1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-05-2019
Vārdadienas šodien: Emīlija

Rakstos

Izcīna uzvaru vides dizaina konkursā

No 27. līdz 29.septembrim Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas (BPVV) audzēknes Elīna Kļanska, Viola Garā, Selīna Švāgere, Agita Matule un skolotāja Anita Matule-Bordāne ciemojās Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola”, kur piedalījās aktivitātē “Urbānās vides ainavu dizains mērogā”. Noklausījušies arhitektu lekcijas par pilsētvides dizainu “Urbānās ainavas mazā mērogā”, “Daugavpils publisko vietu ainavas”, “Urbānas publisko vietu instalācijas”, pēcpusdienā visi aktivitātes dalībnieki saņēma uzdevumu izveidot “Saules skolas” iekšpagalma dizaina objekta maketu mērogā. Visu nākamo dienu komandas veidoja dizaina objektus, izmantojot dažādus materiālus, piemēram, koku, papīru, plastikātu, stiklu. “Mēs izvēlējāmies strādāt ar plastikātu. Tā bija jauna pieredze - iepazīt jaunus materiālus un tehnoloģijas,” stāsta skolotāja A.Matule-Bordāne.
Pēc labas atpūtas savas viesnīcas SPA kompleksā vakarā viesnīcas istabiņās turpinājās sagatavošanās nākamās dienas aktivitātei – darba prezentēšanai angļu valodā. Pavisam sacensībā piedalījās sešas komandas: trīs Lietuvas skolēnu, divas “Saules skolas” Interjera dizaina nodaļas 2.kursa audzēkņu komandas, kā arī Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas komanda. Darbus izvērtēja profesionāli Daugavpils dizaineri un arhitekti. “Bijām patīkami pārsteigtas par iegūto 1.vietu un komplimentiem. Ar gandarījuma sajūtu devāmies mājās un nopelnīto torti nobaudījām mājupceļā Ičas krastā,” pastāstīja skolotāja A.Matule-Bordāne.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Zemnieču un pilsētnieču diena, kad zemniecēm izdosies šādi lauku darbi: ravēšana, sakņu sēšana un cīņa ar kaitēkļiem, bet pilsētniecēm dažādas skaistumkopšanas procedūras. Ja nav liekas naudas vai laika saloniem un gribat izskatīties par 10 gadiem jaunākas, tad kāda recepte no vecmāmiņas pūralādes:

1. Iegādājieties aptiekā kliņģerīšu tinktūru spirtā.

2. 1 ēdamkarote šīs tinktūras +1 glāze ūdens + milti.

3. Visu sajaucam kopā „putriņā”, kas pēc konsistences atgādina krējumu.

4. Uzklājam uz sejas uz 30 minūtēm.

5. Pēc tam nomazgājam ar siltu ūdeni.

Šī maska noderēs visiem ādas tipiem, tā attīrīs un atsvaidzinās jūsu seju. Ceru, ka rezultāts būs satriecošs gan zemniecēm, gan pilsētniecēm. Lai izdodas!