1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2024
Vārdadienas šodien: Estere, Hermīne

Afiša ar 3.maiju (2024.g.)

Balvu Novada muzejā
Līdz 9.maijam skatāma Pētera Džigura 80. jubilejas darbu izstāde “Grafika”.

Balvos
Balvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā līdz 15.maijam Ināras Cines (dzim. Puka) gleznu izstāde.
5.maijā plkst. 15.00 kultūras namā ikviens interesants aicināts uz Elzas Gaujas filmu “Pastkarte no Romas”. Galvenās lomas atveido Indra Burkovska un Jānis Jarāns. Ieejas maksa – EUR 3.
4.maijā plkst. 12.00 Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā “Baltā galdauta svētki” ģimenēm kopā ar īstām Latvju saimniecēm: Viju Kuļšu (Latgale), Ilzi Briedi (Vidzeme). Būs iespēja iegādāties saimnieču īpaši svētkiem gatavoto ēdienu un nobaudīt gardo SVĒTKU KŪKU! Muzicēs Bērzpils pagasta folkloras kopa “Saivenis”. Ieeja bez maksas.
4.maijā plkst. 17.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā mūzikas un dzejas uzvedums “Imants un Ziedonis”. Uzveduma pamatā – Imanta Kalniņa dziesmas ar Ziedoņa dzeju, kā arī Imanta Ziedoņa dzejoļi un pārdomas paša autora balss ierakstā. Kopā ar Balvu Kultūras un atpūtas centra jaukto kori “Mirklis” un solistiem Dagmāru Laicāni, Angelīnu Krivošejevu, Oskaru Jeski uzvedumā piedalīsies mūziķi Zoja Zaharova (vijole), Klēra Kuļikauska (flauta), Ģirts Ripa (klavieres), Mārcis Kalniņš (perkusijas), Aldis Prancāns (basģitāra) diriģenta Ulda Kokara vadībā. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā.
11.maijā plkst. 12.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Māmiņu festivāls “Mammas soma”. Pavasara andele, informatīvas un izglītojošas tikšanās ar dažādiem speciālistiem, izklaidējošas un relaksējošas aktivitātes gan māmiņām, gan bērniem.
12.maijā plkst. 17.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā norisināsies Arņa Grapa jubilejas koncerts “Mana dzīve – Mūzika!”. Lai arī Arnis nav dzimis un audzis Balvos, tomēr viņa muzikālie priekšnesumi mums visiem ir ļoti labi pazīstami. Mēs ļoti lepojamies, ka Arnis ir iesakņojies Balvos, kā pedagogs – Balvu Mūzikas skolā. Koncertā Arnim pievienosies draugi – pianists un sintezatora spēles meistars Gundars Dzenovskis, perkusionists Ingus Matisāns, kā arī citi mākslinieki. Programmā skanēs populāras ārzemju un latviešu estrādes dziesmas. Ieejas maksa – EUR 7 (biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs).

