1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
05-03-2021
Vārdadienas šodien: Dagmāra, Marga, Margita

Rakstos

Var pieteikties Vītolu fonda stipendijām

Vidusskolu, ģimnāziju 12.klašu skolēni un vidējo profesionālo izglītības iestāžu absolventi līdz 1.martam var pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2021./2022. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem. Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, sasniegumi mācību olimpiādēs.

Aicina uzburt ziemas brīnumus

Balvu Bērnu un jauniešu centrs (BBJC) aicina Balvu novada bērnus un jauniešus paradīt savus talantus sniega skulptūru veidošanā konkursā “Sniega brīnums 2021”. Fotogrāfijas jāiesniedz vai jāiesūta līdz 28.februārim , kuras publicētas vietnē facebook.com/balvubjc galerijā “Sniega brīnums 2021”. Publiska bilžu novērtēšana ‘patīk’ (‘like’) notiks līdz 10.marta plkst. 12.00.

Trīs sākumskolas klases mācīsies attālināti

Balvu sākumskolas direktore Larisa Krištopanova informē, ka līdz 19.novembrim trīs klases – viena piektā un divas sestās - mācīsies attālināti, jo kādai personai konstatēta inficēšanās ar Covid-19.

Domnīcā pētīs interneta nevainojamo seju

“Interneta slavenības, viņu dzīve, pieredze un stāsti – vai un kā tie ietekmē mūsu, īpaši jauniešu, ikdienu? Vai vērts ieklausīties influenceru paustajā, vai tiešām varam no tā gūt kaut ko pozitīvu paši sev? Vai katrs var kļūt par influenceri un vai to vajadzētu? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem meklēsim atbildi tiešsaistes domnīcā “Nevainojamā interneta seja tuvplānā”, kas norisināsies 6.novembrī,” informē Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Administratīvās nodaļas vadošais eksperts Taivo Trams. Domnīcas svarīgākā tēma ir aktuālie interneta izmantošanas paradumi jauniešu vidē, influenceru ietekme uz sabiedrību, kā arī ar to saistītie riski. Domnīca sāksies plkst. 10.00, to varēs vērot inspekcijas mājaslapā www.bti.gov.lv un vietnē www.facebook.com/VBTAInspekcija. Domnīcas norisei īpaši aicināti sekot pedagogi un skolēni.

Iztēlojies sevi Valsts prezidenta amatā!

Jau tradicionāli pirms valsts svētkiem Valsts prezidenta kanceleja organizē konkursu 5.–12.klašu skolēniem, kurā aicina bērnus un jauniešus iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu vai nu rakstiskā formātā (apjoms ne vairāk kā 500 vārdu), vai videoformātā (ilgums līdz 3 minūtēm). Šī gada uzrunas temats – “Ko man nozīmē brīvība un demokrātija?”. 1.vietas ieguvējam būs iespēja nolasīt savu uzrunu Valsts prezidenta rīkotajā Latvijas 102. dzimšanas dienai veltītajā svinīgajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī 18.novembrī. Konkursa termiņš ir 25.oktobris.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai atbalstāt eitanāzijas legalizāciju Latvijā?