1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-02-2020
Vārdadienas šodien: Adrians, Ārija, Rigonda

Rakstos

Piedāvā nodarbības bibliotēkā

Balvu Centrālā bibliotēka līdz 27.februārim piedāvā nodarbības par drošību internetā “Tu esi tas, ko Tu dari internetā!”. Aicina pieteikties interesentus (tālr. 29262063).

Plāno papildināt mantojuma sarakstu

Līdz 30.maijam Latvijas Nacionālais kultūras centrs turpina pieņemt pieteikumus Nemateriālā kultūras mantojuma sarakstam. Nacionālo nemateriālā kultūras mantojuma sarakstu veido vērtības, kas uzskatāmas par valsts aizsargājamu nemateriālā kultūras mantojuma vērtību, un to iekļaušanai sarakstā ir plašs attiecīgās kopienas atbalsts un līdzdalība.

Kultūras notikums “Baznīcu nakts” šogad kļūs apjomīgāks - to papildinās akcija “Apceļosim baznīcas”

Šogad kristīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” turpinās vienot baznīcas Latvijā un ārpus tās, apmeklētājiem durvis verot sestdienas, 30.maija, vakarā. Šogad pasākumu kuplinās arī akcija “Apceļosim baznīcas”, kas interesentus aicinās doties uz dievnamiem jau no pulksten 12. Baznīcu reģistrācija dalībai pasākumā un akcijai “Apceļosim baznīcas” būs atvērta no 1.marta līdz 12.aprīlim vietnē www.baznicunakts.lv.

Baltinavieši rullē!

Mediji vēsta, ka ar šī gada 1.februāri par Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes dekānu kļuvis docents, fakultātes mācībspēks, bijušais baltinavietis, Baltinavas vidusskolas absolvents Jāzeps Logins. Baltinavas vidusskolas skolotāja Tatjana Začeste, kura savulaik ar Jāzepu mācījusies vienā klasē, atceras, ka jaunietis jau skolas gados bija klases spīdeklis, mērķtiecīgi gatavojās ķīmijas studijām, regulāri piedalījās ķīmijas olimpiādēs, kurām viņu gatavoja skolotāja Aina Vjakse. Pēc augstskolas beigšanas novadnieks vadījis arī Dabaszinību skolu.

Vai Balvos būs prāta spēles?

“Vaduguns” lasītāji interesējas, vai šogad mūspusē būs prāta spēles? Biedrības “Prāta spēles” pārstāve Ieva Kilēvica informē, ka “Prāta spēļu Latvijas kausa” izcīņa notiks 28.februārī Alūksnē un 29.februārī Balvos jau trešo reizi: “Tas ir izklaidējošs komandu erudīcijas turnīrs, kurā pārbaudīt savas zināšanas un vienkārši labi pavadīt laiku ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni. Savu komandu var veidot un piedalīties jebkurš. Dalība ir bez maksas. Kā gatavoties spēlei? Nav obligāti no galvas jāmācās enciklopēdijas. Arī iesāktās un pabeigtās augstskolas nav būtiskākais rādītājs. Galvenais ir būt zinātkāram un jebkurās ziņās mēģināt saskatīt kaut ko interesantu sev. Ja šo degsmi apvieno ar spēju sarunāties ar komandas biedriem, tad augsti rezultāti un spēles prieks garantēts.”

vadi

Veiksmes prognoze


.