1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-06-2022
Vārdadienas šodien: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

Rakstos

Uzstādīti gaisa kvalitātes mērītāji

Latvijas skolās noslēgusies CO2 gaisa kvalitātes mērītāju uzstādīšana. Vērtējot pirmos rezultātus, izglītības iestādes atzīst, ka jaunās mērierīces disciplinēs gan skolotājus, gan bērnus, un mudinās regulāri domāt par gaisa kvalitāti klasē. Kopumā skolās uzstādīti ap 14 000 sensoru, ap 1000 iekārtu nonākušas arī pašvaldību sociālās aprūpes centros, no valsts budžeta šim mērķim atvēlot 4,3 milj. eiro.

Donoru diena Viļakā 8.jūnijā

 

8.jūnijā no plkst. 9.00 līdz 12.00 Viļakas kultūras namā notiks Donoru diena.

 

Piešķir apbalvojumus

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2022.gada 4.aprīļa lēmumu 79 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis (34 personībām), Viestura ordenis (10 personībām) un Atzinības krusts (35 personībām). Latvijas valsts apbalvojumus piešķir cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Lepojamies, ka par Atzinības krusta komandieri iecelta ģimenes ārste, Balvu pilsētas “Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakses” vadītāja, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska; par Atzinības krusta virsnieku iecelta Balvu slimnīcas Covid-19 nodaļas ārste, pneimonoloģe, alergoloģe un kardioloģe Sarmīte Pužule.

Pasniegtas gada balvas medicīnā

 Tradicionālais pasākums “Gada balva medicīnā 2021” notika jau 12. reizi un pasniegts rekordliels balvu skaits – 22. Balvas pasniedza 15 tradicionālajās nominācijās  un pirmo reizi  arī profesora Ilmāra Lazovska balvu, godinot izcilā ārsta piemiņu un 90 gadu jubileju. Nominācijā “Gada ārsta palīgs” sumināta mūsu kaimiņu novada – Druvienas feldšeru - vecmāšu punkta ārsta palīdze Larisa Zvirgzdiņa.

Papildus laiki inficēto bērnu pieņemšanai Gulbenē

Gulbenes poliklīnikā ieviesti papildus darba laiki pediatra pieņemšanām, kas ietver arī ar Covid-19 vīrusinfekciju apstiprinātu bērnu konsultēšanu gan saistībā ar šīs infekcijas radītām sūdzībām, gan citiem veselības traucējumiem, kamēr bērns ir Covid pozitīvs. Pirmdienās no plkst. 13.00 līdz 15.00 pieņem bērnus bez aizdomām par Covid infekciju. No plkst. 15.00 līdz 16.00 – bērnus ar apstiprinātu Covid infekciju. Trešdienās no plkst. 13.00 līdz 14.00 – bērnus bez Covid, no plkst. 14.00 līdz 16.00 – bērnus ar Covid.
Piesakoties vizītei, jānorāda, ka bērns ir inficēts ar Covid-19. Covid pacientu laikā var griezties ne tikai ar sūdzībām, kas saistītas ar Covid infekciju, bet arī citiem veselības traucējumiem, ja ir tāda vajadzība. Jāņem vērā, ka Covid-19 apstiprinātie bērni neiet uz reģistratūru, bet savas vizītes laikā izmanto Gulbenes slimnīcas ieeju, kas ir uzreiz no Brīvības ielas puses.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Palaist bērnus nometnē vai iekrāt apkures rēķinam rudenī?