1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-10-2019
Vārdadienas šodien: Severīns, Urzula

Rakstos

Atkal panākumi vieglatlētikas krosā

 

Turpinoties Valsts robežsardzes (VRS) 2019.gada spartakiādei, 20.septembrī Rīgā, Šmerļa meža  trasē, notika VRS čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā.

VRS, VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas robežsargi veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, bet vīrieši-veterāni, sievietes un sievietes-veterāni - 1000 m. Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā augsto 2.vietu izcīnīja VRS Viļakas pārvaldes robežsardze ZANDA MIHAILOVA.
Savukārt nedēļu vēlāk (27.septembrī) turpat Rīgā, Šmerļa mežā, notika Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Piecu komandu kopvērtējumā 1.vietu ieguva Valsts policija, 2.vietu - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, bet 3.vietu - Valsts robežsardzes komanda. Turklāt VRS komandā startēja un bronzas vērtās godalgas palīdzēja izcīnīt arī jau minētā Z.Mihailova no Viļakas pārvaldes.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Informācijas pirmdienā patiks tev tas vai nepatiks, bet ziņas pie tevis plūdīs no visām pusēm. Tev tās būs prasmīgi jāizsijā: jāatdala graudi no pelavām (patiesība no tenkām). Diena piemērota iesākto lietu pabeigšanai, nevis jaunu uzsākšanai. Tāpat šodien ieteicamas sporta aktivitātes mērenās devās. Ja tev nav tas vecums, kad skriet maratonu vai pārpeldēt baseinu 10x, tad intereses pēc aizej ar savu bērnu (vai mazbērnu) uz viņa treniņu futbolā, karatē vai sporta dejās. Tici man, ka tas būs patīkami jums abiem (-ām). Jūs atcerēsieties savus skolas gadus, bet bērns (vai mazbērns) sajutīsies kā čempions jūsu acīs. Un tas noteikti lieliski uzlabos jūsu attiecības. Netici?! Bet tu pamēģini.


 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat ieceri ievērojami paaugstināt valsts finansējumu politiskajām partijām?