1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
30-05-2023
Vārdadienas šodien: Lolita, Vitolds

Rakstos

“ZAAO” saimniekos visā novadā

23.maijā SIA “ZAAO” atsāka darbu visā Balvu novadā, nodrošinot sadzīves, šķiroto, liela izmēra atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu, kā arī vides izglītības aktivitātes ikvienam Balvu novada iedzīvotājam. Vienota maksa par sadzīves atkritumiem visā Balvu novadā ir 29,63 EUR/m3, līdz ar to viena 0,24 m3 konteinera izvešanas maksa ir 7,11 eiro ar PVN.

Dīzeļdegviela avansā

Zemkopības ministrija informē, ka lauksaimnieki līdz 20.jūnijam var pieteikties saņemt avansā marķēto dīzeļdegvielu lauku darbu veikšanai par 2023./2024. saimniecisko gadu 50 procentu apmērā no 2022./2023. saimnieciskajā gadā piešķirtā marķētās dīzeļdegvielas kopējā daudzuma. Lai saņemtu marķētās dīzeļdegvielas ātrāku avansu, lauksaimniekiem tai jāpiesakās LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmā.

Uz tikšanos Viļakā!

20.maijā no plkst. 9.00 līdz 12.00 kemperu salidojuma laikā Viļakā (pie estrādes) norisināsies zaļais tirdziņš, kurā ikvienam būs iespēja iegādāties mākslas un amatniecības darbus (audums, koks, keramika, metāls, dabas veltes), suvenīrus, mājražojumus (siers, gaļa, sīrupi, vīni), puķu stādus, kā arī pamieloties ar gardumiem (burgeri, cukurvate, slushie, kafija, tēja) un savā īpašumā iegūt arī ātrās karikatūras. Papildus būs iespēja arī aktīvi darboties, pārbaudot savas spējas lāzertagā, apskatīt zirdziņus, izbraukt ar retro mopēdiem, kā arī tikt pie skaistas hennas vai sejas apgleznojuma.

Tirdziņš Viļakā

20.maijā ikviens interesents aicināts uz tirdziņu Viļakā. Atgādinām, ka no 18. līdz 21.maijam notiks Igaunijas kemperu asociācijas rīkots starptautisks pasākums “Kemperu salidojums Viļakā” (dalībnieki no Latvijas, Polijas, Somijas, Lietuvas un Igaunijas).

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam (2023.g.)

 

Balvu novada pašvaldība, lai godinātu fiziskas personas par ieguldījumu un sevišķiem nopelniem Balvu novada labā, izsludinājusi pretendentu pieteikšanu apbalvojumam. Balvu novada domes Atzinības rakstus pasniegs novada svētkos, kurus svinēsim 15.jūlijā.

 

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Kā vērtējat Latvijas hokeja izlases startu Pasaules čempionātā?

Lielisks sniegums, vēsturiski panākumi - 52.9%
Nekas īpašs, jo pretinieki šogad spēlēja vāji - 23.5%
Hokejs ir vienīgais, kas šajā valstī vēl priecē un vieno - 5.9%
Hokejs labs, bet ne priekš tautas - dārgas biļetes - 0%
Mani tas neinteresē - 17.6%

Balsis kopā: 17
Balsošana šajā aptaujā ir beigusies ir: Maijs 30, 2023