1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
25-01-2022
Vārdadienas šodien: Ildze, Ilze, Izolde

Rakstos

Plāno izveidot padomi

Vakar Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un deputāte Aija Mežale tikās ar mūspuses priesteriem, lai vienotos par Garīgo lietu padomes izveidi. Saņemot atbalstu, visticamāk, tā darbu sāks februāra nogalē vai martā.

Rutai Cibulei piešķir mūža stipendiju

Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) padome 17.decembra sēdē piešķīrusi mūža stipendijas izciliem kultūras un mākslas darbiniekiem, tostarp Balvu Centrālās bibliotēkas vadītājai Rutai Cibulei par mūža ieguldījumu kultūras un mākslas attīstībā. Mūža stipendija no 2022. gada janvāra katru mēnesi 185 eiro apmērā tiks maksāta papildus pensijai un citiem ienākumiem un netiks aplikta ar nodokļiem.

Uzvar Annele Slišāne

Decembra vidū izskanēja starptautiskais festivāls “Prozas lasījumi”, un kā viens no tā noslēguma pasākumiem bija arī literārā konkursa “Latgales prozas lasījumi 2021” (“Latgolys prozys skaitejumi 2021”) notikums. Konkursā par labāko prozas rakstītāju Latgalē arī šogad atzīta Annele Slišāne, otro vietu ieguva Evija Martukāne-Laganovska, bet trešo – Ilze Sperga.

Pretendentu pieteikšana “Boņuks 2021”

Latgales vēstniecība GORS izsludina ikgadējā zināmākā un gaidītākā latgaliskās kultūras notikuma - Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” pretendentu pieteikšanu par padarīto 2021. gadā. Pretendentu pieteikšana iespējama līdz 10. janvārim. Māla statuetes par paveikto šogad saņems 11 latgaliskās kultūras aktivitātes, notikumi, procesi un personības.

Ieceļ Izglītības pārvaldes vadītāju

9.decembrī Balvu novada domes ārkārtas domes sēdē par Balvu novada Izglītības pārvaldes vadītāju iecēla Inesi Circeni (noteica mēnešalgu - EUR 1 638, lēmums stāsies spēkā ar 2022.gada 1.janvāri). Atgādinām, ka sākotnēji I.Circene atteicās no šī amata. Novada vadītājs Sergejs Maksimovs informēja, ka Intai Kaļvai piedāvāts Kultūras pārvaldes vadītājas amats, no kura I.Kaļva atteicās: “Viņa piekrita strādāt vienā komandā ar I.Circeni, kļūstot par vadītājas vietnieci. Savukārt uz Kultūras pārvaldes vadītāja amatu tiks izsludināts konkurss.”

Juridiska koledza
juriskon
Juridiska koledza
vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Garīgo lietu padomes izveidošanu Balvu novadā?