Baltinavā
“Galdauts – māju saimnieces cieņas un goda apliecinājums” – Mātes, ģimenes un Baltā galdauta svētkiem veltīta baltinaviešu galdautu izstāde muzejā.
4.maijā Baltinavā tiks svinēti ielu svētki “Sābru diena”. Plkst. 14.00 –14.20 pie Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas uzstāsies BMMS mūsdienu deju pulciņš, vokālais ansamblis “Naktsvijoles”, līnijdejotājas “Optimistes” (Briežuciems).
Plkst. 14.30 – 15.00 pie Baltinavas muzeja dziedās Baltinavas etnogrāfiskais ansamblis, muzicēs “Soldanī” (Briežuciems), muzejā skatāma galdautu izstāde.
Plkst. 15.15 – 15.40 tirgus laukumā muzicēs amatierteātra “Palādas” muzikālā grupa, aktivitātes vadīs Pagasta Žurka un Sābru Kačs.
Plkst. 15.50 – 16.20 Baltinavas vēsturiskajā centrā dejos “Spriguļi/ Vaļasprieks” (Salnava), muzicēs Baltinavas kapela.
Plkst. 16.30 – 17.00 pie Baltinavas vidusskolas dziedās Baltinavas vidusskolas un pagasta kori.
Plkst. 17.10 – 20.00 kultūras namā dejos sieviešu deju kopa “Gaspaža”, muzicēs Salnavas kapela un “AMMA” no Briežuciema. Pašdarbības kolektīvu dalībniekiem ieeja par brīvu, pārējiem apmeklētājiem ieejas maksa – EUR 3.
17.maijā plkst. 18.00 kultūras namā ar koncertu “Es tev novēlu” uzstāsies dziedātājs un vairāku populāru šlāgerdziesmu autors Kaspars Antess un pianists Anatolijs Livča. Ieejas maksa – EUR 7. Iepriekšēja vietu rezervācija pa tālr. 25440049.
Informējam, ka uz šo koncertu būs iespējams apmeklēt arī ar iepriekš iegādātajām biļetēm uz koncertu “Tās ir likteņlīnijas” 31.martā (koncerts tika atcelts). Ja vēlaties izmantot šīs biļetes, aicinām sazināties ar kultūras nama vadītāju, lai veiktu vietu rezervāciju.

Balvu pagastā
Naudaskalna tautas namā Zinta Purena gleznu izstāde “Pavasari gaidot”. Aplūkojama darbdienās no 9.00 līdz 12.00.

Bērzkalnē
Līdz 20.maijam pagasta telpās (pagasta darba laikā) gleznošanas studijas “Olīves“ darbu izstāde.

Bērzpilī
4.maijā plkst. 15.00 Bērzpils sporta angārā koncerts  “Sveiciens Latvijai”. Koncertā uzstāsies Bērzpils pašdarbnieku kolektīvi, ciemiņi no Balviem un Lazdukalna. Ieeja brīva.

Briežuciemā
Briežuciema bibliotēkā Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbi papīra plastikā “Pūkainie draugi”, skolotāja Skaidrīte Bankova.
Tautas namā Balvu novada sociālās pārvaldes struktūrvienības “Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra” dalībnieku darbu izstāde “ČETRI GADALAIKI”. Apskatāma darba dienās vai iepriekš sazinoties, tālr. 2544462.
5.maijā plkst. 14.00 diena ģimenēm – sportiskas aktivitātes, netradicionālo transportlīdzekļu parāde, koncerts. Briežuciemieši un citu pagastu iedzīvotāji aicināti piedalīties jautrās aktivitātēs, var arī radoši padarboties un ierasties ar netradicionālu vai izrotātu transporta līdzekli (slēpes, ķerra, velosipēds, mašīna utt.). Vēlams pieteikt transportlīdzekli pa tālr. 25444621. Par satiksmes noteikumu un drošību atbild transportlīdzekļa īpašnieks.
10.maijā plkst. 14.00 pie tautas nama mākslinieku pēcpusdiena – dekoratīvās sienas apgleznošana.

Krišjāņos
Tautas namā darba dienās no plkst. 9.00 līdz 15.00 skatāma Balvu Mākslas skolas radošā kolektīva darbu izstāde “Kopā”.
4.maijā plkst. 19.00 tautas namā Baltā galdauta svētki kopā ar Krišjāņu dramatisko kolektīvu “Tādi esam” – I.Šteinbergas komēdijas “Šurpu - turpu” iestudējums. Ieejas maksa ziedojums – EUR 1.

Kubulos
5.maijā plkst. 15.00 kultūras namā ikviens interesents aicināts uz Elzas Gaujas filmu “Pastkarte no Romas”. Galvenās lomas atveido Indra Burkovska un Jānis Jarāns. Ieejas maksa – EUR 3.

Kupravā
11.maijā plkst. 18.00 kultūras pasākumu sniegšanas vietā – Mātes dienas ieskaņas koncerts.
11.maijā plkst. 21.00 kultūras pasākumu sniegšanas vietā – diskoballe. Ieejas maksa – EUR 3. Būs pieejami galdiņi!

