1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-11-2019
Vārdadienas šodien: Betija, Elizabete, Liza, Līze

Rakstos

Skolās ievēl prezidentus

Daudzās mācību iestādēs oktobrī pilnā sparā norisinās pašpārvaldes prezidentu vēlēšanas. Baltinavas vidusskolā šis bija viens no pirmajiem darbiem, kas paveikts, sākoties jaunajam mācību gadam. Jau septembra sākumā tur ievēlēja Skolēnu pašpārvaldes jauno sastāvu. Atbilstoši skolēnu pašpārvaldes reglamentam, kandidātus skolēnu padomei izvirzīja 7.-12.klašu skolēni. Pārvēlēšanu sapulcē sākumā par darbu aizvadītajā mācību gadā atskaitījās pērnā gada pašpārvaldes pārstāves Agrita Luīze Kušnire un Salvija Supe no 12. klases. Šogad viņas nekandidēja uz atbildīgajiem amatiem, dodot iespēju pašpārvaldē darboties jauniem pārstāvjiem.
Vēlēšanu komisija, kurā katru klasi pārstāvēja viens skolēns, izsniedza vēlēšanu biļetenus, bet pēc balsošanas saskaitīja balsis un apkopoja vēlēšanu rezultātus. 2019./2020. mācību gada skolēnu pašpārvaldē ievēlēti: Patrīcija Ločmele (12.klase), Mārtiņš Laganovskis (9.klase), Zane Tabore (11.klase), Sonora Logina (9.klase) un Līna Pundure (12.klase). Sanākot uz pirmo sēdi, jaunā Skolēnu padome par Skolēnu padomes prezidentu ievēlēja Mārtiņu Laganovski, bet par viņa vietnieci - Līnu Punduri.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Otrdiena

Pēc svētku otrdienā gūt panākumus var traucēt personīgais ego. Iespējams, ka jūsu kolēģis (-e) sajutīsies kā pasaules naba un ierosinās taisīt reformas ģimenē vai darbavietā. Piemēram: šķirties vai dalīt mantu, atlaist no darba vai pazemināt amatā, atvilkt no algas vai samazināt tāpat niecīgo atalgojumu. Pirms taisīt vētru ūdens glāzē un pamācīt citus, šodien katram derētu atcerēties savu ieņemamo amatu un pienākumus. Lai neiznāktu tā, ka ola māca vistu. Vai sarunājuši?