1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
18-06-2019
Vārdadienas šodien: Nils, Viktors

Rakstos

Aizturēts Māris Zvirgzdiņš

Aizvadītajā sestdienā Lietuvā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem sadarbojoties ar Lietuvas policijas kolēģiem, aizturēts bruņots 1984.gadā dzimušais Māri Zvirgzdiņš. Pēc redakcijas rīcībā esošās informācijas likumsargi vīrieti meklēja par 16.martā notikušo sievietes slepkavību Rīgā.

Pēc vīrieša aizturēšanas Valsts policija izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus nesniedz. Savukārt redakcija atgādina, ka 16.marta vakarā (minētās sievietes slepkavības dienā) Balvos notika pakaļdzīšanās M.Zvirgzdiņam. Valsts policijai nācās pielietot arī dienesta ieroci. Tomēr, turpinot nepakļauties policijas darbinieku likumīgām prasībām, M.Zvirgzdiņam no likumsargiem kājām izdevās aizmukt. Savukārt pagājušajā trešdienā un naktī uz ceturtdienu Balvu novada Kubulu pagasta mazdārziņu teritorijā notika vērienīgi bēguļojošā vīrieša meklēšanas pasākumi. Operācijā tika iesaistīti arī speciālo uzdevumu dienesti “OMEGA” un “SIGMA”, tajā skaitā helikopters. Tomēr arī šoreiz meklēšanas operācija nevainagojās panākumiem, līdz, kā minēts, pagājušajā sestdienā Lietuvā likumsargi M.Zvirgzdiņu aizturēja.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Tā kā ne darbā, ne biznesā šodien kalnus gāzt neizdosies, tad parūpēsimies par savu izskatu: matiem, nagiem, sejas ādu. Jo papardes zieda meklēšanas diena nav aiz kalniem. Pat, ja nav naudas dārgām procedūrām, tad tev ir rokas un kājas. Tāpēc pēc darba, aidā, uz pļavu un pieplūc ceļmallapas vai lielā dadža lapas vai pat ar lāpstu izroc arī saknes. Nē, nē, ēst tev tās nevajadzēs, bet pavārīt gan minūtes 30. Pēc tam ar šo novārījumu var gan mazgāt, gan skalot matus. Ja šo procedūru 1x nedēļā atkārtosi vismaz mēnesi, es tev garantēju satriecoši skaistus un veselīgus matus. Citas skaistumkopšanas maskas un receptes meklē internetā vai vecmāmiņas vecajā kladē. Lai izdodas!