1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
17-01-2020
Vārdadienas šodien: Antis, Antons

Rakstos

Balvenieši turpina krāt uzvaras

Turpinās Ziemeļaustrumu telpu futbola čempionāts, kurā lielisku sniegumu demonstrē “Balvu Sporta centra” futbolisti.
Šosezon mūsu futbolisti vēl nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu, izcīnot tikai uzvaras. “Balvu Sporta centrs” pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī pagājušās piektdienas mājas spēlē Balvu pamatskolas sporta zālē, ar rezultātu 11:1 pārspējot “Madonas BJSS” futbolistus. Savukārt gada nogalē (20.decembrī) “Balvu Sporta centrs” izbraukuma mačā mērojās spēkiem ar komandu “Jēkabpils Lūši/FK Līvāni”. Lai gan spēli varēja raksturot kā dramatisma pilnu, mūsējie svinēja uzvaru ar rezultātu 4:3. Divus vārtus guva Egils Lielbārdis, pa vienam – Kārlis Vanags un Toms Cinglers. Savukārt 21.decembra vakarā Balvu pamatskolas sporta zālē balvenieši aizvadīja gada noslēdzošo spēli pret Gulbenes futbolistiem. Arī šajā mačā neizpalika pārliecinoša uzvara. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 4:0 balveniešu labā. Savukārt spēle noslēdzās ar vēl pārliecinošāku rezultātu – 9:4 mūsējo labā. “Balvu Sporta centra” labā vārtus guva Ģirts Vaskis, Vadims Sņegovs, Kārlis Vanags, Ņikita Kokorevičs, Edmunds Kokorevičs un Gvido Dokāns.
Jāpiebilst, ka uz maču pret Gulbeni ieradās 260 skatītāji. “Balvu Sporta centrs” laukumā izlaida arī jauno vārtsargu Deinu Poli, kurš veiksmīgi tika galā ar saviem pienākumiem.

Tilžēnietis izcīna pirmo vietu šaha turnīrā

 

Gada nogalē noslēdzās Rēzeknes šaha turnīrs (12 posmi), uz kuru visu gadu cītīgi brauca 9 gadus jaunais tilžēnietis Martijs Krakops. Lepojamies, ka vecuma grupā līdz 18 gadiem viņš izcīnīja pirmo vietu. Atgādinām, ka Martijs par čempionu kļuva arī 14.decembrī Gulbenes novada atklātajā šaha čempionātā.

 

Tilžēnietis Martijs izcīna pirmo vietu

14.decembrī Gulbenes novada atklātajā šaha čempionātā tilžēnietis Martijs Krakops vecuma grupā līdz 18 gadiem kārtējo reizi apliecināja, ka ir čempions. Kā nu ne, ja izcīnīta 1.vieta!

Izcīna čempionu titulu

Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā Rēzeknē noslēgušās Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības telpu futbolā. 1.vietu izcīnīja Valsts robežsardzes komanda, 2.vietu - futbolisti no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, bet 3.vietu - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vienība. Jāpiebilst, ka robežsardzes komandā startēja arī Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes robežsargs ERVĪNS ZIEMELIS.

Pretendentu vidū - novadnieks

28.novembrī Starptautiskās lidostas “Rīga” VIP Centrā svinīgā pasākumā paziņoja pretendentus deviņās nominācijās “Latvijas Gada balvai sportā 2019”, kā arī balvas par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņēmējs. Priecājamies, ka nominācijai “Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos” pieteikti bobslejisti, tostarp mūsu novadnieks Arvis Vilkaste.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai droši dzīvot daudzdzīvokļu namos?