1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-05-2019
Vārdadienas šodien: Emīlija

Rakstos

Lai varētu pastāvēt internātpamatskola!

28.februāra Balvu novada domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumprojektu piešķirt no pamatbudžeta līdzekļiem, samazinot atlikumu uz gada beigām EUR 65 127, Tilžas internātpamatskolai uzturēšanas izdevumiem periodam no 1.februāra līdz 1.augustam. Tāpat apstiprināja skolas budžetu 2019.gadam – EUR 359 577. “Lai nodrošinātu skolas darbību līdz 1.augustam, pašvaldības dotācija paredzēta 127 190 eiro apmērā,” informēja Finanšu un attīstības nodaļas vadītāja Olga Siņica. Savukārt novada vadītājs Aigars Pušpurs solīja, ka martā deputātus aicinās uz diskusijām par skolas iespējamo nākotni.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Zemnieču un pilsētnieču diena, kad zemniecēm izdosies šādi lauku darbi: ravēšana, sakņu sēšana un cīņa ar kaitēkļiem, bet pilsētniecēm dažādas skaistumkopšanas procedūras. Ja nav liekas naudas vai laika saloniem un gribat izskatīties par 10 gadiem jaunākas, tad kāda recepte no vecmāmiņas pūralādes:

1. Iegādājieties aptiekā kliņģerīšu tinktūru spirtā.

2. 1 ēdamkarote šīs tinktūras +1 glāze ūdens + milti.

3. Visu sajaucam kopā „putriņā”, kas pēc konsistences atgādina krējumu.

4. Uzklājam uz sejas uz 30 minūtēm.

5. Pēc tam nomazgājam ar siltu ūdeni.

Šī maska noderēs visiem ādas tipiem, tā attīrīs un atsvaidzinās jūsu seju. Ceru, ka rezultāts būs satriecošs gan zemniecēm, gan pilsētniecēm. Lai izdodas!