1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
07-08-2020
Vārdadienas šodien: Audris, Brencis, Inuta

Rakstos

Nometne noslēdzas ar koncertu

Šonedēļ lauku viesnīcā “Putni”, kas atrodas Bērzkalnes pagastā, radošā nometnē viesojās Rīgas folkloras studija “Garataka”.  Nometne noslēdzās 30.jūlijā Bērzkalnes estrādē ar “Garatakas” bezmaksas koncertu, kurā ciemiņi izdziedāja sirsnīgākās dziesmas no visiem Latvijas novadiem.

Restaurē ērģeles

Viļakā turpinās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas ērģeļu restaurācija, kuras mērķis ir restaurēt pirmo manuāli (gaisa stabilizatoru, reģistra slēdžus, traktūru, stabules un vējlādi), nodrošinot ērģeļu kvalitatīvāku skanējumu ikdienas Sv. Misēs un koncertos. Šobrīd Viļakas katoļu baznīcā ērģelniekam ir iespējam spēlēt tikai ērģeļu otru manuāli, kura restaurācija veikta 2018. un 2019.gadā. Ērģeles ir unikālas ar to, ka ir vienīgais poļu ērģeļbūvētāju šāda tipa – mehāniskās kēgellādes sistēmas – divmanuāļu instruments Latvijā.

Sācies glezniecības plenērs

Šonedēļ Viļakas novadā sākās 4.starptautiskais glezniecības plenērs “Valdis Bušs 2020”, kas ilgs līdz 24.jūlijam. Plenērā, kura mērķis ir atdzīvināt un celt godā gleznotāja Valda Buša piemiņu un popularizēt glezniecību Latgales reģionā, kā arī veicināt Viļakas atpazīstamību, piedalīsies mākslinieki no Baltijas valstīm. Plenēra laikā tapušo darbu izstādi atklās 23.jūlijā plkst. 16.00 Kultūras un radošo industriju centrā Viļakā, Klostera ielā 1.

Vīksnā atklās pieturvietu

18.jūnijā plkst. 18.00 amatierteātris “Krams” ielūdz interesentus uz “Pieturvietas” pasākumu “Kramam izauguši spārni”, kas notiks Vīksnas pagasta bērnu rotaļu laukumā.

“Novada Garša”– sociālajos tīklos!

Krāšņais un gardais pasākums “Novada Garša”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, arī šovasar priecēs ikvienu. Tiesa gan – attālināti sociālo tīklu kontos. Attālināto pasākumu datumi nemainīgi: Vidzemes pasākums Ikšķilē - 6.jūnijā, Kurzemē pie Nabas ezera - 4.jūlijā, Zemgalē, atpūtas kompleksā “Miķelis” - 25.jūlijā, bet Latgalē, z.s. “Kotiņi” - 8.augustā.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Latvijas zemniekiem atvēlēto tiešmaksājumu apjomu pēc ES daudzgadu budžeta pieņemšanas?