1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
25-01-2022
Vārdadienas šodien: Ildze, Ilze, Izolde

Rakstos

Viļakas šāvējas izcīna zelta medaļas

15. un 16.janvārī Tukuma šautuvē norisinājās Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Latvijas labākie sportisti sacentās šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem komandu vērtējumā vīriešu, sieviešu, kā arī jaukto pāru konkurencē. Sacensības tika organizētas saskaņā ar Starptautiskās Šaušanas sporta federācijas apstiprinātajiem komandu sacensību jaunajiem noteikumiem. Sieviešu konkurencē finālā par zelta medaļām cīnījās Dobeles 1.komanda ar Viļakas bērnu un jauniešu sporta skolas audzēknēm. Uzvarēja Viļakas sportistes Dana Romanova, Gunita Šakina un Samanta Jugane, viņas izcīnīja zelta medaļas (attēlā). Junioru konkurencē jaukto pāru sacensībā bronzu ieguva Tukuma komanda un Viļakas 1.komanda – Didzis Aleksāns un Gunita Šakina. No Viļakas uz sacensībām Tukumā aizbrauca seši Ēvalda Vancāna un Līgas Langovskas audzēkņi – Arguts Pužuls, Dana Romanova, Didzis Aleksāns, Gunita Šakina, Samanta Jugane un Rostislavs Dmitrijevs. Tagad turpinās treniņi, un šāvēji gatavojas sacensībām Igaunijā, kas notiks janvāra beigās, lai noskaidrotu labākos, kuri dosies uz sacensībām Norvēģijā.

Šonedēļ sacentīsies makšķernieki

 

Ja laika apstākļi kardināli nemainīsies, šīs nedēļas nogalē – 15. un 16.janvārī – uz Balvu ezera notiks 2022.gada Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā pirmais posms. Sacensību nolikums paredz, ka var pieteikties komandas, kuru sastāvā ir trīs makšķernieki, no kuriem viens ir komandas kapteinis. Katra komanda var pieteikt arī vienu rezervistu.

 

Vingrojam kopā, bet katrs savā istabā

Kā iesākt dienu možai, ar labu garastāvokli un enerģijas pilnai? Varbūt ieslēgt datoru un vingrot kopā ar kādu treneri? Par šādas nodarbes plusiem pārliecinājušās vismaz pāris simtu darbīgā vecuma sieviešu Latvijā, kuras ir iepazinušas Ināras Pomeres nodarbības Facebook grupā. Arī “Vaduguns” uzrunāja šo treneri, lai uzzinātu viņas pieredzi un ieteikumus, jo grupā darbojas arī mūsu novada dalībnieces.

* Raksta turpinājumu lasiet 12.oktobra laikrakstā.

Noslēdzies Ziemeļaustrumu čempionāts

10.septembrī noslēdzās Ziemeļaustrumu futbola čempionāts, kurā Balvu Sporta skolu pārstāvēja 9 komandas 8 vecuma grupās.
Kā stāsta treneris Ingus Zaharāns, jaunie futbolisti arī Covid-19 pandēmijas laikā spējuši sagatavoties, lai godam pārstāvētu savu pilsētu ārpus novada robežām. Trīs komandas uzvarēja savās vecuma grupās, divas ierindojās 2.vietā, bet četrām komandām šī bija lieliska sacensību pieredze, lai pilnveidotu spēlētprasmi. Vienīgā grupa, kurā nebija pārstāvēti Balvi, bija meiteņu grupa, taču treneris arī uz to, ka pie mums futbola laukumos dosies meitenes, skatās cerīgi. Balvu Sporta skolas jauniešu komandas turpina startēt Latvijas čempionāta U-13 un U-14 vecuma grupās, kur sezona turpināsies vēl līdz novembrim, ja vien nebūs jauni Covid-19 ierobežojumi. Sezonu turpina arī Balvu pieaugušo futbolistu komanda. Darbu sākuši 2016. un 2017.gadā dzimušie bērni, kuri gan sacensībās vēl nepiedalās, bet cītīgi mācās spēlēt futbolu, lai jau pirmajās sacensībās spētu parādīt maksimāli labu sniegumu.

U-12 futbolisti izcīna 1.vietu. Par Ingusa Zaharāna trenētās komandas labāko spēlētāju atzina Edgaru Boldānu, visa turnīra labāko vārtsargu - Viesturu Pipcānu, bet visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju - Tomu Zvejnieku.

Uzvara arī U-15 grupas spēlētājiem. Labākais spēlētājs šajā komandā ir Danils Aleksejevs, visa turnīra labākais vārtsargs - Rainers Ušāns-Čips, bet visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Deivijs Pušpurs. Komandu trenē Ingus Zaharāns, uzvara izcīnīta piecu komandu konkurencē.

Otrā vieta sešu komandu konkurencē. Trenera Jāņa Zakarīša U-10 komandā par labāko spēlētāju atzīts Ivo Frolovs, bet par visa turnīra labāko uzbrucēju - Viesturs Salmanis.

Piedalās Eiropas čempionātā svarcelšanā

 

Polijas pilsētā Cehanovā noslēdzies Eiropas čempionāts svarcelšanā jauniešiem un jaunietēm “U-15” un “U-17” vecuma grupās. No Balvu Sporta skolas sacensībās “U-17” vecuma grupā, svara kategorijā 55 kilogrami, startēja Sandija Keiša, izcīnot 11.vietu. “Lepojamies ar Sandiju, kura iznesusi Balvu novada un Balvu Sporta skolas vārdu ārpus Latvijas robežām!” par svarcēlājas sniegumu priecājas sporta skolas kolektīvs.

 

Juridiska koledza
juriskon
Juridiska koledza
vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Garīgo lietu padomes izveidošanu Balvu novadā?