1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
27-11-2020
Vārdadienas šodien: Lauris, Norberts

Rakstos

Noslēdzies konkurss

Iepirkumu komisija ir izvērtējusi pretendentu piedāvājumus konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2021.decembrim (atsevišķās lotēs līdz augustam), nosakot uzvarētājus visās 23 maršrutu tīkla daļās. Īstermiņa konkursā tika saņemti 32 piedāvājumi, ko iesniedza 18 uzņēmumi. Tas tika izsludināts, lai nodrošinātu sabiedriskā transporta pakalpojumu nepārtrauktību laika periodā, kad esošajiem līgumiem būs beidzies termiņš, bet jaunie līgumi ar konkursa uzvarētājiem vēl nebūs stājušies spēkā. Maršrutu tīkla daļā “Gulbene, Alūksne, Balvi” par uzvarētājiem noteikti SIA “Sabiedriskais autobuss” un “Gulbenes autobuss”. SIA “Balvu autotransports” valdes priekšsēdētājs Valdis Ančs, taujāts, kā šis lēmums ietekmēs uzņēmuma darbību, paskaidroja, ka tas tiks pārsūdzēts.

Trijos ezeros ielaisti zandartu mazuļi

Ar Zivju fonda atbalstu palielināti zivju resursu krājumi Balvu novada ezeros. 2020.gadā Balvu novada ezeros ielaisti 26 800 gab. zandartu mazuļi: Balvu ezerā - 9 000 gab.; Pērkonu ezerā – 13000 gab.; Sprogu ezerā - 4 800 gab. Projekta kopējās izmaksas – EUR 6 809,88.

Aicina izteikt viedokli

Balvu novada pašvaldības speciālisti atgādina, ka ikviens interesents līdz 31.oktobrim aicināts izteikt savu viedokli par Balvu un Pērkonu ezeriem un to izmantošanu, aizpildot anketu elektroniski https://forms.gle/7eG4FVcAGsdSbAkv6. Anketa drukātā veidā ir pieejama arī Balvu novada pašvaldībā.

Suņu īpašniekus aicina piedalīties pētījumā

Institūts “BIOR” līdz 31.augustam aicina suņu īpašniekus bez maksas piedalīties pētījumā par Echinococcus sastopamību mājas suņos Latvijā, īpaši Latgales reģionā. Suņu fekālijas, kas satur šī parazīta oliņas, var izraisīt dzīvībai bīstamu slimību cilvēkiem, tāpēc no sabiedrības veselības viedokļa ir svarīgi uzraudzīt suņu epidemioloģisko situāciju. Suņu (īpaši medību suņu) īpašnieki aicināti ievākt un bez maksas iesniegt suņu fekālijas, kuriem nav veikta attārpošana pēdējo sešu mēnešu laikā. Tuvāk par analīžu iesniegšanas kārtību uzzināsiet, sazinoties ar veterinārārsti Silviju Strupku (tālrunis 29419102), vai arī rakstot uz e – pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (tālrunis 28396350) vadošajai pētniecei parazitoloģijā Gunitai Deksnei. Tiem, kuri to vēlēsies, divu nedēļu laikā pēc paraugus saņemšanas laboratorijā būs iespēja saņemt savā e-pastā individuālās testēšanas rezultātus.

“Laukiem būt!” visā Latvijā vienlaikus!

Jauniešu iecienīto biznesa ideju mācību “Laukiem būt!” pirmā tikšanās šogad visā Latvijā notiks vienlaikus – 9.oktobrī. Šo pasākumu jau devīto gadu rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC). Kur un kā notiks pirmā tikšanās, ikviens jaunietis var uzzināt sev tuvākajā LLKC birojā, kas kopumā visā valstī ir 26.

vadi

Veiksmes prognoze


.

Apmeklētāju aptauja

Vai pašvaldības piešķirtie līdzekļi jauno uzņēmēju atbalstam sevi vienmēr attaisno?