1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
30-03-2020
Vārdadienas šodien: Atvars, Gvido

Rakstos

Bibliotēka saka ‘STOP!’

Lai arī Balvu Centrālās bibliotēkas durvis lasītājiem un interneta pieslēguma lietotājiem ir atvērtas, ārkārtas situācijā daudz kas mainījies. Agrāk teica,- tālāk par slieksni netikt. Nu arī bibliotēkā grāmatas izsniedz, ietītas plēves papīrā un jau noliktas īpašā plauktā, lai nenotiek cilvēku tuvāka kontaktēšanās. Izvietoti dezinfekcijas līdzekļi un cimdi, bet kā brīdinājums nedoties tālāk kalpo sarkana ‘STOP!’ zīme.

Vīksnas baznīcai – EUR 10 000

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde ir izvērtējusi reliģisko savienību (baznīcu) iesniegtos priekšlikumus sakrālā mantojuma objektu iekļaušanai Sakrālā mantojuma finansēšanas programmā 2020. gadam. Finansējums piešķirts 23 objektiem, tostarp Vīksnas pareizticīgo baznīcas restaurācijas projekta izstrādei EUR 10 000.

Gatavojas biznesa iedvesmas dienai

Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Latgales uzņēmējdarbības centru aicina ikvienu interesentu uz Mazā biznesa iedvesmas dienu, kas notiks 25.martā Balvos (Vidzemes ielā 2b, ieeja no pagalma puses). Mazā biznesa iedvesmas diena tiek rīkota ar mērķi popularizēt uzņēmējus, kuri ražo un veiksmīgi realizē dažādus unikālus produktus Latvijas tirgū un ārpus tā, kā arī izmanto vietējos Latvijas lauku resursus jaunu, interesantu produktu radīšanā. Pasākumā pieredzē dalīsies kafejas “Alīda” ražotāja, saimniece Jolanta Kovnacka, Linards Liberts, kurš ražo produktus no bērzu sulām. Tāpat SIA “Simple+” dalīsies pieredzē par apģērbu aizsargmaisu ražošanas uzsākšanu un attīstību.

Reģistrēs bērnus 1.klasē

Balvu pamatskola informē, ka 2.martā skolā uzsākta bērnu reģistrācija 1.klasē 2020./2021. mācību gadam. Pamatskolas direktore Larisa Krištopanova atklāja, ka pirmajā dienā dokumentus iesniedza septiņu topošo pirmklasnieku vecāki: “Taču tā ir tikai pirmā diena - bērnus reģistrēsim līdz 31.martam, turklāt skola būs atvērta arī 21.martā - sestdien, lai dokumentus var iesniegt arī to bērnu vecāki, kuri netiek uz skolu darbdienās. Savukārt 1.klašu komplektācija notiks 2.aprīlī.”

Prātos prātnieki

Atgādinām, ka 29.februārī plkst. 14.00 Kubulu kultūras namā pulcēsies komandas 4-6 dalībnieku sastāvā, lai cīnītos “Prāta spēļu” Latvijas kausa izcīņā. Tas ir izklaidējošs erudīcijas spēļu turnīrs, kas norisinās dažādās Latvijas pilsētās visa gada garumā. Dalība - bezmaksas.

vadi

Veiksmes prognoze


.