1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-11-2019
Vārdadienas šodien: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Rakstos

Halovīns aizvadīts mierīgi

Pagājušajā ceturtdienā daudzviet pasaulē svinēja Visu svēto dienu priekšvakaru jeb Halovīnu, kad piemin mirušos, svētos, mocekļus un dvēseles, kuras vēl atrodas šķīstītavā. Lai arī Halovīna vakarā pārģērbties par, piemēram, spokiem un raganām un staigāt pa mājām, prasot saldumus, ir amerikāņu tradīcija, tā globalizācijas rezultātā izplatījusies arī Latvijā. Šajā dienā pēc saldumiem lūkot devās arī vairāki mūspusē dzīvojošie bērni. Ja iepriekšējos gados šādas jaunākās paaudzes aktivitātes atsevišķos gadījumos noslēdzās ar huligānisku rīcību (piemēram, apskrāpētām dzīvokļu durvīm kādā Balvu pilsētas daudzdzīvokļu mājā, tādējādi to īpašniekiem nodarot materiālus zaudējumus), šogad, kā informē Balvu novada pašvaldības policija, Halovīns Balvos aizvadīts ļoti mierīgi.

Tikmēr Halovīna vakarā kāds bija parūpējies ar izgrebtu ķirbi (attēlā), izdekorējot drošības saliņu Stacijas un Krasta ielu krustojumā Balvos (pagriezienā uz degvielas uzpildes staciju “Virši-A”). Tajā bija ievietota arī degoša svecīte. Tiesa, nākamās dienas pēcpusdienā ķirbja galva no saliņas pazuda. Lai gan jāatzīst, ka tā tur visnotaļ labi iederējās un kopējo ainu nebūt nedarīja mazāk pievilcīgu. Izgrebto ķirbi novērtēja arī vairums garāmbraucošo autovadītāju, ķirbja galvai uzsmaidot!

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Trīspadsmitā datuma rīts nebūs 13, ja nesāksies ar dažādiem fors mažor apstākļiem: nepamatotas kavēšanās, neuzmanības traumas, kaut kādi kašķi un ķibeles gan mājās, gan uz ceļa, gan darbavietā, kas visticamāk ilgs līdz plkst. 10.46, kad būs beidzies čika laiks. Tā kā neieciklējies uz neveiksmīgu dienu, ja no rīta melns kaķis šķērso jūsu ielu. Pēc plkst. 11.00 tie jau pārsvarā būs balti kaķi. Veselības jomā nepatīkamus pārsteigumus var sagādāt osteohondrozes saasinājums. Baidos, ka no tās šodien vairāk cietīs Dvīņu, Strēlnieku un Ūdensvīru zīmju pārstāvji (pārstāves). Ja tu būsi izņēmums, es tiešām priecāšos.