1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
24-02-2020
Vārdadienas šodien: Diāna, Dina, Dins

Rakstos

Izcīna zeltu

Noslēdzies vecuma grupas “U-13” Ziemeļaustrumu jaunatnes čempionāts telpu futbolā. “Balvu Sporta centra” jaunie futbolisti parādīja lielisku sniegumu un, turnīra tabulā apsteidzot Gulbenes, Lubānas, Madonas, Varakļānu un Alūksnes futbolistus, izcīnīja 1.vietu un zelta medaļas. Rezultatīvākais spēlētājs – “Balvu Sporta centra” futbolists RINOLDS BAIKOVS.

Atbalsti savējos!

1.februārī plkst. 15.00 Balvu pamatskolas sporta zālē pēdējā mājas spēlē spēkiem mērosies Ziemeļaustrumu 2.līgas telpu futbolā komandas Balvu Sporta centrs-Jēkabpils Lūši/FK Līvāni.

Trenēs mūspuses jauniešus

28.janvārī Balvu Valsts ģimnāzijā un Balvu pamatskolā ciemosies grupas “Gain Fast” solists, sportiska un veselīga dzīvesveida vēstnesis Kaspars Zlidnis, lai dalītos savā pieredzē, kāpēc pievērsies ielu vingrošanai, kas uz to pamudināja, kā arī kopā ar skolēniem veiks dažādus vingrinājumus vispārējai fiziskai attīstībai.

Kā nopelnīt bezmaksas biļeti?

Rugāju novada kultūras nodaļas vadītāja Gunta Grigāne informē, ka ikvienam interesentam ir iespēja 8.februārī plkst. 10.00 piedalīties Rugāju tautas nama rīkotajā 5.dambretes turnīrā, turklāt viena no balvām būs bezmaksas ieeja uz V.Kairiša filmu “Pilsēta pie upes” plkst. 15.00.

Balvenieši turpina krāt uzvaras

Turpinās Ziemeļaustrumu telpu futbola čempionāts, kurā lielisku sniegumu demonstrē “Balvu Sporta centra” futbolisti.
Šosezon mūsu futbolisti vēl nav piedzīvojuši nevienu zaudējumu, izcīnot tikai uzvaras. “Balvu Sporta centrs” pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī pagājušās piektdienas mājas spēlē Balvu pamatskolas sporta zālē, ar rezultātu 11:1 pārspējot “Madonas BJSS” futbolistus. Savukārt gada nogalē (20.decembrī) “Balvu Sporta centrs” izbraukuma mačā mērojās spēkiem ar komandu “Jēkabpils Lūši/FK Līvāni”. Lai gan spēli varēja raksturot kā dramatisma pilnu, mūsējie svinēja uzvaru ar rezultātu 4:3. Divus vārtus guva Egils Lielbārdis, pa vienam – Kārlis Vanags un Toms Cinglers. Savukārt 21.decembra vakarā Balvu pamatskolas sporta zālē balvenieši aizvadīja gada noslēdzošo spēli pret Gulbenes futbolistiem. Arī šajā mačā neizpalika pārliecinoša uzvara. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija 4:0 balveniešu labā. Savukārt spēle noslēdzās ar vēl pārliecinošāku rezultātu – 9:4 mūsējo labā. “Balvu Sporta centra” labā vārtus guva Ģirts Vaskis, Vadims Sņegovs, Kārlis Vanags, Ņikita Kokorevičs, Edmunds Kokorevičs un Gvido Dokāns.
Jāpiebilst, ka uz maču pret Gulbeni ieradās 260 skatītāji. “Balvu Sporta centrs” laukumā izlaida arī jauno vārtsargu Deinu Poli, kurš veiksmīgi tika galā ar saviem pienākumiem.

vadi

Veiksmes prognoze


.