1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Rakstos

Noslēdzies Ziemeļaustrumu čempionāts

10.septembrī noslēdzās Ziemeļaustrumu futbola čempionāts, kurā Balvu Sporta skolu pārstāvēja 9 komandas 8 vecuma grupās.
Kā stāsta treneris Ingus Zaharāns, jaunie futbolisti arī Covid-19 pandēmijas laikā spējuši sagatavoties, lai godam pārstāvētu savu pilsētu ārpus novada robežām. Trīs komandas uzvarēja savās vecuma grupās, divas ierindojās 2.vietā, bet četrām komandām šī bija lieliska sacensību pieredze, lai pilnveidotu spēlētprasmi. Vienīgā grupa, kurā nebija pārstāvēti Balvi, bija meiteņu grupa, taču treneris arī uz to, ka pie mums futbola laukumos dosies meitenes, skatās cerīgi. Balvu Sporta skolas jauniešu komandas turpina startēt Latvijas čempionāta U-13 un U-14 vecuma grupās, kur sezona turpināsies vēl līdz novembrim, ja vien nebūs jauni Covid-19 ierobežojumi. Sezonu turpina arī Balvu pieaugušo futbolistu komanda. Darbu sākuši 2016. un 2017.gadā dzimušie bērni, kuri gan sacensībās vēl nepiedalās, bet cītīgi mācās spēlēt futbolu, lai jau pirmajās sacensībās spētu parādīt maksimāli labu sniegumu.

U-12 futbolisti izcīna 1.vietu. Par Ingusa Zaharāna trenētās komandas labāko spēlētāju atzina Edgaru Boldānu, visa turnīra labāko vārtsargu - Viesturu Pipcānu, bet visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju - Tomu Zvejnieku.

Uzvara arī U-15 grupas spēlētājiem. Labākais spēlētājs šajā komandā ir Danils Aleksejevs, visa turnīra labākais vārtsargs - Rainers Ušāns-Čips, bet visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Deivijs Pušpurs. Komandu trenē Ingus Zaharāns, uzvara izcīnīta piecu komandu konkurencē.

Otrā vieta sešu komandu konkurencē. Trenera Jāņa Zakarīša U-10 komandā par labāko spēlētāju atzīts Ivo Frolovs, bet par visa turnīra labāko uzbrucēju - Viesturs Salmanis.

vadi

Veiksmes prognoze


.