1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-10-2019
Vārdadienas šodien: Modrīte, Mudrīte, Renāte

Rakstos

Viļacēni uz pjedestāla

No 24. līdz 26.septembrim Valsts robežsardzes koledžā notika Valsts robežsardzes XVII robežsargu norīkojumu sacensības.
Tajās piedalījās Valsts robežsardzes Viļakas, Ludzas, Daugavpils, Ventspils, Rīgas, Aviācijas pārvalžu komandas un Valsts robežsardzes koledžas komanda. Papildus tam sacensībās startēja arī Igaunijas Republikas un Lietuvas Republikas Robežsardzes komandas (atsevišķos sacensību kontroles punktos, ārpus kopējā vērtējuma), kā arī Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolēni, kuri apgūst vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programmu “Valsts robežas drošība”.
Sacensībās trīs dienu laikā komandas noteiktā secībā veica dažādus uzdevumus kopumā 13 kontroles punktos. Komandas uzstājās ar prezentāciju par tēmu “Robežsargs nākamajā simtgadē. Izaicinājumi jaunajām paaudzēm”, veica svešvalodas (angļu) zināšanu pārbaudi, ieguva personas biometrijas datus, pārbaudīja transportlīdzekļus un personas, sniedza pirmo palīdzību cietušajiem, veica veiklības braucienus ar automašīnu, ar topogrāfiskās kartes palīdzību meklēja kontrolpunktus, veica dažādus uzdevumus, pārvietojoties pa distanci, kā arī sacentās konkursā “Robežsargu prāta veiklība” un praktiskajā šaušanā.
Godalgoto 1.vietu izcīnīja Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu - Ventspils pārvaldes komanda. Savukārt 3.vietu ieguva Viļakas pārvaldes komanda, kurā startēja leitnants RAIVIS PUGEJS, kaprālis JĀNIS PAJATS un virsseržants VALDIS SERTS.

Atkal panākumi vieglatlētikas krosā

 

Turpinoties Valsts robežsardzes (VRS) 2019.gada spartakiādei, 20.septembrī Rīgā, Šmerļa meža  trasē, notika VRS čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā.

VRS, VRS teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas robežsargi veica vairākas distances: vīrieši - 3000 m, bet vīrieši-veterāni, sievietes un sievietes-veterāni - 1000 m. Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā augsto 2.vietu izcīnīja VRS Viļakas pārvaldes robežsardze ZANDA MIHAILOVA.
Savukārt nedēļu vēlāk (27.septembrī) turpat Rīgā, Šmerļa mežā, notika Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Piecu komandu kopvērtējumā 1.vietu ieguva Valsts policija, 2.vietu - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, bet 3.vietu - Valsts robežsardzes komanda. Turklāt VRS komandā startēja un bronzas vērtās godalgas palīdzēja izcīnīt arī jau minētā Z.Mihailova no Viļakas pārvaldes.

 

Futbola diena tēviem un dēliem


27.septembrī plkst. 17.00 uz Balvu Valsts Ģimnāzijas stadionu aicināts ikviens interesents, lai piedalītos Dēlu un tēvu futbola dienā.

Atkal sportiska nedēļas nogale

21.septembrī plkst. 10.30 aktīva dzīvesveida cienītāji tiek gaidīti sacensībās ar velosipēdiem apkārt Viļakas ezeram. Starts un finišs pie Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta halles. Savukārt 22.septembrī plkst. 12.00 pie Rekavas vidusskolas startēs tautas skrējiena Rekova-Balkani-Rekova dalībnieki. Būs dalījums vecuma grupās, distanču garums no 400 metriem līdz 11 kilometriem.

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Prātīga ceturtdiena prātīgām nodarbēm, kad joprojām var iegādāties labas mantas par saprātīgu cenu. Karjeras un darba jomā labāk ieturēt neitralitāti: neslinkot un neforsēt notikumus, veikt tikai pašus nepieciešamākos darbus un neskriet ar karogu visiem pa priekšu. Tāpat neviens jūsu centienus nenovērtēs, bet enerģijas rezervēs būs pamatīgs robs. Šodien labāk veiksies intelektuālas nodarbes, nevis darbs ar zāģi, lauzni vai cirvi. Un, nedod Dievs, šodien skaidrot attiecības un uzdot mīļotajai personai jautājumu: „Kad tad iesim uz Dzimtsarakstiem?” Visticamāk, ka šodienas atbilde būs: „Nekad!”