1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
12-11-2019
Vārdadienas šodien: Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Rakstos

Uzvar četrās no piecām spēlēm

3.novembrī Salaspils sporta namā aizvadīts Latvijas 2019./2020.gada sezonas komandu čempionāts galda tenisā, kas ir pirmais sabraukums no pieciem.

“Balvu Sporta centrs - Lagūna” komandas sastāvā startēja Guntis Dulbergs, Aivars Dulbergs, Valdis Prilužnijs, Oļegs Iļjins un Ingus Meisters. Guntis Dulbergs stāsta, ka šogad Balvu komanda ir pakāpusies par vienu līgu augstāk un tagad spēlē 3.līgā: “Balvu komandai bija jāspēlē pret “GTK Namejs – Mārupe”, kur pārliecinoši uzvarēja Balvu komanda ar rezultātu 4:0. Pret otro komandu - “Salaspils GTK” - piedzīvots zaudējums, jo ar rezultātu 0:4 uzvarēja Salaspils komanda. Pret trešo komandu “GTK Namejs - Duada” uzvarēja Balvu komanda ar 4:1. Pret trešo komandu “GTK Namejs - Jelgava” zaudējums ar 4:2. Spēlē pret nākamo komandu “Latgale academy” no Līvānu novada sīvā cīņā uzvarēja Balvu komanda ar 4:3, kur izšķirošo uzvaru guva Guntis Dulbergs. Balvu komandas dubultspēlēs, kurās spēlēja Aivars Dulbergs kopā ar Oļegu Iļjinu, Balvu komanda uzvarēja četras no piecām spēlēm. Šajā sabraukumā Balvu komandai bija jāizspēlē 27 spēles.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Trīspadsmitā datuma rīts nebūs 13, ja nesāksies ar dažādiem fors mažor apstākļiem: nepamatotas kavēšanās, neuzmanības traumas, kaut kādi kašķi un ķibeles gan mājās, gan uz ceļa, gan darbavietā, kas visticamāk ilgs līdz plkst. 10.46, kad būs beidzies čika laiks. Tā kā neieciklējies uz neveiksmīgu dienu, ja no rīta melns kaķis šķērso jūsu ielu. Pēc plkst. 11.00 tie jau pārsvarā būs balti kaķi. Veselības jomā nepatīkamus pārsteigumus var sagādāt osteohondrozes saasinājums. Baidos, ka no tās šodien vairāk cietīs Dvīņu, Strēlnieku un Ūdensvīru zīmju pārstāvji (pārstāves). Ja tu būsi izņēmums, es tiešām priecāšos.