Lazdukalnā
5.maijā plkst. 22.00 saietu namā notiks ballīte kopā ar Armandu Lozinski Lūsi (populārākās grupas balss līdzinieku) un DJ BroknRoll (vinila plašu pavēlnieku). Ieejas maksa – EUR 7, pēc plkst. 23.00 – EUR 10.

Rugājos
4.maijā plkst. 20.00 tautas namā koncerts “Ai, Latgale, tu dvēselīte mana...”. Atzīmēsim operdziedoņa, rugājieša Tāļa Matīsa 120. dzimšanas dienu. Svinēsim Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un Latvijas iestāšanos ES. Uzstāsies īpašais viesis Jānis Kurševs ar dziesmu programmu par Latgali un amatiermākslas kolektīvi. Ieejas maksa – ziedojums, sākot no EUR 3.
16.maijā plkst. 13.00 tautas namā mazo vokālistu koncerts – konkurss “Cālis-2024”, pieteikšanās līdz 10.maijam pa tālr. 28384855.
18.maijā plkst. 19.00 tautas namā “Erudīcijas jeb prāta spēle”. Veido komandu 3-5 cilvēku sastāvā un piesakies līdz 15.maijam pa tālr. 26672582 vai 28384855.

Tilžā
Līdz 15.maijam Tilžas pagastmājas 2.stāvā darbdienās aplūkojama izstāde “Emeritas dekupāžas pudeles”.
4.maijā no plkst. 8 00 tirgus laukumā gaida tirgotājus un pircējus.
4.maijā plkst. 19.00 Tilžas KVN amatierteātrim “Spogulis” 20 darbības gadi. Pirmizrāde: Skuju Frīdis-Milberģis “SKURSTEŅSKRĀPIS”. Ieejas maksa – EUR 4.
No 6.maija Tilžas pagastmājas 2.stāvā darbdienās Ivetas Brolišas pašdarināto rotaļlietu izstāde.
12.maijā plkst. 15.00 Tilžas Kultūras un vēstures namā koncerts māmiņām un Tilžas Kultūras un vēstures nama bērnu kolektīvu dalībnieku vecākiem “Kārtainais pīrāgs”.

Šķilbēnos
4.maijā plkst. 11.00 Upītē orientēšanās sacensības, veltītas Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas gadadienai.
Plkst. 22.00 Nemateriālās kultūras mantojuma centrā “Upīte” balle kopā ar grupu “Krēsla”. Ieejas maksa – EUR 5, pēc plkst. 23.00 – EUR 7.

Vectilžā
4.maijā plkst. 10.00 sporta un atpūtas centrā viktorīna “Cik daudz Tu zini par Latviju?”. Pēc pasākuma iespēja kopīgi doties velobraucienā ar dažādiem aizraujošiem uzdevumiem un pārbaudījumiem.

Viļakā
4.maijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 pie Viļakas brīvdabas estrādes BĒRNU RĪTS – lāzertags, piepūšamās atrakcijas, vizināšanās ar zirgu (maksas); spēles un atrakcijas no Viļakas JIC. Lietus gadījumā pasākums nenotiks! Zaļais tirdziņš – sieri, maize, bulciņas un citi gardumi, keramika, pirtslietas, suvenīri, koka un citi izstrādājumi.
Plkst. 18.00 kultūras namā Normunda Orlova monoizrāde “Astoņi no bezgalības”. Ieejas maksa – EUR 3. Nav ieteicama bērniem līdz 16 gadiem!
Plkst. 22.00 DISKOBALLE ar Dj Ingaru. Ieejas maksa – EUR 5. Būs pieejami galdiņi. Visas dienas garumā par jūsu vēderpriekiem rūpēsies “Škladi burgers”.
12.maijā no plkst. 7.00 kultūrvēsturiskajā lauku sētā “Vēršukalns” norisināsies piektais Latvijas izaicinājums – 2024.gada sezonas maršruta atklāšanas pasākums ar “Viļakas partizāna” maršruta distancēm. “Viļakas partizāna” maršruta distances: SPILVA ģimenes aplis – 16 km (3-6 stundas). Mazais aplis – 26 km (5-8 stundas). Lielais aplis – 37 km (6-10 stundas). Visās distancēs darbosies izklaidējošas un pieredzi bagātinošas uzdevumu stacijas, finišā sagaidīs silts ēdiens un balvas klātesošajiem dalībniekiem.
Dalības maksa pasākumā un pārgājienā – EUR 20 vienam dalībniekam. Iespēja uzzināt vairāk: Latvijas izaicinājums 2024 – Viļakas partizāns.
18.maijā plkst. 14.00 Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā koncerts “Kā putni dzied”. Piedalās: Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis, Tilžas pamatskolas vokālais ansamblis “Varbūt” (vadītāja Linda Vītola); Lielvārdes bērnu vokālais ansamblis “Mikauši” (vadītāja Baiba Klepere).

