1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-02-2019
Vārdadienas šodien: Kintija, Kora

Rakstos

Izcīna uzvaru vides dizaina konkursā

No 27. līdz 29.septembrim Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas (BPVV) audzēknes Elīna Kļanska, Viola Garā, Selīna Švāgere, Agita Matule un skolotāja Anita Matule-Bordāne ciemojās Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”, kur piedalījās aktivitātē “Urbānās vides ainavu dizains mērogā”. Noklausījušies arhitektu lekcijas par pilsētvides dizainu “Urbānās ainavas mazā mērogā”, “Daugavpils publisko vietu ainavas”, “Urbānas publisko vietu instalācijas”, pēcpusdienā visi aktivitātes dalībnieki saņēma uzdevumu izveidot “Saules skolas” iekšpagalma dizaina objekta maketu mērogā. Visu nākamo dienu komandas veidoja dizaina objektus, izmantojot dažādus materiālus, piemēram, koku, papīru, plastikātu, stiklu. “Mēs izvēlējāmies strādāt ar plastikātu. Tā bija jauna pieredze - iepazīt jaunus materiālus un tehnoloģijas,” stāsta skolotāja A.Matule-Bordāne.
Pēc labas atpūtas savas viesnīcas SPA kompleksā vakarā viesnīcas istabiņās turpinājās sagatavošanās nākamās dienas aktivitātei – darba prezentēšanai angļu valodā. Pavisam sacensībā piedalījās sešas komandas: trīs Lietuvas skolēnu, divas “Saules skolas” Interjera dizaina nodaļas 2.kursa audzēkņu komandas, kā arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas komanda. Darbus izvērtēja profesionāli Daugavpils dizaineri un arhitekti. “Bijām patīkami pārsteigtas par iegūto 1.vietu un komplimentiem. Ar gandarījuma sajūtu devāmies mājās un nopelnīto torti nobaudījām mājupceļā Ičas krastā,” pastāstīja skolotāja A.Matule-Bordāne.

Laika prognoze

2.3°C

Balvi

Skaidrs
Humidity: 53%
Wind: Dienvidi at 4.8 kmh
Otrdiena2°C/4°C
Trešdiena-6°C/3°C
Ceturtdiena-11°C/-3°C
Piektdiena-9°C/-2°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Skopajā pirmdienā nebaidies iemantot skopā Anša slavu un pārskaiti vien vērdiņus savā maciņā. Tā tu ietaupīsi naudu gan apkures rēķinam, gan kredīta atmaksai. Lai citi šodien dāsni aizdod naudu gan pa labi, gan pa kreisi. Baidos, ka jau pēc nedēļas viņi kodīs pirkstos par savu labdarību, jo parādnieki nesteigsies atdot parādus ātrāk par Vasarsvētkiem. Arī no dažādu darījumu slēgšanas un lietišķām pārrunām labāk atturēties, jo mūsu 6.maņa jeb intuīcija šodien paņēmusi brīvdienu. Un bez tās jau nu nekāda pilnās lozes izvilkšana nesanāks. Netici? Bet tu pamēģini?