1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Lauris, Norberts

Rakstos

Papildina kultūras mantojuma sarakstu

Nacionālais nemateriālā kultūras mantojuma saraksts 2020.gadā papildināts ar piecām vērtībām, tādējādi turpinot pirms četriem gadiem uzsākto Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma apzināšanas procesu. Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) šogad saņēma astoņus pieteikumus Nemateriālā kultūras mantojuma (NKM) vērtību saraksta papildināšanai. 30.oktobra sēdē Padome lēma, ka NKM sarakstā iekļaujamas piecas Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma vērtības, tostarp “Maija dziedājumi pie ciemu krustiem Ziemeļlatgalē” (pieteicējs Viļakas novada pašvaldība). Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī, publisku NKM saraksta vērtību apliecinājumu pasniegšanas ceremoniju LNKC šoreiz nerīkos, taču sarakstā iekļauto vērtību pieteicējus godinās atsevišķi.

Balvu sākumskolā mācības notiek attālināti

Sakarā ar to, ka Balvu sākumskolā konstatēti divi Covid-19 saslimšanas gadījumi (infekcija konstatēta diviem pedagogiem), vairāku klašu skolēniem noteikts kontaktpersonas statuss, un, pēc sazināšanās ar Slimību profilakses un kontroles centru, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs izdeva rīkojumu “Par attālināta mācību procesa noteikšanu Balvu sākumskolā”, sākot no 2020.gada 13.novembra līdz 2020.gada 27.novembrim.

Atceļ Balvu kultūras nama atklāšanas pasākumus

Balvu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un IT nodaļas vadītāja Iluta Mežule, taujāta par pasākumiem ārkārtējās situācijas laikā, paskaidroja, ka pašvaldības rīkotie pasākumi tiek pārcelti uz nenoteiktu laiku, atkarībā no situācijas valstī: “Tāpat atcelts 14.novembrī plānotais lauku labumu tirdziņš. Balvu Sporta skolas peldbaseins strādās no plkst. 9.00 līdz 20.00, apmeklētājus pieņemot pēc iepriekšēja pieraksta.”

Svētku apmeklētāju ievērībai!

18.novembra pasākumā Balvu Kultūras un atpūtas centrā Atzinības rakstu saņēmējiem sveikšana ar ziediem nav paredzēta.

Aicina piedalīties mūzikas terapijas dienā

Tos, kurus interesē mūzikas terapeita profesija, 15.novembrī no plkst. 16.00 līdz 17.30 aicināti piedalīties informatīvā online pasākumā, kura laikā būs iespēja uzdot jautājumus un gūt informāciju, kur var apgūt mūzikas terapeita profesiju Latvijā un citās valstīs, kā arī par augstskolu programmām, darba iespējām Latvijā un daudz ko citu.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?