1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-05-2019
Vārdadienas šodien: Emīlija

Rakstos

Panākumi Igaunijā

No 22. līdz 24.februārim Haapsalu, Igaunijā, notika ložu šaušanas sacensības.
Tajās piedalījās izglītojamie no Lietuvas, Minskas, Igaunijas, Aizputes, Krāslavas, Dobeles, Tukuma, Daugavpils, kā arī Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas. Ar mazkalibra šauteni (30 šāvieni guļus) 3.vietu ieguva Arvis Pužulis. Ar mazkalibra šauteni no trīs stāvokļiem jauniešiem 2.vietu ieguva Didzis Aleksāns. Šaušanā ar pneimatisko šauteni (40 šāvieni) 1.vietu ieguva Didzis Aleksāns. Jāuzsver, ka Didzim pietrūka divu punktu līdz sporta meistaram. Savukārt lielajā kopvērtējumā ar šautenēm (pneimatiskā + mazkalibra summā) jauniešu grupā pārliecinoši uzvarēja D.Aleksāns un ieguva ceļojošo kausu. Turklāt šajās sacensībās piedalījās un uzrādīja rezultātus tuvu saviem personīgajiem sasniegumiem Gunita Šakina, Diāna Dupuže un Samanta Jugane.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Zemnieču un pilsētnieču diena, kad zemniecēm izdosies šādi lauku darbi: ravēšana, sakņu sēšana un cīņa ar kaitēkļiem, bet pilsētniecēm dažādas skaistumkopšanas procedūras. Ja nav liekas naudas vai laika saloniem un gribat izskatīties par 10 gadiem jaunākas, tad kāda recepte no vecmāmiņas pūralādes:

1. Iegādājieties aptiekā kliņģerīšu tinktūru spirtā.

2. 1 ēdamkarote šīs tinktūras +1 glāze ūdens + milti.

3. Visu sajaucam kopā „putriņā”, kas pēc konsistences atgādina krējumu.

4. Uzklājam uz sejas uz 30 minūtēm.

5. Pēc tam nomazgājam ar siltu ūdeni.

Šī maska noderēs visiem ādas tipiem, tā attīrīs un atsvaidzinās jūsu seju. Ceru, ka rezultāts būs satriecošs gan zemniecēm, gan pilsētniecēm. Lai izdodas!