Vīksnā
Tautas namā darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 skatāma Valtera Kaņepes personālā fotoizstāde “Pasaule ap mums”.
Līdz 8.maijam bibliotēkā skatāmi Balvu Mākslas skolas audzēkņu radošie darbi izstādē “Tējas laiks ar kūciņām”.
11.maijā plkst. 13.00 tautas namā Mātes dienas koncerts “Tu mums esi mīļākā mamma visā Visumā”.

Maija dziedājumi Balvu novadā
Balvu Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcas dārzā – katru otrdienu plkst. 18.00.
Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas dārzā – katru piektdienu no plkst. 17.00 līdz 18.00.
Baltinavas etnogrāfiskais ansamblis aicina uz Maija dziedājumiem pie krucifiksiem:
8.maijā plkst. 10.00 Keišu kalnā;
15.maijā plkst. 10.00 Slobodā (pie vecā krusta);
22.maijā plkst. 10.00 Muorkovā;
29.maijā plkst. 10.00 Mačusalā.
Svētdienās plkst. 15.00 Pliešovas kapos (organizē kapu vecākā M.Kušnire, dzied kapos apglabāto piederīgie); plkst. 13.00 pie Uobeļovas krusta (dzied ciema ļaudis).
Naudaskalna tautas namā – katru trešdienu plkst. 10.00.
Briežuciema pagasta Dukuļevā – 11.maijā plkst. 14.00.
Kubulu pagastā pie centra krucifiksa – katru dienu plkst. 16.00.
Lazdukalna pagastā pie ciemu krucifiksiem etnogrāfiskais ansamblis “Benislava” un garīgo dziesmu ansamblis “Sonāte” aicina uz Maija dziedājumiem:
5., 12., 19., 26. maijā plkst. 11.00 pie Skujetnieku krucifiksa;
8.maijā plkst. 14.00 pie Mastarīgas kapu krucifiksa;
15.maijā plkst. 14.00 pie Benislavas ciema krucifiksa;
22.maijā plkst. 14.00 pie Slavītu kapu krucifiksa;
29.maijā plkst. 14.00 pie Augustovas Svētās Elizabetes Romas katoļu baznīcas krucifiksa, dārzā.
Medņevas pagastā pie ciemu krustiem:
5.maijā plkst. 17.00 pie Lodumas krusta;
12.maijā plkst. 16.00 pie Lāšķu krusta;
19.maijā plkst. 16.00 pie Slotukalna krusta;
26.maijā plkst. 16.00 pie Brontu krusta.
Tilžas pagastā pie krustiem:
6.maijā plkst. 17.00 pie Akmeņrūču krusta;
13.maijā plkst. 17.00 Kāpessila kapos;
20.maijā plkst. 17.00 Ūdrenes kapos;
27.maijā plkst. 17.00 Tilžas kapos;
31.maijā plkst. 17.00 Tilžas katoļu baznīcas dārzā.
Vectilžas pagastā pie krucifiksiem folkloras kopa “Saime” aicina uz Maija dziedājumiem:
5.maijā plkst. 16.00 pagasta centrā;
12.maijā plkst. 16.00 pie Malvīnes mājas;
19.maijā plkst. 16.00 Sudarbes kapos;
26.maijā plkst. 16.00 Lutenānu kapos.

