1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-10-2019
Vārdadienas šodien: Severīns, Urzula

Rakstos

Nosvin ar dzeju un dziesmām


1.oktobrī visā pasaulē atzīmēja Starptautisko veco ļaužu dienu, tāpēc arī Balvu seniori tikās muižā, lai kopīgo padziedātu, paklausītos dzeju un baudītu siltu zupu.
 Atnākušos iepriecināja Beāte Anta Zeltiņa no Balvu Kultūras un atpūtas centra, kura nolasīja izjustos un emocionālos vecmāmiņas Hertas Zeltiņas dzejoļus. Arī viņas tēvs Imants Zeltiņš rakstīja dzeju, un arī tos Beāte Anta atklāja klausītājiem. Jauko noskaņu papildināja krievu kultūras biedrības ansambļa “Razdoļje” sievas, izpildot dziesmas, kuras daļēji līdzi varēja dziedāt visi zālē sēdošie.  Ar akordeonu ieradās Zintis Krakops, kura repertuārā ir dziesmas gan latviešu un krievu, gan latgaliešu valodā. Noslēgumā visi baudīja Dzidras Sērmūkšas uzņēmuma meiteņu gatavoto zupu un saņēma Latvijas Sarkanā Krusta Balvu komitejas dāvanas. Arī otrajā dienā seniori tikās pirmajā šī rudens sapulcē, lai no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Viļakas posteņa vadītāja Raivja Bondara uzzinātu aktuālo par dūmu detektoriem un to uzstādīšanu. Seniori iegādājās arī gleznu no gleznošanas studijas “Olīves” izstādē redzamajiem darbiem, no kuru pārdošanas atbalstīs ugunsnelaimē cietušās Inas Bankovas ģimeni. Darbus  Sociālā dienesta 3. stāvā vēl var apskatīt un par nelielām summām iegādāties ikviens interesents.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Pirmdiena

Informācijas pirmdienā patiks tev tas vai nepatiks, bet ziņas pie tevis plūdīs no visām pusēm. Tev tās būs prasmīgi jāizsijā: jāatdala graudi no pelavām (patiesība no tenkām). Diena piemērota iesākto lietu pabeigšanai, nevis jaunu uzsākšanai. Tāpat šodien ieteicamas sporta aktivitātes mērenās devās. Ja tev nav tas vecums, kad skriet maratonu vai pārpeldēt baseinu 10x, tad intereses pēc aizej ar savu bērnu (vai mazbērnu) uz viņa treniņu futbolā, karatē vai sporta dejās. Tici man, ka tas būs patīkami jums abiem (-ām). Jūs atcerēsieties savus skolas gadus, bet bērns (vai mazbērns) sajutīsies kā čempions jūsu acīs. Un tas noteikti lieliski uzlabos jūsu attiecības. Netici?! Bet tu pamēģini.


 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat ieceri ievērojami paaugstināt valsts finansējumu politiskajām partijām?