1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-06-2019
Vārdadienas šodien: Maira, Rasa, Rasma

Rakstos

Kuplākais konkursantu skaits no Balviem

17. un 18.janvārī Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā notika izglītības programmu “Pūšaminstrumentu spēle” un “Sitaminstrumentu spēle” valsts konkursa 2. kārta, kurā piedalījās 85 jaunie izpildītājmākslinieki no Rēzeknes, Viļakas, Balvu, Varakļānu, Viļānu, Zilupes, Ludzas, Maltas, Kārsavas un Baltinavas mūzikas skolām.
Balvu Mūzikas skolu pārstāvēja viskuplākais dalībnieku skaits – 26 flautas, klarnetes, saksofona, trompetes, eifonija, tubas un sitaminstrumentu spēles audzēkņi, kuri konkursa pirmajā kārtā Balvos nodemonstrēja vislabāko sniegumu.
Balveniešu uzstāšanos Rēzeknē novērtēja visai atzinīgi - gandrīz puse 2. kārtas dalībnieku (12 audzēkņi) izcīnīja godpilno un atbildīgo pienākumu – pārstāvēt Balvu Mūzikas skolu valsts konkursa 3.kārtā Rīgā. Finālistu vidū ierindojās 3.flautas klases audzēkne Laura Jeromāne un 7.flautas klases audzēkne Una Romāne, 2.klarnetes klases audzēkne Anastasija Garkuša un 4.klarnetes klases audzēkne Aiva Melne, 3.saksofona klases audzēkne Patrīcija Apšeniece, 5.saksofona klases audzēknes Megija Kriviša un Kerija Žanete Zeltiņa, 2.eifonija klases audzēknis Roberts Ivdris, 3.eifonija klases audzēknis Adrians Ļvovs, 2.trompetes klases audzēknis Matīss Linnass, 7.trompetes klases audzēknis Ričards Ķirsons un 2.sitaminstrumentu klases audzēknis Rihards Jermacāns. Daudzas stundas darbā ar audzēkņiem ieguldījuši viņu pedagogi Arnis Graps, Vladimirs Bondarenko, Jānis Budevičs, Egons Salmanis. Īpašu pateicību par nenovērtējamu ieguldījumu audzēkņu sagatavošanā pelnījis koncertmeistars – Viktors Bormanis, kurš dala panākumu prieku kopā ar jaunajiem māksliniekiem un viņu pedagogiem.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Radoša ceturtdiena radošiem cilvēkiem, kad galvā var tapt super scenārijs par Līgo vakara svinēšanu, gan dzimt jauna melodijas, raksts vai dzejolis, vai uz molberta brīnišķīga glezna. Tāpat šodien cenšamies dzīvot viegli kā putniņi gaisā, kā tanī teicienā: ne tie sēj, ne tie pļauj, bet tāpat ir paēduši. Tomēr šodienas eiforijā nevajadzētu aizmirst par savu jaunāko paaudzi: bērniem vai mazbērniem, kā arī mājdzīvniekiem. Kā tikai jūs šodien atlaidīsiet grožus, tā viņi uzreiz var nogāzt kādus podus. Tāpēc šodien, lūdzu, sekojiet viņu nodarbēm!