* Pārpublicēšanas gadījumā “Vaduguns” atsauce obligāta

Afiša

 • Afiša ar 12.jūliju (2024.g.)

  (Afiša)

  Balvos19.jūlijā Balvu novada svētki “Novada dārgumus meklējot – cilvēki, vietas, lietas”. * No plkst. 11.00 Balvu Valsts ģimnāzijas sporta laukumos “Atzeles” 3X3 basketbola turnīrs. * Plkst. 11.00 Balvu Novada muzeja konferenču zālē vēstures...

 • Afiša ar 5.jūliju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosLatgales partizānu pulkam – 105. 5.jūlijā visas dienas garumā aicinām individuāli nolikt ziedus pie pieminekļa Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem.Balvu Novada muzejā ekspozīcijas “Ziemeļlatgale Latvijas neatkarībai” apskate individuāli vai...

 • Afiša no 1. līdz 7. jūlijam

  (Afiša)

  BalvosNo 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku...

 • Afiša no 24. līdz 30.jūnijam

  (Afiša)

  BalvosNo 5. līdz 7. jūlijam Balvos norisināsies VII Starptautiskais klasiskās dramaturģijas festivāls “Ķiršu dārzs”, kurā pulcēsies amatierteātru kolektīvi no visas Latvijas, skatītājiem piedāvājot klasiskus iestudējumus un mūsdienīgāku...

 • Afiša no 17. līdz 23.jūnijam

  (Afiša)

  14. jūnijs Balvu novadāBalvos14.jūnijā  plkst. 11.00 Balvu Novada muzejā “Vēl šodien atmiņā dus sliedes… ” tikšanās ar Latvijas politiski represēto apvienības Balvu novada nodaļas biedriem.  Ziedu nolikšana un svecīšu aizdegšana pie pieminekļa Abrenes...

 • Afiša ar 7.jūniju (2024.g.)

  (Afiša)

  14.jūnijs Balvu novadāBalvos14.jūnijā plkst. 11.00 Balvu Novada muzejā “Vēl šodien atmiņā dus sliedes… ” tikšanās ar Latvijas politiski represēto apvienības Balvu novada nodaļas biedriem. Ziedu nolikšana un svecīšu aizdegšana pie pieminekļa Abrenes...

 • Afiša ar 31.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosNo 1. līdz 2.jūnijam Balvu novadā norisināsies VI Starptautiskais tautu deju festivāls “EIMA, EIMA”, kurā šogad padalīsies viesu kolektīvi no Igaunijas, Lietuvas, Jelgavas un Gulbenes, kā arī 12 Balvu novada kolektīvi.1.jūnijā festivāls iedzīvotājus un...

 • Afiša ar 24.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosLīdz 31.maijam Balvu Kultūras un atpūtas centra teātra zālē skatāma rokdarbnieču pulciņa “Mežģis” rokdarbu izstāde. No 1. līdz 2.jūnijam Balvu novadā norisināsies VI Starptautiskais tautu deju festivāls “EIMA, EIMA”, kurā šogad padalīsies viesu...

 • Afiša ar 17.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosLīdz 31.maijam Balvu Kultūras un atpūtas centra teātra zālē skatāma rokdarbnieču pulciņa “Mežģis” rokdarbu izstāde. 18.maijā autoorientēšanās sacensības “Prieka tūre”. Piedalīties aicinātas komandas no Latvijas Republikas un kaimiņvalstīm....

 • Afiša ar 10.maiju (2024.g.)

  (Afiša)

  BalvosBalvu Kultūras un atpūtas centra 2.stāvā līdz 15.maijam Ināras Cines (dzim. Puka) gleznu izstāde.Starptautiskā klasiskās dramaturģijas amatierteātru festivāla “Ķiršu dārzs” laikā aicinājums piedalīties radošo darbu izstādē -– ĶIRŠU LIETUS “KIRŠU...

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.