1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-03-2019
Vārdadienas šodien: Izidors, Kazimirs

Rakstos

Trešā un divas ceturtās vietas

12.martā Salaspilī norisinājās Latvijas U-12 grupas (2007.gadā dzimušie) finālsacensības futbolā telpās. Lai gan Balvu Sporta centra komanda izcīnīja trīs uzvaras, divas reizes spēlēja neizšķirti un tikai vienu reizi zaudēja, tomēr šoreiz tas neļāva pacelties augstāk par 4.vietu. Arī 14.martā Rēzeknē, kur norisinājās Latvijas finālturnīrs futbolā telpās U-13 vecuma grupā (2006.gadā dzimušie), mūsējie izcīnīja augsto 4.vietu, uzvarot trīs spēles un trīs reizes piekāpjoties pretiniekiem. Savukārt 13.martā Smiltenē Balvu Sporta centra U-10 futbolisti Latvijas finālturnīrā futbolā telpās izcīnīja 3.vietu, uzvarot trīs spēlēs un piedzīvojot trīs zaudējumus.

Otrā vieta Atzeles volejbola līgā

Atzeles volejbola līgas lielajā finālā čempionu titulu izcīnīja “Gulbene 2” komanda, aiz sevis atstājot balveniešus “Logu maiņa”. Savukārt bronzu izcīnīja komandas “Gulbene1” sportisti. Par sezonas komandu labākajiem spēlētājiem tika atzīti: Gatis Stepanovs (Logu maiņa), Elvis Logins (Balvi) un Gints Mičulis (Bērzpils).

Tilžā šaha spēlei atvēl divas dienas

9. un 10.martā Tilžā norisinājās trešais Balvu novada atklātais šaha turnīrs.

Spēlēs piedalījās 42 šahisti no Tilžas, Balviem, Rēzeknes, Rēzeknes novada, Maltas, Rīgas, Daugavpils, kā arī no Lietuvas pilsētas Rokišķiem un Krievijas pilsētām Pitalovas un Pleskavas.
Spēles notika piecās grupās.
U – 12 grupā uzvarēja Martijs Krakops ar 7 uzvarām 7 spēlēs. 2.vieta - Raimondam Jakubsevičam no Daugavpils , 3.vieta - Vjačeslavam Kirilovam no Maltas.
U – 16 grupā uzvarēja Markuss Rižovs no Rīgas. 2.vieta - Edvardam Štekelim no Maltas, 3.vieta - Maksimam Šestakovam no Rēzeknes.
Jauniešiem: 1.vieta - Jegorovam Leonovam no Daugavpils, 2.vieta - Kirilam Baibaratskim no Pitalovas, bet 3.vieta - Aleksandram Kuļņevam no Pleskavas.
Sievietēm 1.vietu ar 7 uzvarām 7 spēlēs ieguva Jekaterina Smirnova no Rēzeknes novada, 2.vietu - Žanete Kluša no Rēzeknes, bet 3.vietu - Rebeka Ločmele no Tilžas.
Sīvas cīņas norisinājās vīriešu grupā, kur uzvaru izcīnīja Balvu pārstāvis Kaspars Circenis. 2.vietā ierindojās Dainis Viļums no Maltas, bet 3.vietā - Laimutis Mikenas no Rokišķiem. Turnīru tiesāja Aleksandrs Vasiļkovs un Anatolijs Jasinskis.

Panākumi Igaunijā

No 22. līdz 24.februārim Haapsalu, Igaunijā, notika ložu šaušanas sacensības.
Tajās piedalījās izglītojamie no Lietuvas, Minskas, Igaunijas, Aizputes, Krāslavas, Dobeles, Tukuma, Daugavpils, kā arī Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas. Ar mazkalibra šauteni (30 šāvieni guļus) 3.vietu ieguva Arvis Pužulis. Ar mazkalibra šauteni no trīs stāvokļiem jauniešiem 2.vietu ieguva Didzis Aleksāns. Šaušanā ar pneimatisko šauteni (40 šāvieni) 1.vietu ieguva Didzis Aleksāns. Jāuzsver, ka Didzim pietrūka divu punktu līdz sporta meistaram. Savukārt lielajā kopvērtējumā ar šautenēm (pneimatiskā + mazkalibra summā) jauniešu grupā pārliecinoši uzvarēja D.Aleksāns un ieguva ceļojošo kausu. Turklāt šajās sacensībās piedalījās un uzrādīja rezultātus tuvu saviem personīgajiem sasniegumiem Gunita Šakina, Diāna Dupuže un Samanta Jugane.

Izcīna pirmās vietas

10.februārī Daugavpils Vieglatlētikas manēžā notika 4.Ziemas atklātais Latgales čempionāts senioriem vieglatlētikā telpās. Čempionātā startēja Latgales reģionu sportisti, arī Balvu vieglatlēti. Sporta veterāni cīnījās soļošanā, lodes grūšanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Ēriks Apšenieks startēja 600m un 1500m skrējienos, abās disciplīnās izcīnot zelta medaļas. Arī Jānis Strapcāns lodes grūšanā izcīnīja 1.vietu.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Svētdiena

Stipri šaubos, vai šī svētdiena ir domāta pavadīšanai barā. Drīzāk – lai atpūstos, pafilozofētu, pārdomātu dzīvi, palasītu gudras grāmatas, palaiskotos aromātiskā vannā vai vienkārši izgulētos. Jo šodienas skraidīšana apkārt var beigties ar saskriešanos ar traku suni vai cilvēku. Un diez vai Tev rīt gribēsies doties uz darbu vai skolu ar zilu aci, lauztu degunu vai smadzeņu satricinājumu (tpu, tpu). Ja šodien rodas kāda problēma, tad turies pie pārbaudītām vērtībām. Un lūdz palīdzību cilvēkam, ar kuru kopā esat apēduši pus pudu sāls.