1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
22-08-2019
Vārdadienas šodien: Everts, Rudīte

Rakstos

Pārcels Ģimeņu sporta dienu

18.augustā plānoto Ģimeņu sporta dienu, kā informē Balvu Sporta centra vadītājs Edgars Kaļva, pārcels uz septembri. “17.augustā Balvos notiks auto orientēšanās sacensībās sievietēm “Prieka tūre”,” viņš paskaidroja.

Fināls volejbolistiem

13.augustā plkst. 18.00 pie Bolupes tilta Balvos ar finālspēlēm tautas, veterānu un sieviešu klasē, kā arī meistarklasē, noslēgsies Balvu novada pludmales volejbola čempionāts 2019.

Balveniešiem jācenšas izkļūt no pēdējās vietas

Arvien lielākus apgriezienus uzņem “Komanda.lv 1.līgas” turnīrs (otrais spēcīgākais futbola turnīrs Latvijā aiz Virslīgas), kurā startē arī “Balvu Sporta centrs”. Pirmo reizi vēsturē “Balvu Sporta centra” 1.līgas pieaugušo komandai pievienojušies arī trīs viesspēlētāji – HAMID BABAALI (Brazīlija/ASV), HIROSHI YAMAUCHI un KENTA ASO (abi no Japānas). Plašāk par futbola leģionāriem, to, kā viņi iejutušies Balvos un daudz ko citu lasiet kādā no tuvākajiem laikraksta “Vaduguns” numuriem.

Aizvada pirmo maču ar leģionāriem sastāvā
Pirmo spēli ar trīs leģionāriem sastāvā “Balvu sporta centrs” aizvadīja 20.jūlijā, tiekoties ar “Grobiņas SC” futbolistiem. Lai arī šo komandu pirmajā savstarpējā spēlē Balvu komanda cieta pamatīgu zaudējumu ar rezultātu 1:9, bija cerības, ka šajā mačā viss varētu izvērsties citādāk. Par to liecināja arī spēles sākums, kad mača 12.minūtē H.Babaali izkārtoja vārtu guvumu Kārlim Vanagam, kuram šis bija pirmais precīzais raidījums šajā sezonā. Diemžēl mūsējie futbolisti nespēja noturēt iegūto pārsvaru, neizmantoja turpmākās izdevības gūt vārtus un samierinājās ar zaudējumu 1:3.
Analizējot šo maču, “Balvu Sporta centrs” secināja, ka mūsējo komandas viesspēlētāji – H.Babaali, K.Aso un H.Yamauchi – bija ātrāki uz kopējā fona, arī salīdzinoši tehniski. Tāpat leģionāri spēlei deva ātrumu, dinamiku un uzbrukumu padarīja agresīvāku. Savukārt kā mīnusi bija diezgan lēna un vāja spēle aizsardzībā, trūka sapratnes starp vidējo līniju un aizsardzību, bija jāsit tukšos vārtos, kā arī sākās nevajadzīgas diskusijas komandas starpā.
Savukārt līdz šim pēdējais aizvadītais mačs šajā turnīrā Balvu komandai bija 27.jūlijā, tiekoties ar FK “Auda”. Spēles sākums izdevās ļoti iepriecinošs, jo jau spēles 6.minūtē skaistus vārtus no standartsituācijas guva “Balvu Sporta centra” viesspēlētājs no Brazīlijas H.Babaali. Tomēr neveiksmīgas izvērtās abu puslaiku beigas. Vispirms spēles 45.minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes FK “Auda” izlīdzināja rezultātu. Savukārt otrā puslaika 89.minūtē arī izrāva laimīgu uzvaru, gūstot vēl vienus vārtus. Rezultātā Balvu komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 1:2. Jāpiebilst, ka spēli Gulbenes pilsētas stadionā bija ieradies vērot arī Latvijas Futbola Federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.
Šobrīd “Balvu Sporta centrs” ar 13 spēlēs izcīnītiem trīs punktiem atrodas pēdējā, 10.vietā. Nākamo maču Balvu komandas futbolisti aizvadīs 4.augustā, izbraukumā tiekoties ar FC “New Project”. “Balvu Sporta centrs” ar šīs komandas futbolistiem mērojās spēkiem jau piektās kārtas spēlē 4.maijā, kad bija pārāki ar rezultātu 2:1. Savukārt regulārais turnīrs noslēgsies ar piecām spēlēm 10.novembrī. Tā būs sacensību 27.kārta, kurā “Balvu Sporta centrs” cīnīsies ar SK “Super Nova” futbolistiem.

