27-03-2024
Vārdadienas šodien: Ginta, Gunda, Gunta

Rakstos

Tukumā sezonu atklāj ložu šāvēji

5. un 6.janvārī Tukumā notika atklātais komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm, kurās piedalījās arī Viļakas novada komanda.

Komandu vērtējumā vīriešiem 3.vietu izcīnīja Viļakas novada komanda, kurā startēja Didzis Aleksāns, Arvis Pužulis un Arvis Bičkovskis. Sievietēm šinī pašā vingrinājumā 5.vietā ierindojās Diāna Dupuža, Anastasija Sediha, Samanta Jugane. Atzīstamu personīgo rezultātu vingrinājumā PP – 60 uzrādīja Vaira Strupka. Bronzas medaļas finālā šaušanā ar pneimatisko šauteni jauktajā (MIX) sastāvā junioriem izcīnīja Anastasija Sediha un Arvis Pužulis. Uz Eiropas Jaunatnes līgas atlases sacensībām ložu šaušanā 11. un13.janvārī Tukumā četru cilvēku komandā ar pneimatiskajām šautenēm iekļauti trīs izglītojamie no Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas. Ceturtais izglītojamais ir no Aizputes. Šie panākumi gūti, pateicoties ložu šaušanas trenerim Ēvaldam Vancānam, viņa prasmēm un iemaņām. Šāvējiem līdzi juta arī Arvja Pužuļa tētis, kurš ir arī sporta skolas vecāku padomes priekšsēdētājs.