu šķēpa mešanā -35,09 m un izcīnot 3.vietu. Aigaram Vilciņam 5.vieta 100 m skrējienā. Visjaunākajā vecuma grupā 35+ Egonam Lācim 2.vieta lodes grūšanā, 3.vieta diska mešanā, bet Andrejam Tokarevam 2.vieta 100 m un tāllēkšanā, 3.vieta 200 m.
Nākošās sacensības notiks 11. un 12.augustā Bauskā, kur būs 5.Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem un vienlaikus arī 4.Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem.

Laika prognoze

25.5°C

Balvi

Pārsvarā mākoņains
Humidity: 61%
Wind: ZZA at 6.4 kmh
Otrdiena18°C/28°C
Trešdiena17°C/27°C
Ceturtdiena17°C/26°C
Piektdiena17°C/26°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Pļāpīgajā pirmdienā apmaiņa ar informāciju var būt noderīga. Tikai jāseko, lai tā ir vērtīga un nāk no patiesiem avotiem, nevis „viena tante teica”. Diena, kurā ieteicama gan iešana, gan skriešana, gan braukšana, vārdu sakot, enerģiska rīcība. Tāpat arī dažādu līgumu slēgšana un cita veida juridisku dokumentu parakstīšana. Tikai aktīvu darbošanos lūdzu nejaukt ar karstas putras strēbšanu un impulsīvu rīcību. Ja negribi, lai Tavu darbošanos siena pļavā vai sarunas pie apaļā galda pārtrauc tualetes apmeklējums, tad šodienas ēdienkartē neiekļauj ne čipsus, ne kolu, ne marinētus gurķīšus. Neko tādu, kas var kairināt Tavu zarnu trauktu un izraisīt „revolūciju” vēderā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Saeimas deputātu kompensācijas un to izlietojumu?