1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-10-2018
Vārdadienas šodien: Daina, Dainida, Dainis

Rakstos

Izcīna uzvaru vides dizaina konkursā

No 27. līdz 29.septembrim Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas (BPVV) audzēknes Elīna Kļanska, Viola Garā, Selīna Švāgere, Agita Matule un skolotāja Anita Matule-Bordāne ciemojās Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”, kur piedalījās aktivitātē “Urbānās vides ainavu dizains mērogā”. Noklausījušies arhitektu lekcijas par pilsētvides dizainu “Urbānās ainavas mazā mērogā”, “Daugavpils publisko vietu ainavas”, “Urbānas publisko vietu instalācijas”, pēcpusdienā visi aktivitātes dalībnieki saņēma uzdevumu izveidot “Saules skolas” iekšpagalma dizaina objekta maketu mērogā. Visu nākamo dienu komandas veidoja dizaina objektus, izmantojot dažādus materiālus, piemēram, koku, papīru, plastikātu, stiklu. “Mēs izvēlējāmies strādāt ar plastikātu. Tā bija jauna pieredze - iepazīt jaunus materiālus un tehnoloģijas,” stāsta skolotāja A.Matule-Bordāne.
Pēc labas atpūtas savas viesnīcas SPA kompleksā vakarā viesnīcas istabiņās turpinājās sagatavošanās nākamās dienas aktivitātei – darba prezentēšanai angļu valodā. Pavisam sacensībā piedalījās sešas komandas: trīs Lietuvas skolēnu, divas “Saules skolas” Interjera dizaina nodaļas 2.kursa audzēkņu komandas, kā arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas komanda. Darbus izvērtēja profesionāli Daugavpils dizaineri un arhitekti. “Bijām patīkami pārsteigtas par iegūto 1.vietu un komplimentiem. Ar gandarījuma sajūtu devāmies mājās un nopelnīto torti nobaudījām mājupceļā Ičas krastā,” pastāstīja skolotāja A.Matule-Bordāne.

Laika prognoze

4°C

Balvi

Apmācies
Humidity: 95%
Wind: DDR at 16.1 kmh
Trešdiena0°C/5°C
Ceturtdiena-1°C/7°C
Piektdiena-1°C/6°C
Sestdiena-1°C/7°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Sirsnīga otrdiena sirsnīgiem cilvēkiem. Ar piebildi, ja pats būsi tāds pats. Ja tikai gaidīsi mīļumu un gādīgumu no otrās pusītes, pretī nododot neko, tad, protams, konflikti būs neizbēgami. Šodienas vārīgās vietas: galva, smadzenes, acis, LOR orgāni, mutes augšdaļa un zods. Tāpat, ja plānotas sarežģītas manipulācijas ar zobiem, varbūt ir vērts vienoties ar stomatologu par procedūru atcelšanu uz pāris dienām?