1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
28-09-2021
Vārdadienas šodien: Lana, Sergejs, Svetlana

Rakstos

Noslēdzies Ziemeļaustrumu čempionāts

10.septembrī noslēdzās Ziemeļaustrumu futbola čempionāts, kurā Balvu Sporta skolu pārstāvēja 9 komandas 8 vecuma grupās.
Kā stāsta treneris Ingus Zaharāns, jaunie futbolisti arī Covid-19 pandēmijas laikā spējuši sagatavoties, lai godam pārstāvētu savu pilsētu ārpus novada robežām. Trīs komandas uzvarēja savās vecuma grupās, divas ierindojās 2.vietā, bet četrām komandām šī bija lieliska sacensību pieredze, lai pilnveidotu spēlētprasmi. Vienīgā grupa, kurā nebija pārstāvēti Balvi, bija meiteņu grupa, taču treneris arī uz to, ka pie mums futbola laukumos dosies meitenes, skatās cerīgi. Balvu Sporta skolas jauniešu komandas turpina startēt Latvijas čempionāta U-13 un U-14 vecuma grupās, kur sezona turpināsies vēl līdz novembrim, ja vien nebūs jauni Covid-19 ierobežojumi. Sezonu turpina arī Balvu pieaugušo futbolistu komanda. Darbu sākuši 2016. un 2017.gadā dzimušie bērni, kuri gan sacensībās vēl nepiedalās, bet cītīgi mācās spēlēt futbolu, lai jau pirmajās sacensībās spētu parādīt maksimāli labu sniegumu.

U-12 futbolisti izcīna 1.vietu. Par Ingusa Zaharāna trenētās komandas labāko spēlētāju atzina Edgaru Boldānu, visa turnīra labāko vārtsargu - Viesturu Pipcānu, bet visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju - Tomu Zvejnieku.

Uzvara arī U-15 grupas spēlētājiem. Labākais spēlētājs šajā komandā ir Danils Aleksejevs, visa turnīra labākais vārtsargs - Rainers Ušāns-Čips, bet visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Deivijs Pušpurs. Komandu trenē Ingus Zaharāns, uzvara izcīnīta piecu komandu konkurencē.

Otrā vieta sešu komandu konkurencē. Trenera Jāņa Zakarīša U-10 komandā par labāko spēlētāju atzīts Ivo Frolovs, bet par visa turnīra labāko uzbrucēju - Viesturs Salmanis.

Piedalās Eiropas čempionātā svarcelšanā

 

Polijas pilsētā Cehanovā noslēdzies Eiropas čempionāts svarcelšanā jauniešiem un jaunietēm “U-15” un “U-17” vecuma grupās. No Balvu Sporta skolas sacensībās “U-17” vecuma grupā, svara kategorijā 55 kilogrami, startēja Sandija Keiša, izcīnot 11.vietu. “Lepojamies ar Sandiju, kura iznesusi Balvu novada un Balvu Sporta skolas vārdu ārpus Latvijas robežām!” par svarcēlājas sniegumu priecājas sporta skolas kolektīvs.

 

Rīkos treniņnometni

No 17. līdz 19. septembrim Šķilbēnu pagasta Balkanu kalnos notiks brīvdienu treniņnometne. “Būs lielisks režīms, uzturs, foršas vietas, kvalitatīvi skriešanas un spēka treniņi. Smelsimies enerģiju un attīstīsim sevi gan fiziski, gan garīgi,” saka “Skriešanas akadēmijas” vadītājs un treneris Salvis Gruševs.

