1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-03-2019
Vārdadienas šodien: Izidors, Kazimirs

Rakstos

Labākie Latgalē un Vidzemē

Balvu Mūzikas skola, nosvinējusi sešdesmito gadadienu, turpina apstiprināt savu nu jau valstī atzīto līmeni, demonstrējot augstus sasniegumus kolektīvās muzicēšanas jomā.

1.martā Balvu Mūzikas skolas vokālais ansamblis Lindas Vītolas vadībā startēja konkursa “Balsis – 2019” 2.kārtā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē, kur kārtējo reizi apstiprināja savu kompetenci, iegūstot augstāko pakāpi ar vislielāko punktu skaitu.
Savukārt Balvu Mūzikas skolas pūtēju orķestris Egona Salmaņa vadībā 7.marta pievakarē uzstājās Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Latgales un Vidzemes novadu skatē Gulbenē, kur sīvā sacensībā izcīnījis 1.pakāpi, atgriezās mājās ar uzvaru un gandarījumu par labi padarīto darbu.

Apbalvos uzvarētājus

14.martā plkst. 11.00 ikviens interesents aicināts piedalīties konkursa “Cauri mūžu mūžiem Latgales karavīra piemiņa ir dzīva” noslēguma un apbalvošanas pasākumā, kā arī noklausīties lekciju par Latgales partizānu pulku un Latgales karavīriem. Pasākuma atklāšana pie pieminekļa Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem, turpinājums - Balvu Novada muzejā.

Aicina pieteikties Baznīcu naktij

No 4.marta līdz 14.aprīlim draudzes var pieteikt dalību šī gada pasākumam “Baznīcu nakts”, kas norisināsies 7.jūnijā. Organizatori aicina draudzes pieteikties savlaikus, lai sekmētu ne tikai savas draudzes gatavošanās darbus, bet arī kopējo notikumu gaitu.
Pasākuma organizētāji informē, ka šogad Baznīcu naktī vienojošā tēma būs “Draudzība”. Draudzība nozīmē ar otru dalīties tajā, kas tev ir vērtīgs. Tēma aicina pārdomāt, kāda ir draudzība, kas atklāj Dieva skaistumu, cik svarīgi ir kopt viesmīlību un patiesi paust katram cilvēkam vēsti: “Tu esi gaidīts.”
Baznīcu nakts ir kultūras notikums ar kristīgi garīgu identitāti, kura misija ir sekmēt Latvijas tautas kulturālo un garīgo izaugsmi, iepazīstināt cilvēkus ar kultūras un garīgajām vērtībām Latvijas kristīgo draudžu un baznīcu mantojumā.

Lai varētu pastāvēt internātpamatskola!

28.februāra Balvu novada domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumprojektu piešķirt no pamatbudžeta līdzekļiem, samazinot atlikumu uz gada beigām EUR 65 127, Tilžas internātpamatskolai uzturēšanas izdevumiem periodam no 1.februāra līdz 1.augustam. Tāpat apstiprināja skolas budžetu 2019.gadam – EUR 359 577. “Lai nodrošinātu skolas darbību līdz 1.augustam, pašvaldības dotācija paredzēta 127 190 eiro apmērā,” informēja Finanšu un attīstības nodaļas vadītāja Olga Siņica. Savukārt novada vadītājs Aigars Pušpurs solīja, ka martā deputātus aicinās uz diskusijām par skolas iespējamo nākotni.

“Laika tilti” Balvos

1.martā plkst. 18.00 Balvu Sakrālajā kultūras centrā ikvienam interesentam ir iespēja noskatīties Kristīnes Briedes un Audrjus Stoņa dokumentālo filmu “Laika tilti”.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Stipri šaubos, vai šī svētdiena ir domāta pavadīšanai barā. Drīzāk – lai atpūstos, pafilozofētu, pārdomātu dzīvi, palasītu gudras grāmatas, palaiskotos aromātiskā vannā vai vienkārši izgulētos. Jo šodienas skraidīšana apkārt var beigties ar saskriešanos ar traku suni vai cilvēku. Un diez vai Tev rīt gribēsies doties uz darbu vai skolu ar zilu aci, lauztu degunu vai smadzeņu satricinājumu (tpu, tpu). Ja šodien rodas kāda problēma, tad turies pie pārbaudītām vērtībām. Un lūdz palīdzību cilvēkam, ar kuru kopā esat apēduši pus pudu sāls.