1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-07-2019
Vārdadienas šodien: Ramona, Ritma

Rakstos

Žurnālistus ministra teiktais iepriecina

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai ir iesniedzis priekšlikumus grozīt likumu “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem”, nosakot aizliegumu pašvaldībām dibināt un izdot preses izdevumus un citus masu informācijas līdzekļus, kā arī reģistrēt interneta vietnes kā masu informācijas līdzekļus.

Šī ziņa iepriecina. Vairākkārt esam rakstījuši par reģionālās preses problēmām. Preses izdevēji un žurnālistu organizācijas gadiem cenšas panākt, ka pašvaldībām aizliedz izdot bezmaksas avīzes, kas kropļo konkurenci un nekritiski slavina vietējo varasvīru veikumu. Sabiedrībā gan nav viennozīmīgas attieksmes pret šo jautājumu, pašvaldības pārsvarā uzskata, ka ir jāsaglabā viņu izdevumi.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Sapņainajā sestdienā noskaņojums būs romantisks, tāpēc var izdoties iepriecināt savu mīļoto gan ar garšīgām pusdienām, gan ar zemeņu (vai aveņu) groziņu, gan jauku ballīti vai citu negaidītu dāvaniņu. Ja tu piederi pie tiem apzinīgajiem, kuru devīze ir: nevienu nodzīvotu dienu bez laba darba, tad to šodien tev izdosies realizēt bez īpašas piepūles pļavā, vācot ārstnieciskos augus. Pačukstēšu, ka šodien un rītdien tiem piemīt tikpat dziedinošas un maģiskas īpašības kā uz Jāņiem. Netici?! Bet tu pamēģini.

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat reklāmas ietekmi uz iedzīvotājiem?