1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-02-2020
Vārdadienas šodien: Adrians, Ārija, Rigonda

Rakstos

Labdarības diena Rekovā

24.februārī no plkst. 11.00 līdz 18.00 Jauniešu iniciatīvu centrā Rekovā ikvienam ir iespēja atbrīvoties no sev nevajadzīgām, bet kādam citam noderīgām mantām. Pieņems apģērbus, apavus, mazo sadzīves tehniku (tosterus, tējkannas), aksesuārus un citas sadzīvē nepieciešamas mantas. Visas lietas nogādās Semenovas mantu apmaiņas punktā “Helpiņš”. Visām lietām jābūt tīrām un darba kārtībā.

Vēl var pieteikties

Līdz 12.martam Balvu novada pašvaldībā jebkura fiziska vai juridiska persona, aizpildot anketu, var pieteikties darbam Balvu novada Uzņēmēju padomē.

Teju visi šogad dzimuši laulībā!

Ar iepriecinošu ziņu pirms Valentīndienas klajā nākusi Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa. Tās vadītāja Svetlana Romanovska apkopojusi datus par šogad dzimtsarakstu nodaļā reģistrētajiem jaundzimušajiem un var pavēstīt labus jaunumus – proti, no 14 šogad pasaulē nākušajiem un Balvos reģistrētajiem mazuļiem 11 dzimuši laulībā: “Pēdējo gadu laikā tas patiešām ir nebijis gadījums, jo iepriekš reģistrētās attiecībās piedzima mazāk nekā puse mazuļu. Tāpēc patiess prieks par šo faktu. Cerams, ka arvien vairāk bērniņu piedzims vecākiem, kuri ir laulībā.”

Zemkopības ministrs apmeklēs Balvus

13.februārī plkst. 13.00 Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra lielajā zālē (Vidzemes ielā 2b, Balvos, ieeja no pagalma puses) ikviens interesents tiek aicināts tikties ar Latvijas Republikas zemkopības ministru Kasparu Gerhardu.

Izmaiņas maršrutā Rīga–Viļaka–Baltinava

“Lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtāku nokļūšanu Litenes aprūpes centrā, no 2020.gada 11.februāra maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst. 17.20 un no pieturas Baltinava plkst. 2.00, veiks pasažieru apmaiņu arī pieturā Speģi,” informē Valsts SIA “Autotransporta direkcija” Sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere. Tāpat autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

vadi

Veiksmes prognoze


.