1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
31-01-2023
Vārdadienas šodien: Sonora, Spīdola

Rakstos

Pasniegs balvas

3.februārī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā apbalvošanas ceremonijā “Jauniešu gada balva 2002” suminās Ziemeļlatgales jauniešus.

Žetonu vakari

Balvu Valsts ģimnāzijā – 18.februārī plkst. 18.00.
Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā – 11.martā plkst. 18.00.
Rekavas vidusskolā – 28.janvārī plkst. 18.00.
Viļakas Valsts ģimnāzijā – 4.februārī plkst. 19.00.
Rugāju vidusskolā – 4.martā plkst. 18.00.
Baltinavas vidusskolā – 11.februārī plkst. 17.00.

Sumina laureātus

26.janvārī notika šogad pirmā Balvu novada domes sēde, pirms kuras klātesošie sumināja “Latvijas lepnums 2022” laureāti nominācijā “Skolotāji” Initu Raginsku un konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2002” laureāti nominācijā “Gada palīgs” Mariju Duļbinsku. I.Raginska atzina, – viņa lepojas ar to, ka dzīvo Balvu novadā: “Esmu šeit piederīga.”

Sākusies Karjeras nedēļa

23.janvārī sākās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā Karjeras nedēļa “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”, kuras laikā norisināsies pasākumi ne vien darba meklētājiem, bet šogad arī darba devējiem un nodarbinātajiem. Karjeras nedēļas programmā būs gan NVA karjeras konsultantu meistarklases darba meklēšanas un karjeras plānošanas jautājumos, gan tiešsaistes semināri par darba tirgus pieprasījuma prognozēšanu, par NVA darba devējiem piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem un par iespēju nodarbinātajiem ar NVA atbalstu apgūt jaunas prasmes.

Aicina pieteikties brīvprātīgos

XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku veiksmīgas norises nodrošināšanai Latvijas Nacionālais kultūras centrs līdz 17.februārim aicina pieteikties brīvprātīgos. Svētku laikā plānots nodarbināt apmēram tūkstoti brīvprātīgo. Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie sāks darboties jau pirmssvētku periodā, bet visaktīvāk tiks iesaistīti organizatoriskajos procesos svētku laikā – no 30.jūnija līdz 9.jūlijam.

vadi

Veiksmes prognoze


.