Viļakas pārvalde izcīna trešo vietu noslēguma sacensībās

 

No 19. līdz 21.jūlijam Kuldīgas novada Padures pagasta kempingā “Nabīte” notika spraiga cīņa par uzvaru Valsts robežsardzes 2019.gada sporta sezonas noslēguma sacensībās, kuras organizēja Ventspils pārvalde. Sporta pasākumā ar panākumiem piedalījās arī Valsts robežsardzes Viļakas pārvalde.
Divas dienas labākie no labākajiem sacentās dažādos sporta veidos, - kurš ar mērķi sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus, kurš - piedalīties un izbaudīt līdzjutēju atbalstu. Sacensību pirmajā dienā ar komandu parādi, Valsts robežsardzes priekšnieka uzrunu un karoga pacelšanu notika sporta sezonas noslēguma sacensību atklāšana, kurai sekoja arī pirmie komandu sporta veidi - volejbols un spēka sacensības. Lielas skatītāju emocijas raisīja supermačs volejbolā, kurā sacentās Valsts robežsardzes štāba vadība un teritoriālo pārvalžu priekšnieku komanda. Savukārt vakarā tika noskaidroti pirmās dienas uzvarētāji, pārvalžu atraktīvākie un drosmīgākie sacensību dalībnieki demonstrēja savas popkultūras aktualitāšu zināšanas un ar komandu teatrāliem priekšnesumiem tika atklāta vakara izklaides daļa un zaļumballe.
Nākamās dienas rīta cēliens dažiem bija īpaši ražīgs - pašā rīta agrumā notika makšķerēšanas sacensības. Mazliet vēlāk pulcēties sāka arī komandu sporta veidu dalībnieki, jo sacensību otrā diena turpinājās ar piepūšamajām atrakcijām – ‘milzu slēpes + trakā pēda’ un ‘vārtsargs’, volejbola servēm un jautrības kombinēto stafeti. Abās dienās savus spēkus varēja pārbaudīt arī individuālajos sporta veidos. Pirmajā dienā tika noskaidroti labākie pildbumbu metēji, basketbola soda metienu izpildītāji un lēcēji ar lecamauklu, savukārt otrajā dienā - milzu šautriņu un frīsbija diska metēji un šķēršļu joslas veicēji. Sestdienas vakarā pēc apbalvojumu saņemšanas un uzvarētāju sumināšanas Valsts robežsardzes 2019.gada sporta sezonas noslēguma sacensības pasludināja par slēgtām.
Komandu sporta veidos kopvērtējumā ar 16 punktiem uzvaras laurus plūca Ludzas pārvalde, 2.vietu ar 18 punktiem ieguva Daugavpils pārvalde, bet mūspusi godam pārstāvēja Viļakas pārvalde, kas ar 23 punktiem izcīnīja bronzas medaļu vērto 3.vietu. Viļacēni aiz sevi atstāja attiecīgi Valsts robežsardzes koledžu, Ventspils pārvaldi, Rīgas pārvaldi, Valsts robežsardzes štābu un Aviācijas pārvaldi.

 

Aicina uz tautas skrējienu Balkanos

 

21.jūlijā plkst. 12.00 Šķilbēnu pagasta Balkanos ikviens interesents aicināts piedalīties tautas skrējiena “Balkanu apļi” 1.kārtā. Reģistrācija no plkst.11.30, dalījums vecuma grupās (distanču garumi 300 m – 5000 m). Labākajiem visās trīs kārtās - speciālas balvas.

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Ceturtdiena

Šī ceturtdiena piemērota materiālu un finansiālu lietu kārtošanai, arī šopingam. Tā kā 1.septembris vairs nav aiz kalniem, tad šodien var paveikties nopirkt savam skolniekam vai studentam labas, ērtas un stilīgas lietas, un pat ar tāāādu atlaidi. Ja kāds līdz septembrim grib mainīt skolu, darbu vai dzīves vietu, tad arī šādiem dzīves pavērsieniem īstā diena ir pienākusi. Veselības jomā šodien jāsaudzē skausts, balsene, mandeles, apakšžoklis, endokrīnā sistēma un barības vads. Ja varat paciesties, tad arī zobārsta apmeklējums būs mazāk sāpīgs un izdevies pēc 24.08.