1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
24-05-2019
Vārdadienas šodien: Eduards, Edvards, Varis

Rakstos

Dāvana novada svētkos

20.jūlijā notika “komanda.lv” 1.līgas mačs starp “Balvu Sporta centra” un FK “Staiceles Bebri” futbolistiem. Šī spēle atstāja pēdas Balvu futbola vēsturē, jo maču ar mūsu futbolistu dalību līdzjutēji pirmo reizi varēja redzēt televīzijas ekrānos. Turklāt balvenieši ne tikai izcīnīja pirmo uzvaru 1.līgā, pretiniekus pārspējot ar rezultātu 3:2 (vārtus guva Edmunds Kokorevičs, Vadims Sņegovs un Rihards Ščogols) un spēcīgo komandu konkurencē ļaujot izkļūt no pēdējās vietas un pakāpties uz 11.vietu, bet gūtais panākums bija arī lieliska futbolistu dāvana Balvu novada svētkos!
Nākamo maču “Balvu Sporta centrs” aizvadīs pret “Preiļu BJSS” - 28.jūlijā pulksten 17 Gulbenes pilsētas stadionā. Tā būs ļoti svarīga spēle, jo labvēlīga scenārija gadījumā “Balvu Sporta centrs” var pacelties uz 9.vietu 12 komandu konkurencē. Tam vajadzīga uzvara, kā arī jācer, ka turnīra tabulas tuvākie konkurenti neizcīnīs punktus! Turam īkšķus!

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Šinī svētdienā galvenais – nesēdēt mājās. Jo tuvāk dabai, jo labāk. Izvēlies pats (-i): dārzs, mežs, pļava vai ūdeņi. Tāpat šodien ieteicams visu uztvert ar humoru, jo kuriozu netrūks. Piemēram, avīzes vietā no kioska vīrs atnesīs loterijas biļetes, bērns no veikala maizes vietā konfektes, bet pati, izvedot sunīti (vai bērnu) pastaigā, atgriezīsies ar kaimiņienes uzdāvinātajiem puķu vai kāpostu stādiem, kurus pati pēc tam nezināsi kur likt. Neprāto, liec vien vagās vai dobēs! Šodien tie labi iesakņosies un augs griezdamies. Netici, bet tu pamēģini! Čakli rosoties, šodien galvenais – ērti apavi, jo dabūt kādu nejauku, ilgi dzīstošu noberzumu vai tulznu būs vieglāk par vieglu.