1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
11-12-2018
Vārdadienas šodien: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

Rakstos

Izcīna uzvaru vides dizaina konkursā

No 27. līdz 29.septembrim Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas (BPVV) audzēknes Elīna Kļanska, Viola Garā, Selīna Švāgere, Agita Matule un skolotāja Anita Matule-Bordāne ciemojās Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”, kur piedalījās aktivitātē “Urbānās vides ainavu dizains mērogā”. Noklausījušies arhitektu lekcijas par pilsētvides dizainu “Urbānās ainavas mazā mērogā”, “Daugavpils publisko vietu ainavas”, “Urbānas publisko vietu instalācijas”, pēcpusdienā visi aktivitātes dalībnieki saņēma uzdevumu izveidot “Saules skolas” iekšpagalma dizaina objekta maketu mērogā. Visu nākamo dienu komandas veidoja dizaina objektus, izmantojot dažādus materiālus, piemēram, koku, papīru, plastikātu, stiklu. “Mēs izvēlējāmies strādāt ar plastikātu. Tā bija jauna pieredze - iepazīt jaunus materiālus un tehnoloģijas,” stāsta skolotāja A.Matule-Bordāne.
Pēc labas atpūtas savas viesnīcas SPA kompleksā vakarā viesnīcas istabiņās turpinājās sagatavošanās nākamās dienas aktivitātei – darba prezentēšanai angļu valodā. Pavisam sacensībā piedalījās sešas komandas: trīs Lietuvas skolēnu, divas “Saules skolas” Interjera dizaina nodaļas 2.kursa audzēkņu komandas, kā arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas komanda. Darbus izvērtēja profesionāli Daugavpils dizaineri un arhitekti. “Bijām patīkami pārsteigtas par iegūto 1.vietu un komplimentiem. Ar gandarījuma sajūtu devāmies mājās un nopelnīto torti nobaudījām mājupceļā Ičas krastā,” pastāstīja skolotāja A.Matule-Bordāne.

Laika prognoze

2°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 93%
Wind: North at 0 kmh
Trešdiena-4°C/0°C
Ceturtdiena-4°C/-2°C
Piektdiena-6°C/-3°C
Sestdiena-7°C/-4°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Šodiena paies kā vecā, bet populārā šlāgerī: „Kā pa miglu mana dzīve iet, kā pa miglu, kas nekad nepāriet...”. Ja tevi tas nomierinās, tad teikšu, ka daudziem iet sliktāk nekā tev. Tu taču esi paēdis, apģērbies, par apkuri arī vēl spēj samaksāt. Bet parādi un kredīti ir gandrīz visiem... Galvenais, ka rokas, kājas un galva vēl darbojas. Un tad jau pārziemosim... Vai nomierināju? Šodien tonusa paaugstināšanai un asins ainas uzlabošanai ieteicama burkānu un upeņu sula, nevis kafija vai šņabītis (bet tu vari darīt, kā pats vēlies).

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Valsts kontroles atzinumu, ka skolēnu pārvadājumi nereti ir neracionāli un nepārdomāti?

pozitīvi - 23.3%
negatīvi - 3.3%
pašvaldības sacenšas par naudu, kas seko skolēnam - 43.3%
skolēnu veselība svarīgāka par naudu - 13.3%
tāpat nekas nemainīsies - 16.7%

Balsis kopā: 30
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Decembris 11, 2018