1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
20-09-2019
Vārdadienas šodien: Maigurs, Mārica, Māris

Rakstos

Žurnālistus ministra teiktais iepriecina

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai ir iesniedzis priekšlikumus grozīt likumu “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”, nosakot aizliegumu pašvaldībām dibināt un izdot preses izdevumus un citus masu informācijas līdzekļus, kā arī reģistrēt interneta vietnes kā masu informācijas līdzekļus.

Šī ziņa iepriecina. Vairākkārt esam rakstījuši par reģionālās preses problēmām. Preses izdevēji un žurnālistu organizācijas gadiem cenšas panākt, ka pašvaldībām aizliedz izdot bezmaksas avīzes, kas kropļo konkurenci un nekritiski slavina vietējo varasvīru veikumu. Sabiedrībā gan nav viennozīmīgas attieksmes pret šo jautājumu, pašvaldības pārsvarā uzskata, ka ir jāsaglabā viņu izdevumi.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Pārdomu svētdienā labāk noslēpties no sabiedrības savā mājā, mežā vai pie ezera, lai pārdomātu savu dzīvi. Un pameklētu „baļķi savā acī” – reizēm tas ir noderīgi. Aktīvai sportošanai, riskantiem pasākumiem un attiecību skaidrošanai nepiemērota diena. Labāk nospļaujies, ka tava otrā puse atkal brīvdienās nav mājās, jo aizlaidusies ar draugu uz copi vai medībām. Dodies uz kādu tirgu vai veikalu iepirkties. Ticu, ka tu tur „izraksi” kādu satriecošu kleitu, kurpītes vai zābaciņus, lai tavām kolēģēm izsprāgst acis no pieres.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   

 

 

 

 

 

 

 

 

                      

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat priekšlikumu, ka no nākamā gada paredzēts samazināt bezdarbnieku pabalsta izmaksas termiņu un apmēru?