1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-04-2019
Vārdadienas šodien: Armanda, Armands

Rakstos

Aizturēts Māris Zvirgzdiņš

Aizvadītajā sestdienā Lietuvā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem sadarbojoties ar Lietuvas policijas kolēģiem, aizturēts bruņots 1984.gadā dzimušais Māri Zvirgzdiņš. Pēc redakcijas rīcībā esošās informācijas likumsargi vīrieti meklēja par 16.martā notikušo sievietes slepkavību Rīgā.

Pēc vīrieša aizturēšanas Valsts policija izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedz. Savukārt redakcija atgādina, ka 16.marta vakarā (minētās sievietes slepkavības dienā) Balvos notika pakaļdzīšanās M.Zvirgzdiņam. Valsts policijai nācās pielietot arī dienesta ieroci. Tomēr, turpinot nepakļauties policijas darbinieku likumīgām prasībām, M.Zvirgzdiņam no likumsargiem kājām izdevās aizmukt. Savukārt pagājušajā trešdienā un naktī uz ceturtdienu Balvu novada Kubulu pagasta mazdārziņu teritorijā notika vērienīgi bēguļojošā vīrieša meklēšanas pasākumi. Operācijā tika iesaistīti arī speciālo uzdevumu dienesti “OMEGA” un “SIGMA”, tajā skaitā helikopters. Tomēr arī šoreiz meklēšanas operācija nevainagojās panākumiem, līdz, kā minēts, pagājušajā sestdienā Lietuvā likumsargi M.Zvirgzdiņu aizturēja.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Tu neticēsi, bet Otrās Lieldienas solās būt labākas par pirmajām. Ar piebildi, ja vakar nebūsi daudz dzēris, ēdis un gāzis (-usi) podus. Šodien vari veiksmīgi uzsākt ko jaunu: vienalga lielu vai mazu; vari apmeklēt jauku pasākumu; vari sagaidīt savas trakās idejas atbalstu no radiem, draugiem vai pat deputātiem; vari gūt grandiozu baudu gan no kāda smalka deserta, gan no mīļa cilvēka (kā, jā, tas ir tas, par ko tu domāji!). Lai tev viss izdodas!