1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-11-2019
Vārdadienas šodien: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Rakstos

Viļakas pārvaldei - sudrabs un bronza

Viļakas pārvaldes komanda. Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra šautuvē aizvadītas Valsts robežsardzes čempionāta sacensības šaušanā. Valsts robežsardzes pārstāve DIĀNA DEŅISOVA informē, ka tajās piedalījās Viļakas, Ludzas, Daugavpils, Rīgas, Ventspils, Aviācijas pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas komandas. To dalībnieki sacentās trīs vingrinājumos: “Ātršaušana - divas sērijas ar aptveres maiņu”, “Ātršaušana - divas sērijas norādītajās zonās” un “Noziedznieku vajāšana”. Sacensībās gan komandu, gan arī individuālajā vērtējumā ar panākumiem startēja arī Viļakas pārvaldes robežsargi. Komandu vērtējumā 1.vietu izcīnīja VRS Ludzas pārvalde, 2.vietu - VRS Daugavpils pārvalde, bet 3.vietu ieguva VRS Viļakas pārvaldes komanda. Savukārt sieviešu grupā 2.vietu izcīnīja Edīte Barsova no Viļakas pārvaldes.
Attēlā redzama Viļakas pārvaldes komanda, kurā startēja Roberts Kaļva, Tatjana Silineviča, Sergejs Volnobajevs, Edīte Barsova, Raitis Štotaks un Aldis Kašs.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Trīspadsmitā datuma rīts nebūs 13, ja nesāksies ar dažādiem fors mažor apstākļiem: nepamatotas kavēšanās, neuzmanības traumas, kaut kādi kašķi un ķibeles gan mājās, gan uz ceļa, gan darbavietā, kas visticamāk ilgs līdz plkst. 10.46, kad būs beidzies čika laiks. Tā kā neieciklējies uz neveiksmīgu dienu, ja no rīta melns kaķis šķērso jūsu ielu. Pēc plkst. 11.00 tie jau pārsvarā būs balti kaķi. Veselības jomā nepatīkamus pārsteigumus var sagādāt osteohondrozes saasinājums. Baidos, ka no tās šodien vairāk cietīs Dvīņu, Strēlnieku un Ūdensvīru zīmju pārstāvji (pārstāves). Ja tu būsi izņēmums, es tiešām priecāšos.