Veterāni veiksmīgi startē Cēsīs

Cēsīs risinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu- senioru savienības 58.sporta spēles. Sacensības notika septiņos sporta veidos.
Balvu novada komanda piedalījās tikai vieglatlētikas sacensībās un septiņu sporta veterānu sastāvā ar 222 punktiem spēja izcīnīt 20.vietu. “Lai izcīnītu augstāku vietu kopvērtējumā, bija jāpiedalās praktiski visās vieglatlētikas disciplīnās. Savukārt tas nozīmē, ka komanda ir jānokomplektē ar daudz lielāku skaitu dalībnieku, jo viens dalībnieks drīkst startēt tikai trīs disciplīnās. Neskatoties uz to, ka Cēsīs periodiski smidzināja lietus, sportistu vidū valdīja satikšanās prieks un tieksme uzrādīt pēc iespējas augstvērtīgākus rezultātus savās disciplīnās, stingri ievērojot drošības pasākumus Covid-19 izplatības apstākļos,” komandas startus komentē Jānis Strapcāns. Augstvērtīgākos rezultātus no Balvu komandas sasniedza Egons Lācis, kurš vecuma grupā 40+ lodes grūšanā uzrādīja rezultātu 12,66m un šķēpa mešanā 40,38m, izcīnot abās disciplīnās 1.vietu. Šajā pašā vecuma grupā Andrim Strapcānam trešā vieta diska mešanā. Vecuma grupā 85+ Jānis Spridzāns, sacenšoties ar pieciem konkurentiem, spēja izcīnīt uzvaru lodes grūšanā, diska mešanā un šķēpa mešanā. Vecuma grupā 80+ Leontīnei Spridzānei šķēpa mešanā - 3.vieta, lodes grūšanā - 5.vieta. Vecuma grupā 65+ Jānis Strapcāns ar 10,52m pārspēja savus konkurentus lodes grūšanā, bet diska mešanā izcīnīja 3.vietu. Šajā pašā vecuma grupā Ērikam Apšeniekam divas bronzas medaļas - 400m un 800m skrējienos, bet 200m - 4.vieta. Vecuma grupā 55+ Andrim Spridzānam 1.vieta ar 33,05m diska mešanā, kā arī 2.vieta lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

Vieglatlētikas čempionātā Balvu komandai - 29 medaļas

21. un 22.augustā Ventspilī aizvadīts 8.Baltijas un 7.Latvijas atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Uz šīm sacensībām ar pašvaldības atbalstu devās arī Balvu novada sportistu komanda.
Sacensības notika Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā, un tajās piedalījās gandrīz 400 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, kā arī no Vācijas un Polijas. Sportistus priecēja saulainie laika apstākļi, bet viņiem vajadzēja ievērot drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. “No Balvu novada piedalījās septiņi sporta veterāni. Mūsu sportistiem izdevās sasniegt lieliskus rezultātus!” gandarīts ir Jānis Strapcāns.

Rezultāti 8.Baltijas čempionātā:
Vecuma grupā 85+
Jānis Spridzāns - 1.vieta lodes grūšanā, diska mešanā, šķēpa mešanā.
Vecuma grupā 65+
Jānis Strapcāns - 1.vieta lodes grūšanā, 2.vieta svara mešanā, 3.vieta diska mešanā.
Ēriks Apšenieks - skriešanas disciplīnās: 800m - 2.vieta, 400m - 3.vieta, 200m - 4.vieta.
Vecuma grupā 55+
Andris Spridzāns - 3.vieta šķēpa mešanā, vesera mešanā, svara mešanā, 4.vieta diska mešanā, 5.vieta lodes grūšanā.

Rezultāti 7.Latvijas čempionātā:
Vecuma grupā 40+
Andris Strapcāns - 1.vieta lodes grūšanā, diska mešanā, svara mešanā.
Vecuma grupā 50+
Lolita Spridzāne - 2.vieta 5 km soļošanā.
Vecuma grupā 55+
Andris Spridzāns - 1.vieta svara mešanā, 2.vieta šķēpa mešanā un vesera mešanā, 3.vieta lodes grūšanā, 4.vieta diska mešanā.
Dace Spridzāne - 1.vieta 5 km soļošanā.
Vecuma grupā 65+
Jānis Strapcāns - 1.vieta lodes grūšanā, 2.vieta diska mešanā, svara mešanā.
Ēriks Apšenieks - skriešanas disciplīnās 800m - 2.vieta, 200m un 400m - 3.vieta.
Vecuma grupā 85+
Jānis Spridzāns - 1.vieta lodes grūšanā, diska mešanā, šķēpa mešanā.

Balvu novada komanda kopumā izcīnīja 29 medaļas. Nākamās sacensības notiks jau šīs nedēļas nogalē Cēsīs, kur risināsies Latvijas pašvaldību sporta veterānu-senioru savienības 58.sporta spēles.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldībām jārīko atklāti konkursi iestāžu vadītāju amatiem?