22-06-2022
Vārdadienas šodien: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

Rakstos

Sākusies bīča sezona

Aizvadīts Ziemeļlatgales sporta centra organizētā Balvu novada atklātā pludmales volejbola čempionāta pirmais posms.

Sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja “Latgales mežsaimnieks”, 2.vietu – “Laura/Katja”, 3.vietu – “LID”. Vīriešu grupā labākie bija “Zeltiņš/Kalniņš”, 2.vietu ieguva “Mičulis/Circens”, 3.vietu – “Mammas Eņģelīši”. Savukārt grupā “Vīrieši 40+” 1.vietu izcīnīja “Bērzgale”, 2.vietu – “Sitnug/Sitner”, 3.vietu – “Logu maiņa”.
Otrais posms notiks 30.jūnijā Balvos.

Sāksies pludmales volejbola sezona

Ziemeļlatgales sporta centra vadītājs Arnis Voika informē, ka Balvu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā norisināsies trīs vecuma grupās (sievietes, vīrieši un vīrieši 40+). Posmu datumi: 16.jūnijā plkst. 18.00 Balvos, 30.jūnijā Balvos, 17.jūlijā Rugājos un Lazdukalnā, 28.jūlijā Balvos, 13.augustā Balvos. Visās grupās spēles notiek 2:2.

Sacentīsies vieglatlēti

3.jūnijā plkst. 12.00 Balvu pilsētas stadionā notiks vieglatlētikas sacensības 2009.gadā dzimušajiem un jaunākiem sportistiem.

Noskaidroti labākie galda tenisa spēlētāji

Noslēgušās Valsts robežsardzes atklātā čempionāta sacensības galda tenisā, kurās piedalījās Valsts robežsardzes koledžas un sešas Valsts robežsardzes teritoriālo pār valžu komandas.
Ar panākumiem startēja arī mūspuses robežsargi. Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu ieguva komanda no Ludzas pārvaldes, bet 3.vietu izcīnīja Viļakas pārvaldes komanda. Sacensību laikā tika noskaidroti arī Valsts robežsardzes labākie galda tenisa spēlētāji individuālajā vērtējumā. Vīriešu grupā 2.vietu ieguva Viļakas pārvaldes robežsargs ANDREJS ALEKSEJEVS. Savukārt sieviešu grupā 3.vietu izcīnīja TATJANA SILINEVIČA – arī no Viļakas pārvaldes.

Apvienos sporta skolas

6.maijā Balvu novada domes sēdē izskatīti 94 jautājumi, tostarp deputāti nolēma likvidēt Viļakas Bērnu un jaunatnes sporta skolu un Rugāju Sporta centru, pievienojot Balvu Sporta skolai. Noteica, ka Viļakas Bērnu un jaunatnes sporta skolā un Rugāju Sporta centrā īstenoto izglītības programmu apguves vietas paliks nemainīgas. Reorganizāciju uzsāks šī gada 10.maijā un pabeigs 31.jūlijā.