1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
08-08-2022
Vārdadienas šodien: Mudīte, Vladislava, Vladislavs

Rakstos

Pārbaudi savu auto bez maksas!

No 8. līdz 10.decembrim (no pulksten 12 līdz 19) trīs Latgales pilsētās – Rēzeknē, Jēkabpilī un Daugavpilī - notiks bezmaksas automobiļu pārbaudes, kurās vadītājiem būs iespēja noskaidrot, vai auto pilnvērtīgi sagatavots ziemas ceļiem. Ja minētajos datumos uz šīm pilsētām pa ceļam ir arī mūspuses iedzīvotājiem, aicinām šo iespēju izmantot!
Pērn līdzīgā akcijā tika pārbaudītas aptuveni 700 automašīnas, vairāk nekā pusei atklājot dažāda līmeņa nepilnības. Turklāt daudzi auto īpašnieki par to nemaz nenojauta. “Tuvojoties ziemai, automašīnas uzturēšanā pastiprināta uzmanība jāpievērš atbilstošu ziemas riepu nomaiņai, degvielai un tās daudzumam bākā, logu slotiņām un šķidrumam, bremžu stāvoklim. Atskatoties uz iepriekšējā gada rezultātiem, kad vidēji dienā pārbaudījām ap 70 automašīnas, secinām, ka šādas pārbaudes ir ļoti vajadzīgas un autovadītāju vidū augsti novērtētas,” saka Drošas Braukšanas Skolas direktors Jānis Vanks.
Pārbaužu laikā tiks noteikts sekojošais: ziemas riepu atbilstība likumam un drošas braukšanas pamatprincipiem - vai tās ir darba kārtībā, nav vecākas par pieciem gadiem, vai riepu protektors seklākajā vietā nav mazāks par 4-5 milimetriem; apsekoti automašīnas lukturi - vai tie ir atbilstoši noregulēti un neapžilbina pretī braucošos; pārbaudīs logu slotiņu kvalitāti, lai nepieciešamības gadījumā tās varētu nomainīt; tiks sniegtas konsultācijas par drošu braukšanu ziemas sezonā un veicamajiem priekšdarbiem, lai auto būtu gatavs ziemai; pēc spēkrata pārbaudes autovadītāji saņems speciālistu slēdzienu, kas palīdzēs atbilstoši sagatavoties ziemas braukšanas sezonai.

Automašīnu bezmaksas pārbaudes Latgalē notiks:

RĒZEKNĒ: 8.decembrī - Atbrīvošanas alejā 143b;
JĒKABPILĪ: 9.decembrī - Rīgas ielā 218G;
DAUGAVPILĪ: 10.decembrī - Ventspils ielā 28.

vadi

Veiksmes prognoze


.