1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-02-2018
Vārdadienas šodien: Diāna, Dina, Dins

Rakstos

Lems par Baltinavas skolas likteni

Vakar Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā novada vadība, deputāti, pašvaldības speciālisti, skolas darbinieki un vecāki Izglītības, kultūras un sporta komitejas izbraukuma sēdē izteica savus viedokļus par skolas likteni. Novada vadītāja Sarmīte Tabore neslēpa, ka pašvaldībai nav līdzekļu skolas uzturēšanai. Savukārt skolas dibinātāja Veneranda Andžāne pavēstīja, ka jūtas kā bērēs. Par to vairāk 23.februāra numurā. Deputāti lēmumu apņēmušies pieņemt līdz 28.februārim.

Zināmi “Boņuks 2017” nominanti

Februāra beigās Latgales vēstniecībā GORS jau desmito reizi suminās Latgaliešu kultūras gada balvas “Boņuks” saņēmējus. “Boņuks” ir vienīgā balva, kas īpaši izceļ un godina sasniegumus latgaliešu kultūras dzīvē, aptverot ne vien Latgales reģionu, bet arī latgaliskās aktivitātes citur Latvijā un pasaulē. Balvai izvirzīti pretendenti 17 nominācijās sabiedrības un kultūras, mūzikas un literatūras kategorijās, tostarp audēja Annele Slišāne (100 deči Latvijai), folkloras kopa “Upīte” (ar koncertdarbību un festivālu “Lipa kust”) un “Upītes Uobeļduorzs”.

Upītes pamatskolu tomēr slēgs

Pirmdien, 12.februārī, Viļakas novada domes ārkārtas sēdē ar 14 balsīm ‘par’ un vienu balsi ‘pret’ deputāti pieņēma lēmumu slēgt Upītes pamatskolu. Tas nozīmē, ka šogad Upītes pamatskolā būs pēdējais izlaidums.

Slēgs sadarbības līgumu

15.februārī Viļakā Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks tiksies ar novada domes deputātiem un iestāžu vadītājiem. Plānots, ka rektors ar novada vadītāju Sergeju Maksimovu noslēgs Latvijas Universitātes un Viļakas novada domes sadarbības līgumu.

Lems par Krišjāņu skolas likteni

Pirmdien Balvu novada domes deputāti, kā arī pašvaldības deputāti dosies uz Bērzpils vidusskolas Krišjāņu filiāli, lai kopā ar pedagogiem un bērnu vecākiem spriestu par pamatskolas likteni. Atgādinām, ka pērnā gada nogalē svinējām Krišjāņu skolas 105.dzimšanas dienu.

Laika prognoze

-16°C

Balvi

Daļēji mākoņains
Humidity: 82%
Wind: NNE at 7 kmh
Svētdiena-18°C/-10°C
Pirmdiena-24°C/-11°C
Otrdiena-24°C/-17°C
Trešdiena-19°C/-14°C
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Kontrastainā sestdiena, kur rīta puse līdz plkst. 11.18 būs pārpratumiem un strīdiem bagāta, bet pēcpusdiena – saticīgāka un mierīgāka. Vienalga, ar ko jūs nodarbosieties, sargieties no pārsalšanas un caurvējiem. Šodien noķert bronhītu vai plaušu karsoni būs vieglāk par vieglu. Saudzējiet arī nervu sistēmu un spēlējiet uz jebkuriem mūzikas instrumentiem, izņemot nervus. Visas dienas devīze: klusēšana – zelts, runāšana sudrabs.

 

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju aptauja

Vai jāaizliedz vietējai presei publicēt informāciju par jaundzimušajiem, jubilāriem, laulātajiem un mirušajiem?